Смартфон Motorola Moto G32 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 13Фото 11 | Очікується у продажу 1 199 zł Міцно збитий смартфон для невибагливої аудиторії. Модель не наділена жодною родзинкою, проте й відверто слабких місць вона не має. З боку лицьової панелі пристрій обладнали 6.5-дюймовим IPS-екраном із пристойною роздільною здатністю Full HD+ (2400х1080 пікселів). Частота оновлення зображення на дисплеї досягає 90 Гц. За пристойну швидкодію смартфона відповідає зв'язування з восьмиядерного процесора Snapdragon 680 та 4/128 ГБ пам'яті. Підтримка карток microSD тут також є. Основна камера Motorola Moto G32 128GB скомпонована за схемою 50+8+2 МП (провідний сенсор, ультраширик та допоміжний датчик відповідно). У частині бортових комунікацій модель має у своєму розпорядженні дводіапазонний Wi-Fi, NFC-чип, підтримку роботи в LTE-мережах. Для розблокування смартфона використовується бічний...дактилоскопічний сканер або передня камера на 16 МП (функція розпізнавання обличчя). Живлення на електронні компоненти телефону подається від акумуляторної батареї ємністю 5000 мАгод з підтримкою процедури прискореної зарядки дротів потужністю 30 Вт. |
Міцно збитий смартфон для невибагливої аудиторії. Модель не наділена жодною родзинкою, проте й відверто слабких місць вона не має. З боку лицьової панелі пристрій обладнали 6.5-дюймовим IPS-екраном із пристойною роздільною здатністю Full HD+ (2400х1080 пікселів). Частота оновлення зображення на дисплеї досягає 90 Гц. За пристойну швидкодію смартфона відповідає зв'язування з восьмиядерного процесора Snapdragon 680 та 4/128 ГБ пам'яті.
Підтримка карток microSD тут також є. Основна камера Motorola Moto G32 128GB скомпонована за схемою 50+8+2 МП (провідний сенсор, ультраширик та допоміжний датчик відповідно). У частині бортових комунікацій модель має у своєму розпорядженні дводіапазонний Wi-Fi, NFC-чип, підтримку роботи в LTE-мережах. Для розблокування смартфона використовується бічний дактилоскопічний сканер або передня камера на 16 МП (функція розпізнавання обличчя). Живлення на електронні компоненти телефону подається від акумуляторної батареї ємністю 5000 мАгод з підтримкою процедури прискореної зарядки дротів потужністю 30 Вт.
Модификації Motorola Moto G32
Ціни на Motorola Moto G32 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto G32 64 ГБ / 4 ГБ | від 549 zł | 3 пропозиції | ||
Motorola Moto G32 128 ГБ / 6 ГБ | від 579 zł | 7 пропозицій | ||
Motorola Moto G32 256 ГБ / 8 ГБ | від 633 zł | 12 пропозицій |