Смартфон Motorola Moto G54 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 3Фото 18 |
Закрити
Шапка
Motorola Moto G54 256 ГБ / 8 ГБ
256 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 12 ГБ
Екран:6.5 ", 2400x1080 (20:9), 405 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Dimensity 7020
Камера:2 модулі, 50 МП, + 8 МП
Відео:fullHD 60 к/с, стабілізація
Акумулятор:6000 мАгод
Вага:177 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Motorola Moto G54 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Motorola Moto G54 5G 8/256 GB PAYT0032SEKolor: jasnoniebieski
2,2 GHz MediaTek Dimensity 7020 Octa-Core
50-megapikselo Amazon.plПоскаржитись | 1 277 zł |
Motorola Moto G54 256GB/8GB - Outer Space6.5 FHD+ (2400x1080) 120Hz IPS LCD Display, 5G, Dual SIM (1x nanoSIM + eSIM), MediaTek Dimensity 7020 Octa-core, 8GB RAM, 256... щеGB Flash, microSD, Dual Camera System: 50MPixel f/1.8 Main with OIS + 2MPixel f/2.4 Macro (Back), 16MPixel f/2.4 (Front), Android 13, Stereo Speakers with Dolby Atmos, 3.5mm audio jack, Wi-Fi, BT 5.3, Water-repellent design, 5000 mAh Battery, 15W Wired Charging, 177 gram Proshop.plПоскаржитись | 1 099 zł |
Motorola Smartfon moto g54 8/256 Midnight Blue TEMOTPAG5400003moto g54
Full HD+
Zobacz, jak każdy najmniejszy szczegół twoich ulubionych seriali i gier ożywa we wspaniałej rozdzielcz... щеości.
6,5
Ciesz się ulubionymi treściami i aplikacjami na panoramicznym ekranie, który wygodnie mieści się w dłoni.
120 Hz
Płynnie przełączaj się między aplikacjami, graj w gry i oglądaj ulubione multimedia.
20:9
Mniej przewijania i więcej wyświetlania podczas przeglądania stron internetowych.
Dźwięk jak marzenie
Podaruj sobie wzbogacony dźwięk przestrzenny ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 942 zł |
Motorola Smartfon moto g54 8/256 Midnight Blue 122168moto g54
Full HD+
6,5
120 Hz
20:9
Dźwięk jak marzenie
Podaruj sobie wzbogacony dźwięk przestrzenny ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 942 zł |
Motorola Moto G54 5G 8/256GB granatowy Motorola Moto G54 5G 8/256 GB Midnight Blue Produkt nowy, pochodzący z europejskiej dystrybucji objęty gwarancją. Pełny z... щеestaw obejmuje: Motorola Moto G54 5G 8/256 GB w kolorze granatowym Oryginalny kabel Instrukcja obsługi Szpilka do karty SIM Oryginalne pudełko zgodne z nr IMEI urządzenia Wszystkie oferowane przez nas telefony są: nowe, nieużywane bez blokady simlock z fabrycznym oprogramowaniem w języku polskim oryginalnie zapakowane Specyfikacja techniczna: Platforma: Zainstalowany system operacyjny Android: Android 13 Długość przekątnej ekranu: 16,5 cm (6.5") Rozdzielczość: 1080 x 2400 px Kształt ekranu: Płaski Typ wyświetlacza: LCD Natywne proporcje obrazu: 20:9 Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz Gęstość pikseli: 405 ppi Taktowanie procesora: 2,2 GHz Typ procesora: MediaTek Dimensity Liczba rdzeni procesora: 8 Pojemność pamięci RAM: 8 GB Pojemność pamięci wewnętrznej: 256 GB Obsługiwane typy kart pamięci: MicroSD (TransFlash) Typ aparatu tylnego: Podwójny obiektyw Rozdzielczość kamery tylna (numericky): 50 MP Typ przedniej kamery: Pojedynczy obiektyw Rozdzielczość kamery przedniej: 16 MP Lampa błyskowa z tyłu aparatu: Tak Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): 2 MP Liczba przesłon aparatu tylnego: 1,8 Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: 2,4 Rozmiar piksela aparatu tylnego: 1,22 µm Rozmiar pixela drugiego aparatu tylnego: 1,75 µm Zoom optyczny: 8x Liczba przesłon przedniej kamery: 2,4 Rozmiar piksela aparatu przedniego: 1 µm Rodzaj flash: LED Maksymalna liczba klatek na sekundę: 60 fps Automatyczne ustawienie ostrości: Tak Funkcja wykrywania twarzy: Tak Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR): Tak Stabilizator obrazu: Tak Typ stabilizatora obrazu: Optical Image Stabilization (OIS) Obsługa kart SIM: Dual SIM Generacja sieci mobilnej: 5G Typ karty SIM: NanoSIM Waga produktu: 177 g Szerokość produktu: 73,8 mm Głębokość produktu: 161,6 mm Wysokość produktu: 7,99 mm Erli.plПоскаржитись | 691 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Motorola G (середні)Порівняти в таблиці →
від 873 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 177 г
від 979 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 167 г
від 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 599 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 689 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 197 г
від 799 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 166 г
від 659 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 166 г
від 633 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 507 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 699 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 930, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 967 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 679 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 177 г
від 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 550 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 1 199 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 899 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 579 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 559 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 469 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
Відеоогляди
Moto G54 5G Unboxing - The Best Budget Motorola Phone EVER !
6 вересня 2023344 227 переглядів
Motorola moto g54 5G – Set Up and Configuration • • ⚙️ • ☑️ • Tutorial
20 вересня 202316 086 переглядів
Motorola Moto G54 Power: The Return of the Battery Giant, Now with More RAM and Power
14 вересня 202314 692 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Motorola Moto G54
Ціни на Motorola Moto G54 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto G54 256 ГБ / 8 ГБ | від 679 zł | 28 пропозицій | ||
Motorola Moto G54 256 ГБ / 12 ГБ | від 873 zł | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 699 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 930, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 949 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 177 г
від 469 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 636 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 499 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 515 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 869 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 4 Gen 1, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 550 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 709 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 615 zł
5G, 6.8 ", 387 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 208 г
від 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 4100 мАгод, 175 г
від 759 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г