Смартфон Xiaomi Redmi 12C 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 4Фото 16 |
Бюджетний смартфон початкового рівня із популярного сімейства Redmi. У центрі уваги лицьової панелі мобільного пристрою знаходиться великий IPS-екран з розмірами 6.71 дюймів по діагоналі та краплеподібною «викройкою» під потреби об'єктиву 5 МП селфі-камери. Втім, великий калібр є єдиною вагомою перевагою дисплея - роздільна здатність у нього невелика (1650х720 пікселів), а частота оновлення стандартна (60 Гц).
У розрізі бюджетників характеристики екрана виглядають дуже збалансованими. Апаратну платформу смартфона очолює восьмиядерний процесор MediaTek Helio G85. Модель має 4 ГБ оперативної пам'яті і внутрішнім сховищем на 128 ГБ. Додаткове розпорядження користувачеві надається окремий слот розширення під картку microSD. Фотографує Xiaomi Redmi 12C 128GB/4GB на подвійну задню камеру з провідним датчиком зображення 50 МП. Автономне живлення гаджета – прерогатива акумуляторної батареї ємністю 5000 мАгод. Заряджається акумулятор через гніздо роз'єму microUSB. На задню панель корпусу смартфона винесено майданчик дактилоскопічного сканера. А ось чип NFC є не у всіх модифікаціях пристрою – цей момент краще уточнювати у продавця товару завчасно.
Купити Xiaomi Redmi 12C 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 28 →XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi 12C 4/128GB Grafitowo-szary (Graphite Gray) 4 | 497 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 12C 4/128GB Graphite Gray GS-T-XIA-1012 | 549 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 12C 4/128GB 6.71" Szary | 750 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 12C 4/128GB 6.71" Niebieski | 750 zł |
Модификації Xiaomi Redmi 12C
Ціни на Xiaomi Redmi 12C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 12C 32 ГБ / 3 ГБ | від 381 zł | 14 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 12C 64 ГБ / 3 ГБ | від 362 zł | 30 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 12C 128 ГБ / 4 ГБ | від 439 zł | 29 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 12C 128 ГБ / 6 ГБ | від 605 zł | 2 пропозиції |