Смартфон Motorola Razr 5G 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 23Фото 16 |
Motorola Razr 5G 256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.2 ", 2142х876, 373 ppi, 60 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 765G 5G
Камера:48 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:2800 мАгод
Вага:192 г
4 вбудованих мікрофона. Зовнішній дисплей для відображення повідомлень і т. д. Підтримка SIM-карт формату Nano-SIM і eSIM.
Розмір в складеному стані: 91.7x72.6x16 мм. Підтримка карт пам'яті відсутня.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Motorola Razr 5G 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Motorola Razr 5G 256GB - Liquid Mercury6.2 FHD+ Foldable pOLED (2142x876) + 2.7 gOLED Cover Display (800x600), 5G, Dual SIM, Snapdragon 765G Octa-core, 8GB RAM, 256... щеGB Flash, 48Mpixel f/1.7 (Back), 20Mpixel f/2.2 (Front), Android 10, 2800mAh bateria, 15W TurboPower Charging, 192 gramów Proshop.plПоскаржитись | 3 499 zł |
Smartfon MOTOROLA Razr 8/256GB 5G 6.2" Czarny PAJR0007PLZamów motorola razr 5G w przedsprzedaży i stań się posiadaczem bluzy z najnowszej kolekcji Roberta Kupisza, inspirowanej dale... щеkowschodnią sztuką i filozofią. Wyznacznikiem kolekcji ORIENT są motywy zaczerpnięte z japońskiego pop art’u i alfabetu. Electro.plПоскаржитись | 5 850 zł |
Smartfon MOTOROLA Razr 8/256GB 5G 6.2" Czarny PAJR0007PLZamów motorola razr 5G w przedsprzedaży i stań się posiadaczem bluzy z najnowszej kolekcji Roberta Kupisza, inspirowanej dale... щеkowschodnią sztuką i filozofią. Wyznacznikiem kolekcji ORIENT są motywy zaczerpnięte z japońskiego pop art’u i alfabetu.... Avans.plПоскаржитись | 5 850 zł |
Smartfon MOTOROLA Razr 8/256GB 5G 6.2" Czarny PAJR0007PLZamów motorola razr 5G w przedsprzedaży i stań się posiadaczem bluzy z najnowszej kolekcji Roberta Kupisza, inspirowanej dale... щеkowschodnią sztuką i filozofią. Wyznacznikiem kolekcji ORIENT są motywy zaczerpnięte z japońskiego pop art’u i alfabetu.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 5 850 zł |
Motorola RAZR 5G 8/256GB GrafitowyKieszonkowy model z klapką. Kultowy telefon z klapką wraca w nowoczesnej wersji, wykonany z... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 3 499 zł |
Motorola Razr 5G 256GB - Blush Gold6.2 FHD+ Foldable pOLED (2142x876) + 2.7 gOLED Cover Display (800x600), 5G, Dual SIM, Snapdragon 765G Octa-core, 8GB RAM, 256... щеGB Flash, 48Mpixel f/1.7 (Back), 20Mpixel f/2.2 (Front), Android 10, 2800mAh battery, 15W TurboPower Charging, 192 gram Proshop.plПоскаржитись | 3 499 zł |
Серія Motorola RAZR (розкладні)Порівняти в таблиці →
від 2 334 zł
5G, 6.9 ", гнучкий, 413 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 1, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4200 мАгод, 187 г, ультратонкий
від 3 277 zł
гарний звук, 5G, 6.9 ", гнучкий, 413 ppi, 165 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 2 модулі, 12 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3800 мАгод, 185 г, ультратонкий
від 2 995 zł
5G, 6.7 ", гнучкий, 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3500 мАгод, 200 г
від 3 499 zł
5G, 6.2 ", гнучкий, 373 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 765G 5G, камера: 48 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 2800 мАгод, 192 г
від 2 434 zł
1SIM, 6.2 ", гнучкий, 373 ppi, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Qualcomm SDM710 Snapdragon 710, камера: 2 модулі, 16 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 2510 мАгод, 205 г, ультратонкий
АксесуариВсі аксесуари для Motorola Razr 5G →
Відеоогляди
MotorolaRazr5g recenzja
5 грудня 2020398 переглядів
motorola razr 5G
26 березня 2021210 переглядів
Motorola RAZR 5G - recenzja, Mobzilla odc. 532
9 жовтня 2020113 301 перегляд
MOTOROLA RAZR 5G | Spora poprawa, ale wciąż dla "wybranych" | RECENZJA
14 січня 20214 753 перегляда
Motorola RAZR 5G - pierwsze wrażenia (hands-on)
11 вересня 20207 753 перегляда
Design and durability of the motorola razr 5G
23 листопада 2020216 переглядів
Motorola RAZR 5G Unboxing | Moto Razr 5G Review in Hindi | Moto Razr 5G
5 жовтня 2020121 перегляд
Unboxing Motorola Razr 5G New mobile | New Motorola Razr | Motorola Razr 5G New model
20 серпня 2021549 переглядів
Motorola razr 5G Foldable Smartphone
31 липня 2021175 переглядів
Motorola Razr 5G 2023 | Flip Phone | 2nd Generation | Liquid Mercury
8 травня 2023772 перегляда
Motorola Razr 5G Vs Apple iPhone 13 - Full Comparison [Full Specifications]
24 липня 2022211 переглядів
Motorola RAZR 5G - August security patch and Instagram update
24 вересня 2021795 переглядів
Motorola razr 5g !! #shorts
7 серпня 2021606 переглядів
New Motorola Razr 5G foldable smartphone! #shorts
16 серпня 20211 328 переглядів
moto razr 5g unboxing and first ❤️ look
10 лютого 20211 519 переглядів
How to Set Up Face Unlock on Motorola RAZR 5G – Add Face Recognition Method
28 квітня 2022295 переглядів
How to Enter Split Screen on Motorola RAZR 5G – Make Screen Dual
28 квітня 20221 071 перегляд
Showing the boot animation on Motorola Razr 5g | Motorola Razr 5g boot process
9 травня 2022530 переглядів
Motorola Razr 5G | Locked | Made for US by Motorola | 8/256GB | 48MP Camera | RAZR Unlocked 5G
18 серпня 2022339 переглядів
New Foldable Moto RAZR 5G | Full Review and Specs | Abhi Tech |
6 жовтня 2020973 перегляда
Apple iPhone 12 Vs Motorola Razr 5G - Full Comparison [Full Specifications]
16 вересня 2021710 переглядів
How to Reset Network Settings in MOTOROLA Razr 5G – Restore Connection Options
6 вересня 2021754 перегляда
How to Enable Developer Options in MOTOROLA Razr 5G – Find Advanced Settings
6 вересня 2021545 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 093 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 378 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 634 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 404 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 1 991 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 018 zł
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г