Telefon z przyciskiem Nokia 2660 Flip 0 B
Wideo 20Zdjęcia 15 |
Telefon komórkowy z przyciskiem w obudowie typu clamshell, uzbrojony w dwa ekrany. Dostęp do głównego 2,8-calowego wyświetlacza otwiera się po otwarciu etui telefonu. Model posiada kolorowy ekran, obraz jest na nim wyświetlany w rozdzielczości 320x240 pikseli. Dodatkowy wyświetlacz o przekątnej 1,77 cala znajduje się na zewnętrznej stronie urządzenia. Służy do wyświetlania nieodebranych połączeń, wiadomości, aktualnej godziny i daty.
Nokia 2660 Flip działa na procesorze Unisoc T107 w systemie operacyjnym KaiOS. Pamięć na pokładzie telefonu „kot płakał” to tylko 128 MB. Możesz rozszerzyć pojemność standardowego przechowywania danych za pomocą karty microSD (do 32 GB włącznie). Dodatkowe wyposażenie modelu obejmuje przycisk awaryjny, aparat 0,3 MP oraz wbudowaną latarkę. Komunikację urządzenia reprezentuje moduł Bluetooth v 4.1. Za autonomiczne zasilanie klapki odpowiada akumulator o pojemności 1450 mAh. Deklarowana autonomia to do 20 godzin rozmów telefonicznych i około 26 dni w trybie czuwania.
Kup Nokia 2660 Flip 0 B
Wszystkie ceny 68 →Nokia 2660 4G Dual SIM wyświetlacz 28" duże przyciski przycisk SOS aparat | 424 zł |
NOKIA Telefon komórkowy NOKIA 2660 4G Flip Czerwony + stacja ładująca | 329 zł |
Nokia 2660 Flip - Pop Pink | 355 zł |
Telefon NOKIA 2660 Flip Czarny + Stacja ładująca | 330 zł |
Telefon Nokia 2660 czerwona + stacja ładująca | 369 zł |
Dwa ekrany
Dzięki formatowi „clamshell” w obudowie telefonu przeznaczono wystarczająco dużo miejsca na klawiaturę i 2,8-calowy kolorowy ekran. A najciekawsze jest to, że ten model ma dwa wyświetlacze: główny i pomocniczy o przekątnej 1,77 cala, umieszczony na zewnątrz obudowy. Drugi ekran wyświetla powiadomienia o połączeniach, wiadomościach SMS oraz aktualną datę i godzinę.
Sieci LTE
Ten model obsługuje tylko jedną kartę SIM, ale jest kompatybilny z sieciami LTE. Obok slotu na kartę nano-SIM znajduje się również slot na kartę microSD, który pozwala rozbudować wbudowaną pamięć do 128 MB. Telefon obsługuje karty flash do 32 GB. Karta pamięci może służyć do przechowywania muzyki i zdjęć zrobionych aparatem 0,3 MP.
Komunikacja
Nokia 2660 Flip 1 SIM jest wyposażona w gniazdo audio 3,5 mm do podłączenia przewodowych słuchawek, łączność bezprzewodową Bluetooth 4.1 oraz wbudowany tuner FM. Model jest również kompatybilny z aparatami słuchowymi i posiada przycisk SOS. Do komunikacji w nagłych wypadkach nie trzeba nawet otwierać etui — wystarczy przytrzymać klawisz przez kilka sekund, aby zadzwonić na pięć wcześniej wprowadzonych numerów. Telefon zasila bateria o pojemności 1450 mAh. Stacja ładująca jest wyposażeniem opcjonalnym i należy ją zakupić osobno.