Smartfon Motorola Moto G32 64 GB / 4 GB
Wideo 13Zdjęcia 11 | od 549 do 618 zł dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Motorola Moto G32 64 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.5 ", 2400x1080 (20:9), 405 ppi, 90 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Snapdragon 680 4G
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 8 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:184 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Motorola Moto G32 64 GB / 4 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Motorola XT2235-2 Moto G32 Dual 64Gb 4Gb Ram Minerał SzarySmartfon marki Motorola
Kolor: wielokolorowy
Wymiary: 8,7 x 17,4 x 5,4 cm
Odniesienie: S7180865
Jeśli jesteś pasjonatem informatyki i elektroniki, lubisz być na najnowszych technologiach i nie przegapić szczegółów Amazon.plZłóż skargę | 618 zł |
Smartfon Motorola Moto G32 4 GB/64 GB Mineral GreyPłynny ekran Full HD+ 90 Hz. Przełączaj aplikacje, przewijaj strony internetowe i graj w gry bezproblemowo z większą częstotliwością odświeżania. Technologia... EmpikZłóż skargę | 549 zł |
Motorola G32 szary mineralny PAUU0000GBWodoodporny
Boczny dotyk FPS
Aparat główny 50 MP ultraszerokokątny
Aparat SELFIE: Pojedynczy 16 MP, f/2,4, (szeroki), 1,0 µm, wideo 1080p przy 30 kl./s
Czujniki: odcisk palca (zamontowany z boku), akcelerometr, żyroskop, zbliżeniowy, kompas Amazon.plZłóż skargę | 601 zł |
Seria Motorola G (średnie)Porównaj w tabeli →
od 848 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 979 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 167 g
od 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 399 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 687 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 629 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 1 006 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 599 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 689 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, Dolby Atmos, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 197 g
od 549 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 719 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 930, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 679 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 967 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 578 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 899 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 469 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 599 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 589 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 499 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 181 g
Wideo recenzje
Motorola G32 - najlepszy smartfon do 500/600 zł?
7 lipca 202340 945 przegląd
Moto G32 EXPERIÊNCIA DE 1 SEMANA (O QUE ACHEI?)
27 lipca 20233 013 przegląd
⚡Motorola G32 Officially Launched | Moto G32 Price Specs, Features | India Launch Soon. | SD 680 SoC
31 lipca 2022213 przegląd
Moto G32 | Best Phone under 10,000 | Best Phone in segment | Moto g32 unboxing | Flipkart sale
9 marca 2023130 przegląd
moto g32 | motorola g32 | moto g32 first look | #youtubeshorts #trending #xiaotech
9 sierpnia 2022431 przegląd
moto g32 back cover unboxing//#moto #motorola #shorts
17 września 2023166 przegląd
moto g32 Unboxing in ಕನ್ನಡ⚡6.5" 90Hz Screen, Snapdragon 680 @ Rs.11.999*| Budget King | KannadaUnbox
25 marca 2023276 przegląd
Moto g32 unboxing and quick look - budget King !
9 sierpnia 2022304 przegląd
Moto E22s vs Moto G32 | full comparison | moto e22s review | moto g32 review
18 października 2022361 przegląd
MOTOROLA MOTO G32 VS XIAOMI REDMI NOTE 11 FULL SPECIFICATION COMPARISON
6 sierpnia 2022316 przegląd
Motorola Moto G32 Specs & Price | Philippines
1 sierpnia 2022980 przegląd
VIVO Y36 VS MOTOROLA MOTO G32 ll Decoding the Superiority!
27 maja 2023327 przegląd
MOTO G32 UNBOXING & REVIEW | BUDGET CHAMP UNDER 10,000₹
3 grudnia 20222 533 przegląd
Modyfikacje Motorola Moto G32
Ceny na Motorola Moto G32 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto G32 64 GB / 4 GB | od 549 zł | 3 oferty | ||
Motorola Moto G32 128 GB / 4 GB | od 580 zł | 2 oferty | ||
Motorola Moto G32 128 GB / 6 GB | od 579 zł | 7 oferty | ||
Motorola Moto G32 256 GB / 8 GB | od 599 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 489 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 2 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 499 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 475 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g
od 587 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 416 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 3 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 362 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 3 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 192 g
od 499 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 6 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 475 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 3 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 535 zł
6.5 ", 268 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, MT6765V/CB Helio G37, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 430 zł
6.5 ", 270 ppi, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 194 g
od 399 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 189 g
od 4 178 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki