Smartfon Nokia C21 Plus 32 GB / 2 GB
Wideo 10Zdjęcia 8 |
Nokia C21 Plus 32 GB / 2 GB
Wyświetlacz:6.5 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi
Pamięć:32 GB, + karta pamięci, RAM 2 GB
Procesor:Unisoc SC9863A
Aparat:2 moduły, 13 MP
Akumulator:4000 mAh
Waga:178 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Nokia C (budżetowe)Porównaj w tabeli →
od 411 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 199 g
od 566 zł
6.5 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, czysty Android, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 8 Mpx, ładowanie: 3000 mAh, 195 g
od 526 zł
6.75 ", 260 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ochrona IP52, ładowanie: 5050 mAh, 200 g
od 366 zł
6.3 ", 278 ppi, 60 Hz, Android 12.0 Go Edition, czysty Android, 64 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A1, aparat: 8 Mpx, ładowanie: 3000 mAh, 177 g
od 509 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 199 g
od 461 zł
6.5 ", 269 ppi, Android 11.0 Go Edition, czysty Android, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 4000 mAh, 178 g
od 408 zł
6.75 ", 260 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ochrona IP52, ładowanie: 5050 mAh, 200 g
od 528 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 64 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
Wideo recenzje
Nokia C21 & C21 Plus Specs, Price & the Competition
1 marca 2022249 przegląd
புதிய நோக்கியா|nokia C21 and nokia C21 Plus
10 marca 2022708 przegląd
How to Use Find My device nokia g11 plus | nokia g11 me Find My Device kaise use kare
24 września 2022993 przegląd
How to Clean Junk Files Nokia g11 plus | nokia g11 me Junk File kaise Delete Kare
23 września 2022922 przegląd
NOKIA C21 PLUS UPCOMING LAUNCHING -4-May-2022#mobilereviw
2 kwietnia 2022211 przegląd
Nokia C21 Plus Vs Nokia C21
1 marca 2022972 przegląd
Nokia C2 2nd Edition Nokia C21 Nokia C21 PlusThree Nokia Budget Phone Launch PriceSpecs
28 lutego 20221 671 przegląd
Nokia C21 Plus Full Specifications, Features, Price, Release Date!
23 maja 2022163 przegląd
Nokia G21 vs Nokia C21 Plus
14 marca 20221 887 przegląd
How to See Available RAM on Nokia C21 Plus?
7 grudnia 20226 986 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 279 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 2 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 350 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 2 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 380 zł
6.53 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 194 g
od 349 zł
6.22 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 290 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: 5000 mAh
od 395 zł
6.52 ", 269 ppi, Android 11.0 Go Edition, 64 GB, RAM 2 GB, MT6739V, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 4000 mAh, 173 g
od 297 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 2 GB, Helio G25, aparat: 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 314 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 2 GB, Helio G25, aparat: 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 194 g
od 402 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 214 g
od 4 098 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki