Ceny na Xiaomi Redmi 13C 128 GB / 4 GB
Wideo 5Zdjęcia 24 | od 452 do 892 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.74; rozdzielczość ekranu: 1600х720 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 84; DCI-P3; ОС: Android 13; Model procesora: Helio G85; Procesor (GHz): 2.2; GPU: ARM Mali-G57 MC2; Pamięć RAM (GB): 4; Typ RAM: LPDDR4x dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Redmi 13C 4G LTE 128GB 4GB Globalny ROM odblokowany fabrycznie GSMUżytkownicy w Stanach Zjednoczonych: działa tylko na MiNT USA Market 4G VoLTE Worldwide odblokowany Dual Nano sim.... więcejFCC ID: 2AFZZN82L
Dual Nano Sim + 1 gniazdo Micro SD 4G: Zespoły łacińskie / 3G Quad Band Global / 2G: Quad Band Global
Dual SIM + microSD 6.7 cala Dot Drop Display 1650 x 720 HD+ 20.625: 9 Współczynnik proporcji kompatybilny z wyświetlaczem światła słonecznego | Tryb czytania | Regulacja temperatury barwowej
Ośmiordzeniowy procesor Helio G99: procesor 8-rdzeniowy, najwyższa częstotliwość to GPU 2,0GHz: Mali-G52 MP2
Główny aparat 50 MP f/1.8 4 w 1 pikselach binning 2MP kamera głębokość f/2.4 + 2M tylna kamera nagrywanie wideo 1080p | 1920x1080 do 30 fps 720p | 1280x720 do 30 fps / kamera przednia 5MP
16 W USB Type-C Ładowarka USB 5000mAh (typowy) Tylny czujnik linii papilarnych Odblokowanie twarzy AI
GPS | AGPS | GLONASS | Beidou | Galileo GPS | AGPS | Złącze słuchawkowe 3,5 mm Czujnik zbliżeniowy | Czujnik światła otoczenia | Akcelerometr Amazon.plZłóż skargę | 554 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi 13C 4/128GB Niebieski (Navy Blue)Smartfon Xiaomi Redmi 13C z wyświetlaczem dotykowym LCD o przekątnej 6,74 cala, rozdzielczości 720x1600 pikseli spr... więcejawia, że widzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Ośmiordzeniowy procesor MedaiTek Helio G85 taktowany zegarem 2.0 GHz, pamięć wewnętrzna 128 GB i podwójny aparat fotograficzny (50 + 2 Mpix) przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Dzięki technologii LTE nawiązanie i utrzymanie bezprzewodowego połączenia z siecią jest szybkie i niezawodne a pobranie Twojego ulubionego filmu zajmie tylko chwilę. Pozwól, aby smartfon Redmi 13C poszerzył Twoje horyzonty. MediaMarkt.plZłóż skargę | 539 zł |
Xiaomi Redmi 13C 128GB/4GB - Midnight Black6.74 HD+ (1600x720) 90Hz LCD Display, 4G, Dual SIM, Mediatek Helio G85, 4GB RAM, 128GB Flash, microSD, Dual Camera... więcejSystem: 50MPixel Main + 2MPixel Macro (Back), 8MPixel (Front), 3.5mm audio jack, Android 13 with MIUI, Side-mounted Fingerprint Sensor, 5000 mAh Battery, 18W Wired Charging, 192 gram Proshop.plZłóż skargę | 699 zł |
XIAOMI REDMI 13C 4/128 Zielony 51224Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Igła do tacki SIM
Kabel USB typu C
Skrócona instrukcja
Redmi 13C Wymia... więcejry [mm]: 168 x 78 x 8,09 mm Waga [g]: 192 g Kolor: Zielony Kolor producenta: Clover Green Czytnik linii papilarnych: Z boku telefonu Model: Zielony (4/128GB) System operacyjny: Android 13 (MIUI 14) Procesor [GHz]: 2 x Cortex A75 + 6 x Cortex A55, taktowanie do 2.0 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: MicroSD RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Helio G85 Obsługiwana pamięć do: 1 TB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4/128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Modele pozostałych producentów: XIAOMI REDMI 13C Przekątna ekranu [cal]: 6,74" Rozdzielczość ekranu [px]: 1600 x 720 px / 260 PPI Liczba kolorów: NTSC 70% Ochrona ekranu: Corning Gorilla Glass Dodatkowe funkcje: Tryb czytania
Odblokowywanie twarzą SI
Akcelerometr
Czujnik światła
Czujnik zbliżeniowy
Kompas cyfrowy
Możliwość przyciemniania i regulacji temperatury koloru Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 90 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.74 Aparat główny [Mpix]: 50 MP + 2 MP + pomocnicza soczewka Funkcje aparatu: Fotografia poklatkowa
Portrety
Tryb nocny
Tryb 50MP
Wideo HDR
