Смартфон Nokia C21 Plus 32 ГБ / 2 ГБ
Відео 10Фото 8 |
Nokia C21 Plus 32 ГБ / 2 ГБ
Екран:6.5 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ
Процесор:Unisoc SC9863A
Камера:2 модулі, 13 МП
Акумулятор:4000 мАгод
Вага:178 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Nokia C (бюджетні)Порівняти в таблиці →
від 411 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 50 МП, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 199 г
від 566 zł
6.5 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, зарядка: 3000 мАгод, 195 г
від 526 zł
6.75 ", 260 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 3 модулі, 13 МП, захист IP52, зарядка: 5050 мАгод, 200 г
від 368 zł
6.3 ", 278 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A1, камера: 8 МП, зарядка: 3000 мАгод, 177 г
від 509 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 50 МП, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 199 г
від 461 zł
6.5 ", 269 ppi, Android 11.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 4000 мАгод, 178 г
від 408 zł
6.75 ", 260 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 3 модулі, 13 МП, захист IP52, зарядка: 5050 мАгод, 200 г
від 528 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 374 zł
компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9832E, камера: 5 МП, захист IP52, зарядка: 3000 мАгод, 191 г
Відеоогляди
Nokia C21 & C21 Plus Specs, Price & the Competition
1 березня 2022249 переглядів
புதிய நோக்கியா|nokia C21 and nokia C21 Plus
10 березня 2022713 переглядів
How to Use Find My device nokia g11 plus | nokia g11 me Find My Device kaise use kare
24 вересня 2022993 перегляда
How to Clean Junk Files Nokia g11 plus | nokia g11 me Junk File kaise Delete Kare
23 вересня 2022922 перегляда
NOKIA C21 PLUS UPCOMING LAUNCHING -4-May-2022#mobilereviw
2 квітня 2022211 переглядів
Nokia C21 Plus Vs Nokia C21
1 березня 20221 029 переглядів
Nokia C2 2nd Edition Nokia C21 Nokia C21 PlusThree Nokia Budget Phone Launch PriceSpecs
28 лютого 20221 671 перегляд
Nokia C21 Plus Full Specifications, Features, Price, Release Date!
23 травня 2022164 перегляда
Nokia G21 vs Nokia C21 Plus
14 березня 20221 935 переглядів
How to See Available RAM on Nokia C21 Plus?
7 грудня 20226 986 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 279 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 350 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 389 zł
6.53 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 194 г
від 395 zł
6.52 ", 269 ppi, Android 11.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MT6739V, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 4000 мАгод, 173 г
від 399 zł
6.22 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G25, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 279 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 5000 мАгод
від 314 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G25, камера: 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 194 г
від 297 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G25, камера: 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 402 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 214 г
від 4 078 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 378 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП