Smartfon Xiaomi Redmi 12C 128 GB / 4 GB
Wideo 4Zdjęcia 16 |
Budżetowy smartfon klasy podstawowej z popularnej rodziny Redmi. Centralnym punktem przedniego panelu urządzenia mobilnego jest duży ekran IPS o przekątnej 6,71 cala i „wzór” w kształcie kropli na potrzeby 5-megapikselowego obiektywu aparatu do selfie. Jednak duży kaliber to jedyna istotna zaleta wyświetlacza - jego rozdzielczość jest niska (1650x720 pikseli), a częstotliwość odświeżania jest standardowa (60 Hz).
W kontekście pracowników państwowych charakterystyka ekranu wygląda na bardzo wyważoną. Na czele platformy sprzętowej smartfona stoi ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G85. Model ma 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Dodatkowo do dyspozycji użytkownika oddano osobne gniazdo rozszerzeń na kartę microSD. Robi zdjęcia Xiaomi Redmi 12C 128 GB/4 GB za pomocą podwójnego tylnego aparatu z głównym czujnikiem obrazu 50 MP. Autonomiczne zasilanie gadżetu to przywilej baterii 5000 mAh. Akumulator ładuje się przez gniazdo microUSB. Na tylnym panelu obudowy smartfona znalazło się miejsce na czytnik linii papilarnych. Ale chip NFC nie jest dostępny we wszystkich modyfikacjach urządzenia - lepiej wcześniej sprawdzić ten punkt u sprzedawcy towaru.
Kup Xiaomi Redmi 12C 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 28 →XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi 12C 4/128GB Grafitowo-szary (Graphite Gray) 4 | 497 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 12C 4/128GB 6.71" Szary | 750 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 12C 4/128GB Graphite Gray GS-T-XIA-1012 | 549 zł |
Xiaomi Redmi 12C 4/128GB 6,71" 60Hz 50Mpix Szary | 499 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 12C 4/128GB 6.71" Szary | 750 zł |
Modyfikacje Xiaomi Redmi 12C
Ceny na Xiaomi Redmi 12C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 12C 32 GB / 3 GB | od 379 zł | 22 oferty | ||
Xiaomi Redmi 12C 64 GB / 3 GB | od 362 zł | 31 oferta | ||
Xiaomi Redmi 12C 128 GB / 4 GB | od 439 zł | 29 oferty | ||
Xiaomi Redmi 12C 128 GB / 6 GB | od 605 zł | 2 oferty |