Klatka filmowa Ilość aparatów: 3 szt. Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: 1080p@30fps
720p@30fps Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Ilość aparatów: 1 szt. Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 8 Standard GSM: 2G / 3G / 4G LTE Bluetooth: Bluetooth 5.3 GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: 3.5 mm mini-jack Rodzaj nawigacji: BeiDou, Galileo, Glonass, GPS Typ karty SIM: 2 x nanoSIM Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Nie DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2 + Slot na kartę pamięci WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) Rodzaj nawigacji: ["BeiDou","Gali Neonet.plZłóż skargę | 499 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 13C 4/128GB Navy Blue GS-T-XIA-1137Redmi 13C Wyświetlacz 6,74″ 90 Hz z płynnym obrazem. Potrójny aparat ze wsparciem AI o rozdzielczości 50 MP Konstru... więcejkcja o eleganckim i smukłym kształcie Smukła i starannie zaprojektowana konstrukcja Redmi 13C, przy grubości zaledwie 8,09 mm, daje wyjątkowy komfort użytkowania i doskonale leży w ręce. Szkło ekranu Corning® Gorilla® Pewne zabezpieczenie Wciągający wyświetlacz 6,74″ Ekran zapewniający realistyczny obraz. Redmi 13C oferuje imponujący i płynny obraz na dużym wyświetlaczu o przekątnej 6,74 cala. To jedyne urządzenie, którego potrzebujesz. Wysoka częstotliwość odświeżania do 90 Hz Urządzenie zapewnia częstotliwość odświeżania do 90 Hz, dzięki czemu działa niezwykle płynnie podczas czynności takich jak granie, oglądanie filmów czy szukanie informacji. 50 MP Technologia zapewniająca wyjątkową ostrość obrazu Dzięki wydajności urządzenia i jeszcze lepszemu przetwarzaniu obrazu Twoje zdjęcia będą perfekcyjne niezależnie od oświetlenia. Główny aparat o rozdzielczości 50 MP i zachwycającej wyrazistości Chwytaj każdy moment Aparat przedni 8 MP z pierścieniem miękkiego światła. Pozwala na tworzenie perfekcyjnych selfie nawet nocą. Ośmiordzeniowy procesor Fantastyczne wrażenia. Redmi 13C działa niezawodnie i płynnie dzięki ośmiordzeniowem Komputronik.plZłóż skargę | 515 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 13C 4/128GB 6.74" 90Hz ZielonyDzięki dużemu wyświetlaczowi o przekątnej 6,74 cala Redmi 13C zapewnia wciągające i płynne wrażenia wizualne, dzięk... więceji którym nigdy nie będziesz oglądać się za siebie. Częstotliwość odświeżania do 90 Hz zapewnia jedwabiście płynne wrażenia, niezależnie od tego, czy grasz w gry, przeglądasz informacje, czy oglądasz filmy. Electro.plZłóż skargę | 500 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 13C 4/128GB 6.74" 90Hz ZielonyDzięki dużemu wyświetlaczowi o przekątnej 6,74 cala Redmi 13C zapewnia wciągające i płynne wrażenia wizualne, dzięk... więceji którym nigdy nie będziesz oglądać się za siebie. Częstotliwość odświeżania do 90 Hz zapewnia jedwabiście płynne wrażenia, niezależnie od tego, czy grasz w gry, przeglądasz informacje, czy oglądasz filmy.... Avans.plZłóż skargę | 500 zł |
Xiaomi Redmi 13C 4/128GB 6,74" 90Hz 50Mpix Niebieski5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 500 zł |
Xiaomi Redmi 13C 4G DS 4GB RAM 128GB Black NOWY Xiaomi Redmi 13C 4G DS 4GB RAM 128GB Black NOWY Telefon nowy, fabrycznie spakowany Dystrybucja : Europejska (n... więcejie kupiony w żadnej sieci) Simlock : Bez blokady simlock (działa z każdą kartą) - menu telefonu w języku polskim i z polską klawiaturą, bez brandingu. W zestawie: oryginalny telefon oryginalne akcesoria oryginalne opakowanie Redmi 13C zachwyca eleganckim designem i immersyjnymi funkcjami, 6,74-calowy ekran o odświeżaniu 90 Hz dla płynnego doświadczenia wideo. Uchwyć wspaniałe chwile za pomocą potrójnej kamery AI o rozdzielczości 50 MP i ciesz się wytrzymałą konstrukcją z szkłem Corning® Gorilla®. Potężny procesor ośmiordzeniowy zapewnia bezproblemową wydajność, a ogromna bateria 5000mAh pozwala na dłuższą pracę. Redmi 13C Płynny wyświetlacz 