Смартфон Motorola Moto G32 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 13Фото 11 |
Закрити
Шапка
Motorola Moto G32 128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.5 ", 2400x1080 (20:9), 405 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 680 4G
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:184 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Motorola Moto G32 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Motorola Moto G32 6128GB DS 4G szary mineralny OEM 12267 | 684 zł |
Smartfon Motorola Moto G32 6/128GB 6,5" LCD 2400x1080 5000mAh Dual SIM 4GSpecyfikacja Liczba rdzeni procesora 8 Maksymalne taktowanie procesora 2,4 GHz Typ procesora Qualcomm Snapd... щеragon Model procesora 680 Materiał obudowy Plastik Kolor produktu Szary Nazwa koloru Mineral Grey Waga produktu 184 g Głębokość produktu 8,49 mm Wysokość produktu 161,8 mm Szerokość produktu 73,8 mm Wi-Fi Tak Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy Wi- Fi 802.11b Bluetooth Tak Wersja Bluetooth 5.2 NFC Tak Obsługa kart SIM Dual SIM Standardy 3G WCDMA Standardy 4G LTE Typ karty SIM NanoSIM Generacja sieci mobilnej 4G Karta graficzna Adreno 610 Czytnik linii papilarnych Tak Technologia szybkiego ładowania TurboPower 30 Rozpoznawanie twarzy Tak Głośnik Tak Szybkie ładowanie Tak Polecenia głosowe Tak Alarm wibracyjny Tak Zasilacz sieciowy Tak Typ wyświetlacza LCD Przekątna ekranu 6,5" Natywna proporcja obrazu 20:9 Rozdzielczość 2400 x 1080 px Maksymalna częstotliwość odświeżania 90 Hz Gęstość pikseli 405 ppi Zainstalowany system operacyjny Android 12 Platforma Android Wirtualny asystent Google Assistant Platforma dystrybucji aplikacji Google Play System dźwięku Dolby Atmos Głośniki Stereo Maksymalny rozmiar karty pamięci 1 TB Obsługiwane karty pamięci MicroSD Pamięć wbudowana 128 GB Pamięć RAM 6 GB Port USB Tak Wtyk słuchawek 3,5 mm Wersja USB 2.0 Obsługiwany typ USB USB Type-C Pojemność baterii 5000 mAh Cyfrowy zoom 8x Maksymalna liczba klatek na sekundę 30 fps Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania 1920x1080@30fps Tryb opóźnienia Tak Rozdzielczość wideo 1920 x 1080 px Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) 118° Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego 2,2 Rozdzielczość przedniej kamery 16 Mpix Lampa błyskowa z tyłu aparatu Tak Liczba przesłon przedniej kamery 2,4 Liczba przesłon aparatu tylnego 1,8 Samowyzwalacz Tak Rozdzielczość tylnej kamery 50 Mpix Panorama Tak Typ przedniej kamery Pojedynczy obiektyw Tryb nocny Tak Rodzaj flash LED Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery 2,4 Typ aparatu tylnego Potrójna kamera Rozdzielczość kamery makro (numeryczna) 2 MP Rozdzielczość aparatu pomiaru głębi (numeryczna) 8 MP Akcelerometr Tak Żyroskop Tak Czujnik oświetlenia otoczenia Tak Czujnik zbliżeniowy Tak SMS Tak MMS Tak E-mail Tak GPS Tak Galileo Tak GLONASS Tak Lokalizacja pozycji Tak Elektryczny kompas Tak Szerokość 170mm Długość 85mm Wysokość 50mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 701 zł |
Smartfon Motorola Moto G32 6/128GB Szary (08400232392670) | 608 zł |
Smartfon Motorola Moto G32 6/128GB 6,5' LCD 2400x1080 5000mAh Dual SIM 4GAkcelerometr: Tak Alarm wibracyjny: Tak Bluetooth: Tak Cyfrowy zoom: 8x Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak Czujnik zbliżeniow... щеy: Tak Czytnik linii papilarnych... EmpikПоскаржитись | 888 zł |
Telefon komórkowy Motorola Moto G32 6 GB / 128 GB - Mineral Grey (PAUU0024 | 755 zł |
ще 4 пропозиції
Серія Motorola G (середні)Порівняти в таблиці →
від 889 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 177 г
від 979 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 167 г
від 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 599 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 689 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 197 г
від 799 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 166 г
від 659 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 166 г
від 675 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 507 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 699 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 930, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 967 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 679 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 177 г
від 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 550 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 1 199 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 899 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 561 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 565 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 499 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
Відеоогляди
Motorola G32 - najlepszy smartfon do 500/600 zł?
7 липня 202342 039 переглядів
Moto G32 EXPERIÊNCIA DE 1 SEMANA (O QUE ACHEI?)
27 липня 20233 033 перегляда
⚡Motorola G32 Officially Launched | Moto G32 Price Specs, Features | India Launch Soon. | SD 680 SoC
31 липня 2022214 переглядів
Moto G32 | Best Phone under 10,000 | Best Phone in segment | Moto g32 unboxing | Flipkart sale
9 березня 2023130 переглядів
moto g32 | motorola g32 | moto g32 first look | #youtubeshorts #trending #xiaotech
9 серпня 2022433 перегляда
moto g32 back cover unboxing//#moto #motorola #shorts
17 вересня 2023170 переглядів
moto g32 Unboxing in ಕನ್ನಡ⚡6.5" 90Hz Screen, Snapdragon 680 @ Rs.11.999*| Budget King | KannadaUnbox
25 березня 2023279 переглядів
Moto g32 unboxing and quick look - budget King !
9 серпня 2022308 переглядів
Moto E22s vs Moto G32 | full comparison | moto e22s review | moto g32 review
18 жовтня 2022365 переглядів
MOTOROLA MOTO G32 VS XIAOMI REDMI NOTE 11 FULL SPECIFICATION COMPARISON
6 серпня 2022316 переглядів
Motorola Moto G32 Specs & Price | Philippines
1 серпня 2022983 перегляда
VIVO Y36 VS MOTOROLA MOTO G32 ll Decoding the Superiority!
27 травня 2023328 переглядів
MOTO G32 UNBOXING & REVIEW | BUDGET CHAMP UNDER 10,000₹
3 грудня 20222 534 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Motorola Moto G32
Ціни на Motorola Moto G32 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto G32 64 ГБ / 4 ГБ | від 549 zł | 3 пропозиції | ||
Motorola Moto G32 128 ГБ / 4 ГБ | від 1 199 zł | 1 пропозиція | ||
Motorola Moto G32 128 ГБ / 6 ГБ | від 579 zł | 10 пропозицій | ||
Motorola Moto G32 256 ГБ / 8 ГБ | від 675 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 599 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 675 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 507 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 610 zł
6.8 ", 263 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 6180 мАгод, 233 г
від 561 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 619 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 565 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 400 zł
6.44 ", 409 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 665, камера: 3 модулі, 48 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4100 мАгод, 171 г
від 544 zł
6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 208 г
від 599 zł
6.72 ", 392 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 528 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G37, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5010 мАгод, 190 г
від 700 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5180 мАгод, 192 г