Smartfon Motorola Moto G32 128 GB / 6 GB
Wideo 13Zdjęcia 11 |
Zamknij
Menu
Motorola Moto G32 128 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.5 ", 2400x1080 (20:9), 405 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Snapdragon 680 4G
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 8 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:184 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Motorola Moto G32 128 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Motorola Moto G32 6128GB DS 4G szary mineralny OEM 12267 | 678 zł |
Smartfon Motorola Moto G32 6/128GB 6,5" LCD 2400x1080 5000mAh Dual SIM 4GSpecyfikacja Liczba rdzeni procesora 8 Maksymalne taktowanie procesora 2,4 GHz Typ procesora Qualcomm Snapd... więcejragon Model procesora 680 Materiał obudowy Plastik Kolor produktu Szary Nazwa koloru Mineral Grey Waga produktu 184 g Głębokość produktu 8,49 mm Wysokość produktu 161,8 mm Szerokość produktu 73,8 mm Wi-Fi Tak Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy Wi- Fi 802.11b Bluetooth Tak Wersja Bluetooth 5.2 NFC Tak Obsługa kart SIM Dual SIM Standardy 3G WCDMA Standardy 4G LTE Typ karty SIM NanoSIM Generacja sieci mobilnej 4G Karta graficzna Adreno 610 Czytnik linii papilarnych Tak Technologia szybkiego ładowania TurboPower 30 Rozpoznawanie twarzy Tak Głośnik Tak Szybkie ładowanie Tak Polecenia głosowe Tak Alarm wibracyjny Tak Zasilacz sieciowy Tak Typ wyświetlacza LCD Przekątna ekranu 6,5" Natywna proporcja obrazu 20:9 Rozdzielczość 2400 x 1080 px Maksymalna częstotliwość odświeżania 90 Hz Gęstość pikseli 405 ppi Zainstalowany system operacyjny Android 12 Platforma Android Wirtualny asystent Google Assistant Platforma dystrybucji aplikacji Google Play System dźwięku Dolby Atmos Głośniki Stereo Maksymalny rozmiar karty pamięci 1 TB Obsługiwane karty pamięci MicroSD Pamięć wbudowana 128 GB Pamięć RAM 6 GB Port USB Tak Wtyk słuchawek 3,5 mm Wersja USB 2.0 Obsługiwany typ USB USB Type-C Pojemność baterii 5000 mAh Cyfrowy zoom 8x Maksymalna liczba klatek na sekundę 30 fps Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania 1920x1080@30fps Tryb opóźnienia Tak Rozdzielczość wideo 1920 x 1080 px Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) 118° Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego 2,2 Rozdzielczość przedniej kamery 16 Mpix Lampa błyskowa z tyłu aparatu Tak Liczba przesłon przedniej kamery 2,4 Liczba przesłon aparatu tylnego 1,8 Samowyzwalacz Tak Rozdzielczość tylnej kamery 50 Mpix Panorama Tak Typ przedniej kamery Pojedynczy obiektyw Tryb nocny Tak Rodzaj flash LED Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery 2,4 Typ aparatu tylnego Potrójna kamera Rozdzielczość kamery makro (numeryczna) 2 MP Rozdzielczość aparatu pomiaru głębi (numeryczna) 8 MP Akcelerometr Tak Żyroskop Tak Czujnik oświetlenia otoczenia Tak Czujnik zbliżeniowy Tak SMS Tak MMS Tak E-mail Tak GPS Tak Galileo Tak GLONASS Tak Lokalizacja pozycji Tak Elektryczny kompas Tak Szerokość 170mm Długość 85mm Wysokość 50mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 701 zł |
Smartfon Motorola Moto G32 6/128GB Szary (08400232392670) | 608 zł |
Smartfon Motorola moto g32 DS, 6/128 GB, szary | 681 zł |
Telefon komórkowy Motorola Moto G32 6 GB / 128 GB - Mineral Grey (PAUU0024 | 755 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Motorola G (średnie)Porównaj w tabeli →
od 847 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 979 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 167 g
od 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 435 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 629 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 689 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, Dolby Atmos, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 197 g
od 799 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 659 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 511 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 699 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 930, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 417 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 679 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 967 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 599 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 899 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 599 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 567 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 499 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 580 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
Wideo recenzje
Motorola G32 - najlepszy smartfon do 500/600 zł?
7 lipca 202341 509 przegląd
Moto G32 EXPERIÊNCIA DE 1 SEMANA (O QUE ACHEI?)
27 lipca 20233 033 przegląd
⚡Motorola G32 Officially Launched | Moto G32 Price Specs, Features | India Launch Soon. | SD 680 SoC
31 lipca 2022214 przegląd
Moto G32 | Best Phone under 10,000 | Best Phone in segment | Moto g32 unboxing | Flipkart sale
9 marca 2023130 przegląd
moto g32 | motorola g32 | moto g32 first look | #youtubeshorts #trending #xiaotech
9 sierpnia 2022433 przegląd
moto g32 back cover unboxing//#moto #motorola #shorts
17 września 2023170 przegląd
moto g32 Unboxing in ಕನ್ನಡ⚡6.5" 90Hz Screen, Snapdragon 680 @ Rs.11.999*| Budget King | KannadaUnbox
25 marca 2023279 przegląd
Moto g32 unboxing and quick look - budget King !
9 sierpnia 2022308 przegląd
Moto E22s vs Moto G32 | full comparison | moto e22s review | moto g32 review
18 października 2022365 przegląd
MOTOROLA MOTO G32 VS XIAOMI REDMI NOTE 11 FULL SPECIFICATION COMPARISON
6 sierpnia 2022316 przegląd
Motorola Moto G32 Specs & Price | Philippines
1 sierpnia 2022983 przegląd
VIVO Y36 VS MOTOROLA MOTO G32 ll Decoding the Superiority!
27 maja 2023328 przegląd
MOTO G32 UNBOXING & REVIEW | BUDGET CHAMP UNDER 10,000₹
3 grudnia 20222 534 przegląd
Modyfikacje Motorola Moto G32
Ceny na Motorola Moto G32 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto G32 64 GB / 4 GB | od 549 zł | 3 oferty | ||
Motorola Moto G32 128 GB / 4 GB | od 580 zł | 2 oferty | ||
Motorola Moto G32 128 GB / 6 GB | od 579 zł | 10 oferty | ||
Motorola Moto G32 256 GB / 8 GB | od 549 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 629 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 511 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 610 zł
6.8 ", 263 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 6180 mAh, 233 g
od 599 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 567 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 400 zł
6.44 ", 409 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 665, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4100 mAh, 171 g
od 661 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 543 zł
6.8 ", 395 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 208 g
od 686 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 4100 mAh, 175 g
od 634 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g