6,74" 90 Hz Aparat 50 MP AI Ekran Corning® Gorilla® Glass. Niezawodna ochrona. Imponujący ekran o przekątnej 6,74 cala. Niesamowity ekran, wciągająca rozrywka. Dzięki dużemu wyświetlaczowi o przekątnej 6,74 cala, Redmi 13C zapewnia wciągające i płynne doznania wizualne, graj w co chcesz z przyjemnością. Wysoka częstotliwość odświeżania 90 Hz. Częstotliwość odświeżania do 90 Hz zapewnia jedwabiście płynne wrażenia, niezależnie od tego, czy grasz w gry, przeglądasz internet, czy oglądasz filmy. Aparat główny o rozdzielczości 50 MP. Zachowaj każdy moment. Aparat przedni 8 MP z pierścieniem miękkiego światła. Dla wyjątkowych nocnych selfie. Podkręć swoje selfie dzięki innowacyjnemu pierścieniowi soft-light, tworząc naturalne, zbalansowane oświetlenie dla idealnych selfie za każdym razem, teraz nawet w ciemności. filmCamera Spraw, aby każde zdjęcie było wyjątkowe dzięki zestawowi filtrów, które naśladują prawdziwe, klasyczne style kamer filmowych. Ośmiordzeniowy procesor. Wspaniałe przeżycia. Redmi 13C zapewnia płynną i stabilną wydajność dzięki niezawodnemu MediaTek Helio G85, ośmiordzeniowem Erli.plZłóż skargę | 537 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 13C 4/128GB 6.74" 90Hz Zielony MZB0FMJEUDzięki dużemu wyświetlaczowi o przekątnej 6,74 cala Redmi 13C zapewnia wciągające i płynne wrażenia wizualne, dzięk... więceji którym nigdy nie będziesz oglądać się za siebie. Częstotliwość odświeżania do 90 Hz zapewnia jedwabiście płynne wrażenia, niezależnie od tego, czy grasz w gry, przeglądasz informacje, czy oglądasz filmy.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 499 zł |
Xiaomi Redmi 13C 4/128 GB Czarny | 529 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 13C 6/128GB Zielony (MZB0FNQEU) | 715 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 13C 4/128GB Midnight BlackSmartfon Xiaomi Redmi 13C 4/128GB Midnight Black
Xiaomi Redmi 13C 4/128GB Midnight Black to wszechstronny smartfo... więcejn, który łączy w sobie wydajność, elegancki desing i szereg zaawansowanych funkcji, a wszystko to w cenie na każdą kieszeń. Model 13C świetnie sprawdzi się jako efektywne narzędzie do codziennego użytku, w tym nauki, rozrywki oraz pracy.
Ekran o dużej jasności
Dla komfortu użytkowania Xiaomi Redmi 13C przybiera optymalną wielkość 6,74 cala, która dobrze dopasuje się do dłoni i pozwoli szybko odpisywać na wiadomości, przeglądać informacje, czy oglądać filmy. Wyświetlacz o jasności 450 nitów poradzi sobie ze światłem dziennym, żebyś zawsze Techwish.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 599 zł |
Xiaomi Redmi 13C 4/128GB Navy Blue | 509 zł |
Xiaomi Redmi 13C 4/128GB 6,74" 90Hz 50Mpix Zielony5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 509 zł |
Xiaomi - Smartfon 4/128 Redmi 13C czarny | 599 zł |
Redmi 13C - Navy Blue / 4/128GB - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybuc | 599 zł |
Xiaomi Redmi 13c 4gb/128gb 6.7´´ Dual Sim Przezroczysty REDMI13C-4/128GNXIAOMI Redmi 13C 4GB/128GB to stylowy i funkcjonalny smartfon zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie Twoje potrz... więcejeby komunikacyjne i rozrywkowe. Dostępny jest w żywej zieleni, która dodaje urządzeniu charakteru.Dzię tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 512 zł |
Redmi 13C 4/128GB Zielony.lnd_object .lnd_text .lnd_content { font-size: 1em; padding-left: 30px; padding-right: 30px; }... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 455 zł |
Xiaomi Redmi 13C 4GB RAM 128GB ROM Wersja globalna Midnight Black C3UNPłynny ekran od 6,74 cala do 90 Hz
Potrójna kamera AI 50 MP
Masywna bateria 5000 mAh (typ)* Do 23 godzin strumien... więcejiowego przesyłania wideo
Obsługa szybkiego ładowania 18W* 5 minut dla 5 godzin odtwarzania muzyki
Wydajny ośmiordzeniowy procesor do 1 TB rozszerzalnej pamięci masowej*
Prędkość procesora do 2,0 GHz Amazon.plZłóż skargę | 452 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!