Смартфон Nokia G22 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 5Фото 11 |
Бюджетний смартфон з високим рівнем ремонту. Причому для ремонту його навіть необов'язково нести до сервісного центру — все необхідне для цього можна купити на ресурсі iFixit та полагодити апарат власноруч. Так, акумулятор у смартфоні змінюється буквально за 5 хв, а дисплейний блок - за 20 хв. Дисплей у Nokia G22 128 GB має розміри по діагоналі 6.5 дюймів і має краплеподібну «викрійку» під потреби об'єктиву 8 МП селфі-камери.
Частота оновлення у дисплея підвищена до 90 Гц, а ось його роздільна здатність невелика - 1600х720 пікселів. У смартфоні встановлений процесор початкового рівня Unisoc Tiger T606, який заточений під вирішення завдань повсякденного характеру без високих навантажень. Оперативної пам'яті моделі є 4 ГБ, місткість внутрішнього сховища даних становить 128 ГБ. Окремо від двох "симок" передбачається слот розширення під картку microSD. Фотоскладову смартфона представляє потрійна камера з провідним сенсором зображення на 50 МП. Енергетичну незалежність пристрою забезпечується акумулятором ємністю 5050 мАгод із функцією прискореної провідної зарядки (20 Вт). Також у смартфон не забули встановити NFC-чип для безконтактних платежів.
Купити Nokia G22 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 27 →Nokia G22 628" Dual Sim 4GB/128GB Gris 101S0609H002 | 902 zł |
NOKIA Smartfon NOKIA G22 TA-1528 DS 4/128GB Niebieski (Lagoon Blue) | 599 zł |
Smartfon Nokia G22 TA-1528 4/128GB 6,52" Szary | 699 zł |
Smartfon Nokia G22 4/128GB Brzoskwiniowy GS-T-NOK-0172 | 599 zł |
Smartfon NOKIA G22 4/128GB 6.52" 90Hz Niebieski | 600 zł |
Модификації Nokia G22
Ціни на Nokia G22 |
---|---|---|---|---|
Nokia G22 64 ГБ / 4 ГБ | від 551 zł | 10 пропозицій | ||
Nokia G22 128 ГБ / 4 ГБ | від 549 zł | 28 пропозицій |