Smartfon Motorola Moto E40 64 GB / 4 GB
Wideo 20Zdjęcia 11 |
Zamknij
Menu
Motorola Moto E40 64 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 90 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Unisoc Tiger T700
Aparat:3 moduły, 48 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:198 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Motorola Moto E40 64 GB / 4 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Motorola moto e40 PARL0001PLRób na swoim smartfonie wszystko, na co masz ochotę. Możesz przeglądać kilka witryn jednocześnie, grać w najlepszy gry czy prowadzić długie rozmowy wideo. Do tego duża bateria wspomoże Twoje codziennie działania i sprawi, że jeszcze dłużej możesz robić to, co lubisz. Amazon.plZłóż skargę | 710 zł |
MOTOROLA Smartfon MOTOROLA Moto E40 4GB+64GB SzaryDzięki systemowi trzech aparatów 48 Mpx i o 38% szybszemu działaniu, moto e40 doda nieznanej mocy Twojej kreatywności. Rób wyraźniejsze zdjęcia i filmy w każdym oświetleniu i wyświetlaj je na płynnie działającym ekranie 6.5" 90 Hz Max Vision Hd+. MediaMarkt.plZłóż skargę | 487 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto E40 4/64GB 6.5" 90Hz Szary PARL0001PLMoto e40 ma niestandardowy 8-rdzeniowy procesor przetwarzający grafikę o 38 procent szybciej, aby zapewnić Ci potrzebną szybkość. Dzięki 4 GB RAM wielozadaniowość na moto e40 jest dziecinnie prosta. Dzięki częstotliwości odświeżania 90 Hz wyświetlanie jest płynne, a opóźnienia mniejsze.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 700 zł |
Motorola Moto E40 4/64GB CzarnyKorzystaj ze złotej Motorola Moto E40 znacznie dłużej niż z poprzedniego telefonu. Z baterią o... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 487 zł |
Seria Motorola E (przystępne cenowo)Porównaj w tabeli →
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 284 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 64 GB, RAM 2 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 487 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 198 g
od 274 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 4000 mAh, 185 g
od 329 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: 4020 mAh, 169 g
od 899 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 355 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G37, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: 4020 mAh, 169 g
od 614 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0 Go Edition, czysty Android, 32 GB, RAM 2 GB, Helio G37, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP52, ładowanie: 4020 mAh, 169 g
od 413 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, brak karty microSD, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 721 zł
kompaktowy, 4.3 ", 256 ppi, Android 4.4, 4 GB, RAM 1 GB, aparat: 5 Mpx, ładowanie: 1980 mAh, 142 g
od 230 zł
kompaktowy, 5 ", 245 ppi, Android 7.1, 16 GB, RAM 2 GB, Mediatek MT6737, aparat: 8 Mpx, ładowanie: 2800 mAh, 151 g
od 600 zł
6.5 ", 264 ppi, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 567 zł
6.1 ", 282 ppi, Android 10.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: 3000 mAh, 160 g
od 1 024 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, brak karty microSD, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 338 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G37, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
Wideo recenzje
Chcecie superflagowca? Bierzcie tego - recenzja Motoroli Edge 40 Pro
13 kwietnia 20233 451 przegląd
Próbka nagrania - Motorola Moto E40 | Camera test
10 stycznia 2022415 przegląd
Motorola Moto E40 - RECENZJA - Nietypowy procesor? - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
12 stycznia 202246 557 przegląd
Motorola Moto E40 4/64GB - smartfon, cena, opinie, procesor, bateria, ekran, research, pamięć
25 marca 2023229 przegląd
MOTOROLA E40 FREE FIRE TEST || Motorola e40 free fire gameplay | moto e40 free fire test | unboxing
26 grudnia 20229 469 przegląd
Unboxing The Ultimate Budget Phone 2023 Motorola Moto E40
13 stycznia 20232 688 przegląd
₹10K mai moto ka konsa phone jiyada accha hai moto e32s or moto e40|MOTO E32s vs MOTO E40 comparison
8 czerwca 20221 374 przegląd
Best phone near 8000 in 2023 || Motorola e40 Quick Unboxing || New Moto Phone Review #motorola #moto
30 stycznia 2023340 przegląd
Motorola e40 Unboxing | Flipkart retail unit | Tech Dare
9 stycznia 2022523 przegląd
Motorola e40 Unboxing and quick review | Sunil Mobile
15 maja 2022145 przegląd
Moto e40 unboxing || Motorola e40 fast review || moto e40 complete review #moto #motorola #phone
29 marca 2023150 przegląd
Realme 8 5G vs Motorola Moto E40 | Motorola Moto E40 vs Realme 8 5G
15 października 2021203 przegląd
Unboxing Motorola e40 mobile@Rs8099/-only#Flipkart big billion days shopping#motorola#flipkarthaul
29 września 2022304 przegląd
This phone is beautiful! : Moto E40 | Unisoc T700 | 48mp | 90hz
12 maja 2022264 przegląd
Motorola e40 unboxing best motorola phone under 10000 Best phone under 10000 subscribe amazing fact
29 listopada 2021335 przegląd
Realme 8 vs Motorola Moto E40 | Motorola Moto E40 vs Realme 8
14 października 2021553 przegląd
Motorola Moto e40 Specs, Price & the Competition | Philippines
18 grudnia 2021745 przegląd
Moto e40 network reset setting | Moto e40 me network reset kaise kare | Fix bluetooth,mobile data
21 lutego 20229 301 przegląd
Motorala Moto E40 vs Motorola Moto E30
6 listopada 2021455 przegląd
How to Enable or Disable USB Debugging Mode on Motorola Moto e40 | Developer Options
21 maja 202213 857 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 499 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 181 g
od 482 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 2 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 499 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 696 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 509 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 199 g
od 470 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g
od 580 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 362 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 3 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 192 g
od 584 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 6 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 485 zł
6.6 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 428 zł
6.5 ", 270 ppi, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 194 g