Smartfon Nokia C31 128 GB / 4 GB
Wideo 3Zdjęcia 14 |
Bezpretensjonalny smartfon bez dodatków, mający na celu rozwiązywanie podstawowych zadań: rozmowy telefoniczne, korespondencja w komunikatorach, spotkania w sieciach społecznościowych, oglądanie filmów online itp. Gry i aplikacje wymagające dużej ilości zasobów mogą być zbyt trudne dla telefonu Nokia C31 128 GB. Faktem jest, że urządzenie działa na słabym procesorze Unisoc SC9863A.
Pod względem pamięci model otrzymał 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Również w odpowiednim miejscu znajduje się gniazdo rozszerzeń na kartę microSD (wkładaną oddzielnie z dwóch kart SIM). Wyświetlacz Nokii C31 128GB jest duży - ma przekątną 6,75 cala i wyświetla obraz w rozdzielczości HD+ (1600x720 pikseli). W górnym segmencie ekranu pośrodku wykonano „wzór” w kształcie kropli na obiektyw aparatu do selfie 5 MP.
Smartfon ma 3 tylne aparaty. - wiodący sensor 13 MP, wsparty symboliczną parą makromodułu i czujnika głębokości (oba o rozdzielczości 2 MP). Na tylnym panelu obudowy urządzenia znajduje się okrągły obszar skanera linii papilarnych. Elektroniczne podzespoły smartfona zasilane są baterią o pojemności 5050 mAh. Jest ładowany przez przedpotopowe złącze microUSB. W przypadku modelu deklarowana jest podstawowa ochrona przed kurzem i wilgocią IP52.
Kup Nokia C31 128 GB / 4 GB
Nokia Smartphone C31 675" 128 GB 4 GB RAM 6438409080950 | 618 zł |
Smartfon Nokia C31, 4/128 GB, czarny | 526 zł |
Nokia C31 4/128GB Szary | 526 zł |
Modyfikacje Nokia C31
Ceny na Nokia C31 |
---|---|---|---|---|
Nokia C31 64 GB / 4 GB | od 408 zł | 2 oferty | ||
Nokia C31 128 GB / 4 GB | od 526 zł | 3 oferty |