Смартфон Nokia C12 64 ГБ / 2 ГБ
Фото 6 |
Nokia C12 64 ГБ / 2 ГБ
Екран:6.3 ", 1600х720 (20:9), 278 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ
Процесор:Unisoc SC9863A1
Камера:8 МП
Акумулятор:3000 мАгод
Вага:177 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Nokia C12 64 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nokia Routery - Bezprzewodowe - Modems Marka Model C12 2/64 Charcoal 28680Routery - Bezprzewodowe - Modemy modelu NOKIA C12 2/64 CHARCOAL
NOKIA C12 2/64 CHARCOAL marki Nokia
Nokia. Produkty tej mar... щеki wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Amazon.plПоскаржитись | 804 zł |
Smartfon Nokia C12 TA-1535 2/64GB 6,3" GranatowySmartfon Nokia C12 2/64 GB granatowy 6,3" 3000mAh Czas na wyższy poziom komfortu. Zaawansowane tryby nocny i portretowy dostę... щеpne w aparacie przednim i tylnym pomagają uwieczniać ulotne chwile, którymi następnie możesz się cieszyć na zachwycającym wyświetlaczu HD+ o przekątnej 6,3 cala. Wydajne i aktualne oprogramowanie zawiera najnowsze funkcje zabezpieczeń, a nawet oszczędza w tle baterię, pakiet danych oraz miejsce w pamięci. Kolejnym atutem telefonu jest trwałość: jego ochrona przed pyłem, rozlanymi cieczami i przypadkowymi upadkami spełnia kryteria jednych z najbardziej wymagających testów niezawodności. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu: 6.3'' Procesor: Unisoc 9863A1 Pamięć RAM: 2 GB Pamięć wbudowana: 64 GB Aparat tył: 8 MP Aparat przód: 5 MP Gniazdo słuchawkowe: 3.5 mm Złącze: Micro USB Pojemność baterii: 3000 mAh System operacyjny: Android 12 Wodoodporność (klasa IPX): IP52 Czujnik oświetlenia zewnętrznego Czujnik zbliżeniowy Przyspieszeniom Maxelektro.plПоскаржитись | 399 zł |
Smartfon Nokia C12 2/64GB Niebieski GS-T-NOK-0123Nokia C12 - Jeszcze większe wrażenia Uchwyć wspomnienia w trybach nocnym i portretowym w przednim i tylnym aparacie, a następ... щеnie przeżyj je ponownie na oszałamiającym wyświetlaczu HD+ o przekątnej 6,3 cala. Wydajne i zawsze aktualne oprogramowanie zapewnia wysokie bezpieczeństwo, optymalizuje czas pracy baterii, transmisję danych, czy procesy w tle. Dzięki solidnej konstrukcji Nokia C12 wytrzymuje testy niezawodności na bardzo wysokim poziomie. Tryb nocny i portretowy Rób zdjęcia dzięki większej liczbie rozwiązań wspierających fotografię, zarówno przednim jak i tylnym aparatem. Przeżywaj momenty ponownie na 6,3-calowym wyświetlaczu HD+. Ponadczasowy design i jak zawsze wysoka trwałość Zwiększona ochrona przed kurzem i wilgocią oraz lepsza odporność na upadki. I to wszystko w zwartej, przyjemnej dla oka, minimalistyczne Komputronik.plПоскаржитись | 369 zł |
Smartfon NOKIA C12 2/64GB 6.3" CiemnoniebieskiCzas na wyższy poziom komfortu. Zaawansowane tryby nocny i portretowy dostępne w aparacie przednim i tylnym pomagają uwieczni... щеać ulotne chwile, którymi następnie możesz się cieszyć na zachwycającym wyświetlaczu HD+ o przekątnej 6,3 cala. Wydajne i aktualne oprogramowanie zawiera najnowsze funkcje zabezpieczeń, a nawet oszczędza w tle baterię, pakiet danych oraz miejsce w pamięci. Kolejnym atutem telefonu jest trwałość: jego ochrona przed pyłem, rozlanymi cieczami² i przypadkowymi upadkami³ spełnia kryteria jednych z najbardziej wymagających testów niezawodności. Electro.plПоскаржитись | 369 zł |
Smartfon NOKIA C12 2/64GB 6.3" CiemnoniebieskiCzas na wyższy poziom komfortu. Zaawansowane tryby nocny i portretowy dostępne w aparacie przednim i tylnym pomagają uwieczni... щеać ulotne chwile, którymi następnie możesz się cieszyć na zachwycającym wyświetlaczu HD+ o przekątnej 6,3 cala. Wydajne i aktualne oprogramowanie zawiera najnowsze funkcje zabezpieczeń, a nawet oszczędza w tle baterię, pakiet danych oraz miejsce w pamięci. Kolejnym atutem telefonu jest trwałość: jego ochrona przed pyłem, rozlanymi cieczami² i przypadkowymi upadkami³ spełnia kryteria jednych z najbardziej wymagających testów niezawodności.. Avans.plПоскаржитись | 369 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Nokia C (бюджетні)Порівняти в таблиці →
від 411 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 50 МП, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 199 г
від 566 zł
6.5 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, зарядка: 3000 мАгод, 195 г
від 526 zł
6.75 ", 260 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 3 модулі, 13 МП, захист IP52, зарядка: 5050 мАгод, 200 г
від 368 zł
6.3 ", 278 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A1, камера: 8 МП, зарядка: 3000 мАгод, 177 г
від 509 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 50 МП, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 199 г
від 374 zł
компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9832E, камера: 5 МП, захист IP52, зарядка: 3000 мАгод, 191 г
від 461 zł
6.5 ", 269 ppi, Android 11.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 4000 мАгод, 178 г
від 408 zł
6.75 ", 260 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 3 модулі, 13 МП, захист IP52, зарядка: 5050 мАгод, 200 г
від 528 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 285 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 192 г
від 279 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 5000 мАгод
від 4 093 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г