Smartfon Xiaomi Redmi 13C 128 GB / 4 GB
Wideo 5Zdjęcia 24 |
Zamknij
Menu
Xiaomi Redmi 13C 128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.74 ", 1600х720 (20:9), 260 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio G85
Aparat:3 moduły, 50 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:192 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Xiaomi Redmi 13C 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 40 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Redmi 13C 4G LTE 128GB 4GB Globalny ROM odblokowany fabrycznie GSMUżytkownicy w Stanach Zjednoczonych: działa tylko na MiNT USA Market 4G VoLTE Worldwide odblokowany Dual Nano sim. FCC ID: 2A... więcejFZZN82L
Dual Nano Sim + 1 gniazdo Micro SD 4G: Zespoły łacińskie / 3G Quad Band Global / 2G: Quad Band Global
Dual SIM + microSD 6.7 cala Dot Drop Display 1650 x 720 HD+ 20.625: 9 Współczynnik proporcji kompatybilny z wyświetlaczem światła słonecznego | Tryb czytania | Regulacja temperatury barwowej
Ośmiordzeniowy procesor Helio G99: procesor 8-rdzeniowy, najwyższa częstotliwość to GPU 2,0GHz: Mali-G52 MP2
Główny aparat 50 MP f/1.8 4 w 1 pikselach binning 2MP kamera głębokość f/2.4 + 2M tylna kamera nagrywanie wideo 1080p | 1920x1080 do 30 fps 720p | 1280x720 do 30 fps / kamera przednia 5MP
16 W USB Type-C Ładowarka USB 5000mAh (typowy) Tylny czujnik linii papilarnych Odblokowanie twarzy AI
GPS | AGPS | GLONASS | Beidou | Galileo GPS | AGPS | Złącze słuchawkowe 3,5 mm Czujnik zbliżeniowy | Czujnik światła otoczenia | Akcelerometr Amazon.plZłóż skargę | 554 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi 13C 4/128GB Niebieski (Navy Blue)Smartfon Xiaomi Redmi 13C z wyświetlaczem dotykowym LCD o przekątnej 6,74 cala, rozdzielczości 720x1600 pikseli sprawia, że w... więcejidzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Ośmiordzeniowy procesor MedaiTek Helio G85 taktowany zegarem 2.0 GHz, pamięć wewnętrzna 128 GB i podwójny aparat fotograficzny (50 + 2 Mpix) przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Dzięki technologii LTE nawiązanie i utrzymanie bezprzewodowego połączenia z siecią jest szybkie i niezawodne a pobranie Twojego ulubionego filmu zajmie tylko chwilę. Pozwól, aby smartfon Redmi 13C poszerzył Twoje horyzonty. MediaMarkt.plZłóż skargę | 539 zł |
Xiaomi Redmi 13C 128GB/4GB - Midnight Black6.74 HD+ (1600x720) 90Hz LCD Display, 4G, Dual SIM, Mediatek Helio G85, 4GB RAM, 128GB Flash, microSD, Dual Camera System: 50... więcejMPixel Main + 2MPixel Macro (Back), 8MPixel (Front), 3.5mm audio jack, Android 13 with MIUI, Side-mounted Fingerprint Sensor, 5000 mAh Battery, 18W Wired Charging, 192 gram Proshop.plZłóż skargę | 699 zł |
XIAOMI REDMI 13C 4/128 Zielony 51224Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Igła do tacki SIM
Kabel USB typu C
Skrócona instrukcja
Redmi 13C Wymiary [mm]: 1... więcej68 x 78 x 8,09 mm Waga [g]: 192 g Kolor: Zielony Kolor producenta: Clover Green Czytnik linii papilarnych: Z boku telefonu Model: Zielony (4/128GB) System operacyjny: Android 13 (MIUI 14) Procesor [GHz]: 2 x Cortex A75 + 6 x Cortex A55, taktowanie do 2.0 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: MicroSD RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Helio G85 Obsługiwana pamięć do: 1 TB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4/128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Modele pozostałych producentów: XIAOMI REDMI 13C Przekątna ekranu [cal]: 6,74" Rozdzielczość ekranu [px]: 1600 x 720 px / 260 PPI Liczba kolorów: NTSC 70% Ochrona ekranu: Corning Gorilla Glass Dodatkowe funkcje: Tryb czytania
Odblokowywanie twarzą SI
Akcelerometr
Czujnik światła
Czujnik zbliżeniowy
Kompas cyfrowy
Możliwość przyciemniania i regulacji temperatury koloru Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 90 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.74 Aparat główny [Mpix]: 50 MP + 2 MP + pomocnicza soczewka Funkcje aparatu: Fotografia poklatkowa
Portrety
Tryb nocny
Tryb 50MP
Wideo HDR
Klatka filmowa Ilość aparatów: 3 szt. Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: 1080p@30fps
