Smartfon Nokia G22 128 GB / 4 GB
Wideo 5Zdjęcia 11 |
Budżetowy smartfon o wysokim poziomie łatwości konserwacji. Co więcej, aby go naprawić, nie musisz nawet zabierać go do centrum serwisowego - wszystko, czego potrzebujesz, można kupić w zasobie iFixit i możesz samodzielnie naprawić urządzenie. Tym samym baterię w smartfonie można wymienić dosłownie w 5 minut, a wyświetlacz w 20 minut. Wyświetlacz Nokii G22 128 GB ma przekątną 6,5 cala i ma „wzór” w kształcie kropli dostosowany do potrzeb obiektywu aparatu do selfie 8 MP.
Częstotliwość odświeżania wyświetlacza została zwiększona do 90 Hz, ale jego rozdzielczość jest niska – 1600x720 pikseli. Smartfon posiada podstawowy procesor Unisoc Tiger T606, który ma za zadanie rozwiązywać codzienne problemy bez dużych obciążeń. Model ma 4 GB pamięci RAM, a pojemność pamięci wewnętrznej wynosi 128 GB. Niezależnie od dwóch kart SIM znajduje się gniazdo rozszerzeń na kartę microSD. Część fotograficzną smartfona reprezentuje potrójny aparat główny z wiodącym czujnikiem obrazu 50 MP. Niezależność energetyczną urządzenia zapewnia akumulator o pojemności 5050 mAh z przyspieszonym ładowaniem przewodowym (20 W). Nie zapomnieli także o zainstalowaniu w smartfonie chipa NFC umożliwiającego płatności zbliżeniowe.
Kup Nokia G22 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 24 →Nokia G22 628" Dual Sim 4GB/128GB Gris 101S0609H002 | 902 zł |
NOKIA Smartfon NOKIA G22 TA-1528 DS 4/128GB Niebieski (Lagoon Blue) | 599 zł |
Smartfon Nokia G22 TA-1528 4/128GB 6,52" Szary | 699 zł |
Smartfon Nokia G22 4/128GB Brzoskwiniowy GS-T-NOK-0172 | 599 zł |
Smartfon NOKIA G22 4/128GB 6.52" 90Hz Niebieski | 600 zł |
Modyfikacje Nokia G22
Ceny na Nokia G22 |
---|---|---|---|---|
Nokia G22 64 GB / 4 GB | od 551 zł | 7 oferty | ||
Nokia G22 128 GB / 4 GB | od 568 zł | 25 oferty |