Smartfon Infinix Hot 12i 64 GB / 4 GB
Wideo 13Zdjęcia 8 |
Infinix Hot 12i 64 GB / 4 GB
2022 rokHot
Wyświetlacz:6.6 ", 1612х720 (20:9), 259 ppi, 60 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio A22
Aparat:3 moduły, 13 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:190 g
Możliwość programowej rozbudowy pamięci RAM o 3 GB (łącznie do 7 GB).
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Infinix Hot 12i 64 GB / 4 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
INFINIX Hot 12i 4/64GB czarny HOT 12i 4+64 Racing BlackOkres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Wymiary [mm]: 164,8 x 76,4 x 8,8 mm Waga [g]: 190 g Kolor: Czarny Kolor producenta: Racing Black Typ obudowy: Wodoodporność: Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Model: Czarny (4/64GB) System operacyjny: Android 11 Procesor [GHz]: 2,0 GHz Pamięć: 64 GB Czytnik kart pa... więcejmięci: Tak (microSD) RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Mediatek MT6761 Helio A22 Obsługiwana pamięć do: 512 GB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 64 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 / 64 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 11 Modele pozostałych producentów: INFINIX Hot 12i Przekątna ekranu [cal]: 6.6" Technologia ekranu: IPS LCD Rozdzielczość ekranu [px]: 1612 x 720 px Liczba kolorów: 16 mln Ochrona ekranu: Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.6 Aparat główny [Mpix]: 13 Mpix Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: od 10 do 14 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: 1080p@30fps Aparat główny (tylny) [Mpix]: 13 Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Lampa błyskowa: Tak Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Bluetooth: BT 5.0 WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac GPS: Tak Rodzaj złącza: microUSB Wtyk słuchawek: 3,5 mm mini jack Rodzaj nawigacji: GPS
Glonass
BeiDou
Galileo Typ karty SIM: Nano SIM Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Nie Sieć 5G: Nie DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2 WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) USB On-The-Go: Tak Rodzaj nawigacji: ["A-GPS"] Rodzaj karty SIM: ["nanoSIM"] Typ karty pamięci: microSD Czytnik kart pamięci: Tak Pojemność akumulatora [mAh]: 5000 Rodzaj akumulatora: Litowo-jonowy Cenówki -tylko android - Bateria: 5000 mAh Pojemność akumulatora [mAh]: od 4500 do 5000 mAh Ładowanie zwrotne: Nie Ładowanie indukcyjne: Nie Tryb szybkiego ładowania: Nie Czujniki: ["Akcelerometr (przyspieszenio Neonet.plZłóż skargę | 629 zł |
Smartfon Infinix Hot 12I 4/64GB Racing Black
Infinix Hot 12I to smartfon, które idealnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, z wydajnym procesorem Helio G88, łącznością NFC i aparatem 50 Mpix! Techwish.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 649 zł |
Smartfon Infinix Hot 12I 4/64GB Horizon Blue
Infinix Hot 12I to smartfon, które idealnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, z wydajnym procesorem Helio G88, łącznością NFC i aparatem 50 Mpix! Techwish.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 699 zł |
Seria Infinix Hot (średnie)Porównaj w tabeli →
od 549 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 546 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 831 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 595 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 599 zł
6.82 ", 263 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 198 g
od 449 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 589 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 195 g
od 545 zł
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 215 g
od 629 zł
6.6 ", 259 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 599 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G70, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, stereo, ładowanie: 5200 mAh, 201 g
od 875 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 796 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Hi-Res, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
Wideo recenzje
Infinix Hot 12i Unboxing and Review
5 kwietnia 202253 520 przegląd
DON'T BUY THE INFINIX HOT 12i
8 kwietnia 202238 676 przegląd
Infinix Hot 12i Unboxing and Review - Should You Buy?
6 kwietnia 202216 319 przegląd
infinix Hot 12i quick review | infinix 12i Camera Test & Performance
1 maja 202213 015 przegląd
Infinix hot 12i full unboxing and review
2 listopada 20221 185 przegląd
Infinix Hot 12i Unboxing ASMR #shorts
22 kwietnia 2022223 przegląd
Infinix Hot 12i Pros And Cons | Indepth Review | Specifications | Indian Price And Availability
14 kwietnia 2022166 przegląd
INFINIX HOT 12i AUTO RESTART SUCCESS 100%
13 marca 2023599 przegląd
Infinix Hot 12i Camera Test/Samples. Do You Like Them? #infinixhot12i
12 kwietnia 20222 155 przegląd
Infinix Hot 12i - AESTHETIC UNBOXING | Camera Samples ✨|
9 lipca 2022414 przegląd
Unboxing & Review Hape satu juaan punya Infinix| Infinix Hot 12i
6 czerwca 20223 668 przegląd
Infinix Hot 12 vs Infinix Hot 12i Camera | Body | AnTuTu | Benchmark | Display | Comparison
2 maja 2022615 przegląd
Infinix Hot 12i Hard Reset || X665B,X6611,X6511b Pin,Password,Pattern Unlock Without Pc
22 czerwca 202212 619 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 589 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 195 g
od 600 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5150 mAh, 212 g
od 742 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5050 mAh, 189 g
od 514 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 214 g
od 385 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 600 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T610, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 349 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 3 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 610 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 4 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5400 mAh, 198 g
od 620 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 4500 mAh, 189 g
od 600 zł
6.5 ", 264 ppi, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g