Smartfon Nokia C32 64 GB / 3 GB
Wideo 6Zdjęcia 11 |
Nokia C32 64 GB / 3 GB
64 GB / 3 GB64 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 60 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 3 GB
Procesor:Unisoc SC9863A
Aparat:2 moduły, 50 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:199 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Nokia C32 64 GB / 3 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokia Smartphone C32 65" HD 3 GB RAM/64 GB ROM aparaty 50 MP/8 MP bateria | 544 zł |
Nokia C32 - charcoal - 4G smartphone - 64 GB - GSM | 509 zł |
Smartfon Nokia C32 3/64GB Czarny (SP01Z01Z3168Y) | 586 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nokia C32
Ceny na Nokia C32 |
---|---|---|---|---|
Nokia C32 64 GB / 3 GB | od 509 zł | 3 oferty | ||
Nokia C32 64 GB / 4 GB | od 411 zł | 26 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →