Smartfon Nokia G42 128 GB / 6 GB
Wideo 6Zdjęcia 11 |
Średniobudżetowy smartfon z obsługą sieci komórkowych 5G i dobrą łatwością konserwacji. Model jest wspólnym produktem Nokii i iFixit – na tej ostatniej stronie można kupić zestawy naprawcze do ekranu, złącze ładowania czy zapasowe akumulatory. Ponadto użytkownik ma prawo samodzielnie wymienić te części, kierując się szczegółowymi instrukcjami. Nokia G42 128 GB/6 GB jest napędzana ośmiordzeniowym chipsetem Snapdragon 480+.
Smartfon ma 6/128 GB pamięci, a dla rozszerzenia standardowej pojemności pamięci przewidziano osobny slot na kartę microSD (do 512 GB). Ekran urządzenia ma przekątną 6,56 cala, emituje obraz w formacie HD+ (1600x720 pikseli), a jego częstotliwość odświeżania została zwiększona do 90 Hz. System operacyjny na pokładzie gadżetu po wyjęciu z pudełka to Android 13. Smartfon ma potrójny aparat główny 50 + 2 + 2 MP, przedni aparat 8 MP z obiektywem w wyświetlaczu w kształcie łezki oraz boczny czytnik linii papilarnych skaner. Zastosowany w modelu akumulator o pojemności 5000 mAh obsługuje przyspieszone ładowanie przewodowe o mocy 20 W. Obudowa smartfona posiada podstawową ochronę przed kurzem i wilgocią zgodnie ze standardem IP52.
Kup Nokia G42 128 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 31 →Nokia G42 5G smartfon łączność 5G Android 13 wyświetlacz HD 656 HD potrójn | 1 071 zł |
NOKIA Smartfon NOKIA G42 5G DS 6/128GB Różowy + telefon komórkowy 2660 | 1 199 zł |
Nokia G42 5G 128GB/6GB - Grey | 1 245 zł |
Smartfon Nokia G42 5G 6/128GB 6,56" Fioletowy + słuchawki TWS-731 Białe | 1 199 zł |
Smartfon Nokia G42 5G 6/128GB Szary GS-T-NOK-0160 | 881 zł |
Modyfikacje Nokia G42
Ceny na Nokia G42 |
---|---|---|---|---|
Nokia G42 128 GB / 4 GB | od 838 zł | 2 oferty | ||
Nokia G42 128 GB / 6 GB | od 881 zł | 31 oferta |