Smartfon Nokia C12 64 GB / 2 GB
Zdjęcia 6 |
Nokia C12 64 GB / 2 GB
Wyświetlacz:6.3 ", 1600х720 (20:9), 278 ppi, 60 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 2 GB
Procesor:Unisoc SC9863A1
Aparat:8 MP
Akumulator:3000 mAh
Waga:177 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Nokia C12 64 GB / 2 GB
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokia Routery - Bezprzewodowe - Modems Marka Model C12 2/64 Charcoal 28680Routery - Bezprzewodowe - Modemy modelu NOKIA C12 2/64 CHARCOAL
NOKIA C12 2/64 CHARCOAL marki Nokia
Nokia. Produkty tej mar... więcejki wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Amazon.plZłóż skargę | 804 zł |
Smartfon Nokia C12 TA-1535 2/64GB 6,3" GranatowySmartfon Nokia C12 2/64 GB granatowy 6,3" 3000mAh Czas na wyższy poziom komfortu. Zaawansowane tryby nocny i portretowy dostę... więcejpne w aparacie przednim i tylnym pomagają uwieczniać ulotne chwile, którymi następnie możesz się cieszyć na zachwycającym wyświetlaczu HD+ o przekątnej 6,3 cala. Wydajne i aktualne oprogramowanie zawiera najnowsze funkcje zabezpieczeń, a nawet oszczędza w tle baterię, pakiet danych oraz miejsce w pamięci. Kolejnym atutem telefonu jest trwałość: jego ochrona przed pyłem, rozlanymi cieczami i przypadkowymi upadkami spełnia kryteria jednych z najbardziej wymagających testów niezawodności. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu: 6.3'' Procesor: Unisoc 9863A1 Pamięć RAM: 2 GB Pamięć wbudowana: 64 GB Aparat tył: 8 MP Aparat przód: 5 MP Gniazdo słuchawkowe: 3.5 mm Złącze: Micro USB Pojemność baterii: 3000 mAh System operacyjny: Android 12 Wodoodporność (klasa IPX): IP52 Czujnik oświetlenia zewnętrznego Czujnik zbliżeniowy Przyspieszeniom Maxelektro.plZłóż skargę | 399 zł |
Smartfon Nokia C12 2/64GB Niebieski GS-T-NOK-0123Nokia C12 - Jeszcze większe wrażenia Uchwyć wspomnienia w trybach nocnym i portretowym w przednim i tylnym aparacie, a następ... więcejnie przeżyj je ponownie na oszałamiającym wyświetlaczu HD+ o przekątnej 6,3 cala. Wydajne i zawsze aktualne oprogramowanie zapewnia wysokie bezpieczeństwo, optymalizuje czas pracy baterii, transmisję danych, czy procesy w tle. Dzięki solidnej konstrukcji Nokia C12 wytrzymuje testy niezawodności na bardzo wysokim poziomie. Tryb nocny i portretowy Rób zdjęcia dzięki większej liczbie rozwiązań wspierających fotografię, zarówno przednim jak i tylnym aparatem. Przeżywaj momenty ponownie na 6,3-calowym wyświetlaczu HD+. Ponadczasowy design i jak zawsze wysoka trwałość Zwiększona ochrona przed kurzem i wilgocią oraz lepsza odporność na upadki. I to wszystko w zwartej, przyjemnej dla oka, minimalistyczne Komputronik.plZłóż skargę | 369 zł |
Smartfon NOKIA C12 2/64GB 6.3" CiemnoniebieskiCzas na wyższy poziom komfortu. Zaawansowane tryby nocny i portretowy dostępne w aparacie przednim i tylnym pomagają uwieczni... więcejać ulotne chwile, którymi następnie możesz się cieszyć na zachwycającym wyświetlaczu HD+ o przekątnej 6,3 cala. Wydajne i aktualne oprogramowanie zawiera najnowsze funkcje zabezpieczeń, a nawet oszczędza w tle baterię, pakiet danych oraz miejsce w pamięci. Kolejnym atutem telefonu jest trwałość: jego ochrona przed pyłem, rozlanymi cieczami² i przypadkowymi upadkami³ spełnia kryteria jednych z najbardziej wymagających testów niezawodności. Electro.plZłóż skargę | 369 zł |
Smartfon NOKIA C12 2/64GB 6.3" CiemnoniebieskiCzas na wyższy poziom komfortu. Zaawansowane tryby nocny i portretowy dostępne w aparacie przednim i tylnym pomagają uwieczni... więcejać ulotne chwile, którymi następnie możesz się cieszyć na zachwycającym wyświetlaczu HD+ o przekątnej 6,3 cala. Wydajne i aktualne oprogramowanie zawiera najnowsze funkcje zabezpieczeń, a nawet oszczędza w tle baterię, pakiet danych oraz miejsce w pamięci. Kolejnym atutem telefonu jest trwałość: jego ochrona przed pyłem, rozlanymi cieczami² i przypadkowymi upadkami³ spełnia kryteria jednych z najbardziej wymagających testów niezawodności.. Avans.plZłóż skargę | 369 zł |
pokaż 11 ofert
Seria Nokia C (budżetowe)Porównaj w tabeli →
od 411 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 199 g
od 566 zł
6.5 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, czysty Android, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 8 Mpx, ładowanie: 3000 mAh, 195 g
od 526 zł
6.75 ", 260 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ochrona IP52, ładowanie: 5050 mAh, 200 g
od 366 zł
6.3 ", 278 ppi, 60 Hz, Android 12.0 Go Edition, czysty Android, 64 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A1, aparat: 8 Mpx, ładowanie: 3000 mAh, 177 g
od 509 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 199 g
od 461 zł
6.5 ", 269 ppi, Android 11.0 Go Edition, czysty Android, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 4000 mAh, 178 g
od 408 zł
6.75 ", 260 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ochrona IP52, ładowanie: 5050 mAh, 200 g
od 528 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 64 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 285 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0 Go Edition, czysty Android, 64 GB, RAM 3 GB, Helio G36, aparat: 2 moduły, 8 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 192 g
od 279 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 8 Mpx, ładowanie: 5000 mAh
od 4 098 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g