Смартфон Nokia G42 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 6Фото 11 |
Середньобюджетний смартфон з підтримкою роботи в мобільних мережах 5G та непоганою ремонтопридатністю. Модель є спільним плодом Nokia та iFixit – на останньому сайті можна купити ремкомплекти для екрану, зарядного роз'єму або запасні акумулятори. Причому замінити ці деталі користувач має право самостійно, керуючись докладними інструкціями. Працює Nokia G42 128GB/6GB під проводом восьмиядерного чіпсету Snapdragon 480+.
Пам'яті у смартфоні передбачається 6/128 ГБ, а розширення місткості штатного сховища є окремий слот під картку microSD (обсягом до 512 ГБ). Екран пристрою має розміри по діагоналі 6.56 дюймів, транслює картинку у форматі HD+ (1600х720 пікселів), його частота оновлення збільшена до 90 Гц. Операційна система на борту гаджета "з коробки" - це Android 13. Смартфон обзавівся потрійною основною камерою 50 + 2 + 2 МП, фронталкою на 8 МП з об'єктивом у краплеподібному вирізі дисплея, бічним дактилоскопічним сканером. Акумуляторна батарея моделі ємністю 5000 мАгод підтримує процедуру прискореної зарядки провідної потужністю 20 Вт. Корпус смартфона має базовий захист від пилу та вологи за стандартом IP52.
Купити Nokia G42 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 44 →Nokia G42 5G smartfon łączność 5G Android 13 wyświetlacz HD 656 HD potrójn | 1 071 zł |
NOKIA Smartfon NOKIA G42 5G DS 6/128GB Różowy + telefon komórkowy 2660 | 1 199 zł |
Nokia G42 5G 128GB/6GB - Grey | 1 245 zł |
Smartfon Nokia G42 5G 6/128GB 6,56" Fioletowy + słuchawki TWS-731 Białe | 1 199 zł |
Smartfon Nokia G42 5G 6/128GB Szary GS-T-NOK-0160 | 881 zł |
Модификації Nokia G42
Ціни на Nokia G42 |
---|---|---|---|---|
Nokia G42 128 ГБ / 4 ГБ | від 833 zł | 2 пропозиції | ||
Nokia G42 128 ГБ / 6 ГБ | від 872 zł | 44 пропозиції |