Telefon z przyciskiem Nokia 3310 2017 Dual Sim 0 B (A00028116)
Zdjęcia 11 |
Remake "legendy" z przyciskiem w nowej odsłonie. Nowoczesny obraz telefonu komórkowego przedstawia kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala i niskiej rozdzielczości 320 x 240 pikseli. Wprowadzanie dotykowe nie jest obsługiwane. Jednak w przeciwieństwie do oryginalnej wersji telefonu, która została wypuszczona na rynek u zarania Trzecie tysiąclecie Nokia 3310 2017 Dual Sim działa z dwiema kartami SIM.Zapowiada też wsparcie dla kart microSD do 32 GB z możliwością rozszerzenia niewielkiej ilości pamięci wbudowanej.Bardziej potrzebny będzie wybór między dwiema kartami SIM aby zapewnić możliwość zaoszczędzenia na rozmowach głosowych, ponieważ model zapewnia dostęp do mobilnych sieci danych tylko przez sieci 2G. Pod względem autonomii tylko kilka jednostek może konkurować z telefonem komórkowym - akumulator 1200 mAh wystarcza na prawie dzień czasu rozmów dla urządzenia i prawie miesiąc w trybie czuwania.
Kup Nokia 3310 2017 Dual Sim 0 B
Wszystkie ceny 15 →Sprawdź odpowiednie szczegóły u doradcy sklepu!
Nokia 3310 MT000735 Telefon Komórkowy 24" Ciemnoniebieski | 249 zł |
Nokia 3310 (2017) - Grey (Dual SIM) (EU) | 272 zł |
Telefon komórkowy Nokia 3310 (2017) Dual SIM Niebieski | 323 zł |
Telefon komórkowy Nokia 3310 (2017) Dual SIM (A00028109) Czerwony | 289 zł |
Nokia 3310 | 351 zł |
Marka Nokia stara się na wszelkie możliwe sposoby odzyskać choć odrobinę dawnej świetności. Jednym ze sposobów zwrócenia uwagi opinii publicznej na ich produkty była decyzja o reinkarnacji legendarnej Nokii 3310 w nowej postaci.
Nowe przebranie
Nowicjusz dość daleko przypomina „cegłę nie do zabicia” - w końcu jest prawie 17 lat różnicy między nim a oryginalną wersją telefonu. Podobieństwo można prześledzić tylko w stylu koloru obudowy, jego składanej konstrukcji i obsłudze odtwarzania dzwonków polifonicznych. To „lampowe” brzmienie budzi nostalgię wśród zwolenników marki.
Kolorowy wyświetlacz
Ekran telefonu jest kolorowy, ale nie jest dotykowy. Przy przekątnej 2,4 ", rozdzielczość wyświetlacza wynosi 240x320 pikseli. Na pokładzie pojawiła się kamera, która daje bardzo przeciętną jakość obrazu. Cała kontrola realizowana jest jak za dawnych dobrych czasów - za pomocą wejścia przyciskiem. A seria 30 Sama powłoka boleśnie przypomina interfejs „dialerów” z przeszłości. Tradycyjna gra „Snake” nigdzie nie poszła, dopiero teraz została zaadaptowana przez słynnego twórcę aplikacji do gier Gameloft do współczesnych realiów.
Sieci komórkowe
Telefon wyposażony jest w dwa gniazda na karty SIM, a jego pamięć można rozszerzyć za pomocą nośnika danych microSD. Z obsługą mobilnego internetu jest gorzej - nowa generacja Nokia 3310 działa tylko w tandemie z sieciami 2G, więc jej właściciele będą musieli zadowolić się ekstremalnie niskimi prędkościami transmisji danych. Szczególnie pacjent może nadal surfować po sieci World Wide Web za pomocą wbudowanej przeglądarki Opera.
Wytrwały
Żywotność baterii oryginalnej Nokia 3310 jest legendarna. Wyjmowany akumulator modelu remake ma jeszcze więcej do zaoferowania: w trybie głośnomówiącym może zapewnić do 22 godzin pracy na baterii, a w trybie czuwania - prawie miesiąc. Urządzenie będziesz musiał bardzo rzadko ładować, dzięki czemu modele będą preferowane nie tylko przez zagorzałych fanów, ale także przez turystów, myśliwych, wędkarzy i tylko te osoby, których styl życia wiąże się z długim pobytem w miejscach bez sieci energetycznej .