Смартфон Motorola Moto G32 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 13Фото 11 |
Закрити
Шапка
Motorola Moto G32 64 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.5 ", 2400x1080 (20:9), 405 ppi, 90 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Snapdragon 680 4G
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:184 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Motorola Moto G32 64 ГБ / 4 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Motorola G32 szary mineralny PAUU0000GBWodoodporny
Boczny dotyk FPS
Aparat główny 50 MP ultraszerokokątny
Aparat SELFIE: Pojedynczy 16 MP, f/2,4, (szeroki), 1,0 µm, wideo 1080p przy 30 kl./s
Czujniki: odcisk palca (zamontowany z boku), akcelerometr, żyroskop, zbliżeniowy, kompas Amazon.plПоскаржитись | 601 zł |
Smartfon Motorola Moto G32 4 GB/64 GB Mineral GreyPłynny ekran Full HD+ 90 Hz. Przełączaj aplikacje, przewijaj strony internetowe i graj w gry bezproblemowo z większą częstotliwością odświeżania. Technologia... EmpikПоскаржитись | 549 zł |
Motorola XT2235-2 Moto G32 Dual 64Gb 4Gb Ram Minerał SzarySmartfon marki Motorola
Kolor: wielokolorowy
Wymiary: 8,7 x 17,4 x 5,4 cm
Odniesienie: S7180865
Jeśli jesteś pasjonatem informatyki i elektroniki, lubisz być na najnowszych technologiach i nie przegapić szczegółów Amazon.plПоскаржитись | 626 zł |
Серія Motorola G (середні)Порівняти в таблиці →
від 889 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 177 г
від 979 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 167 г
від 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 599 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 689 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 197 г
від 799 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 166 г
від 659 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 166 г
від 675 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 507 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 699 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 930, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 967 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 679 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 177 г
від 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 550 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 1 199 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 899 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 561 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 565 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 499 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
Відеоогляди
Motorola G32 - najlepszy smartfon do 500/600 zł?
7 липня 202342 039 переглядів
Moto G32 EXPERIÊNCIA DE 1 SEMANA (O QUE ACHEI?)
27 липня 20233 033 перегляда
⚡Motorola G32 Officially Launched | Moto G32 Price Specs, Features | India Launch Soon. | SD 680 SoC
31 липня 2022214 переглядів
Moto G32 | Best Phone under 10,000 | Best Phone in segment | Moto g32 unboxing | Flipkart sale
9 березня 2023130 переглядів
moto g32 | motorola g32 | moto g32 first look | #youtubeshorts #trending #xiaotech
9 серпня 2022433 перегляда
moto g32 back cover unboxing//#moto #motorola #shorts
17 вересня 2023170 переглядів
moto g32 Unboxing in ಕನ್ನಡ⚡6.5" 90Hz Screen, Snapdragon 680 @ Rs.11.999*| Budget King | KannadaUnbox
25 березня 2023279 переглядів
Moto g32 unboxing and quick look - budget King !
9 серпня 2022308 переглядів
Moto E22s vs Moto G32 | full comparison | moto e22s review | moto g32 review
18 жовтня 2022365 переглядів
MOTOROLA MOTO G32 VS XIAOMI REDMI NOTE 11 FULL SPECIFICATION COMPARISON
6 серпня 2022316 переглядів
Motorola Moto G32 Specs & Price | Philippines
1 серпня 2022983 перегляда
VIVO Y36 VS MOTOROLA MOTO G32 ll Decoding the Superiority!
27 травня 2023328 переглядів
MOTO G32 UNBOXING & REVIEW | BUDGET CHAMP UNDER 10,000₹
3 грудня 20222 534 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Motorola Moto G32
Ціни на Motorola Moto G32 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto G32 64 ГБ / 4 ГБ | від 549 zł | 3 пропозиції | ||
Motorola Moto G32 128 ГБ / 4 ГБ | від 1 199 zł | 1 пропозиція | ||
Motorola Moto G32 128 ГБ / 6 ГБ | від 579 zł | 10 пропозицій | ||
Motorola Moto G32 256 ГБ / 8 ГБ | від 675 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 495 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 181 г
від 482 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 3 модулі, 50 МП, + 2 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 514 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 696 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 470 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
від 539 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 6020, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 858 zł
6.6 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 656 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 193 г, без ЗП
від 399 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 362 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 192 г
від 480 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 50 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 499 zł
6.5 ", 268 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, MT6765V/CB Helio G37, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г