720p@30fps Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Ilość aparatów: 1 szt. Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 8 Standard GSM: 2G / 3G / 4G LTE Bluetooth: Bluetooth 5.3 GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: 3.5 mm mini-jack Rodzaj nawigacji: BeiDou, Galileo, Glonass, GPS Typ karty SIM: 2 x nanoSIM Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Nie DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2 + Slot na kartę pamięci WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) Rodzaj nawigacji: ["BeiDou","Gali Neonet.plZłóż skargę | 499 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 13C 4/128GB Navy Blue GS-T-XIA-1137Redmi 13C Wyświetlacz 6,74″ 90 Hz z płynnym obrazem. Potrójny aparat ze wsparciem AI o rozdzielczości 50 MP Konstrukcja o ele... więcejganckim i smukłym kształcie Smukła i starannie zaprojektowana konstrukcja Redmi 13C, przy grubości zaledwie 8,09 mm, daje wyjątkowy komfort użytkowania i doskonale leży w ręce. Szkło ekranu Corning® Gorilla® Pewne zabezpieczenie Wciągający wyświetlacz 6,74″ Ekran zapewniający realistyczny obraz. Redmi 13C oferuje imponujący i płynny obraz na dużym wyświetlaczu o przekątnej 6,74 cala. To jedyne urządzenie, którego potrzebujesz. Wysoka częstotliwość odświeżania do 90 Hz Urządzenie zapewnia częstotliwość odświeżania do 90 Hz, dzięki czemu działa niezwykle płynnie podczas czynności takich jak granie, oglądanie filmów czy szukanie informacji. 50 MP Technologia zapewniająca wyjątkową ostrość obrazu Dzięki wydajności urządzenia i jeszcze lepszemu przetwarzaniu obrazu Twoje zdjęcia będą perfekcyjne niezależnie od oświetlenia. Główny aparat o rozdzielczości 50 MP i zachwycającej wyrazistości Chwytaj każdy moment Aparat przedni 8 MP z pierścieniem miękkiego światła. Pozwala na tworzenie perfekcyjnych selfie nawet nocą. Ośmiordzeniowy procesor Fantastyczne wrażenia. Redmi 13C działa niezawodnie i płynnie dzięki ośmiordzeniowem Komputronik.plZłóż skargę | 515 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Xiaomi Redmi (budżetowe)
od 680 zł
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 4 Gen 2, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 76 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, asystent głosowy, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 34 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 30 h
od 538 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 141 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: z etui ładującym + 40 h
od 444 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 249 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, LDAC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, akumulator: 54 mAh, z etui ładującym + 38 h
od 517 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 68 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 20 h
od 452 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 57 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 43 mAh, do 4 h, z etui ładującym + 12 h
od 485 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 284 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, dźwięk 3D, wodoodporność, akumulator: z etui ładującym + 36 h
od 658 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 54 zł
sportowe, dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 18 h
od 556 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 121 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 32 Ohm, akumulator: 35 mAh, do 6 h, z etui ładującym + 28 h
od 508 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 99 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, akumulator: 48 mAh, z etui ładującym + 30 h
od 297 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 2 GB, Helio G25, aparat: 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 95 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 35 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 25 h
Wideo recenzje
Redmi 13C 5G Unboxing & Review!
9 grudnia 202388 206 przegląd
Redmi 13C Review - Upgrade?
17 listopada 2023124 719 przegląd
Xiaomi Redmi 13C Unboxing | Hands-On, Antutu, Design, Unbox, Camera Test
24 listopada 202397 249 przegląd
Xiaomi Redmi 13C - The Budget Beast!
17 grudnia 202319 404 przegląd
Redmi 13c Review - Just enough!
8 grudnia 2023340 907 przegląd
Modyfikacje Xiaomi Redmi 13C
Ceny na Xiaomi Redmi 13C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 13C 128 GB / 4 GB | od 452 zł | 41 oferta | ||
Xiaomi Redmi 13C 128 GB / 6 GB | od 556 zł | 3 oferty | ||
Xiaomi Redmi 13C 256 GB / 8 GB | od 517 zł | 42 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 599 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g