Ceny na Xiaomi Redmi 13C 256 GB / 8 GB
Wideo 5Zdjęcia 24 | od 516 do 1 022 zł Całkiem zwyczajny model podstawowy, ale o bardzo smacznych parametrach jak na podstawowy segment cenowy urządzeń mobilnych. Sami oceńcie, smartfon ma duży ekran o przekątnej 6,74 cala i zwiększonej częstotliwości odświeżania 90 Hz. Podstawą dla niego był panel IPS w formacie HD+ (1600x720 pikseli). Wyświetlacz modelu wykonano w płaskiej obudowie z wycięciem w kształcie kropli na potrzeby obiektywu aparatu do selfie 8 MP. Urządzenie napędzane jest ośmiordzeniowym chipsetem MediaTek Helio G85 – zrównoważonym rozwiązaniem ze średniej i średniej półki, umożliwiającym wygodne wykonywanie codziennych zadań i uruchamianie energochłonnych gier. W maksymalnej konfiguracji model posiada znaczną ilość pamięci: 8 GB RAM-u i 256 GB miejsca na wbudowanej pamięci danych. Smartfon posiada także hybrydowe...gniazdo rozszerzenia pamięci (do wyboru na kartę microSD lub drugą kartę SIM). Xiaomi Redmi 13C 256GB wyposażono w potrójny aparat tylny 50+2+0,8 MP, akumulator o pojemności 5000 mAh z lekko przyspieszonym ładowaniem przewodowym (18 W), a także boczny skaner linii papilarnych. Ale to, czy na pokładzie urządzenia mobilnego znajduje się chip NFC, trzeba wyjaśnić osobno - nie jest on dostępny we wszystkich modyfikacjach smartfona. dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartphone Xiaomi Redmi 13C 8GB/ 256GB/ 674"/ Zielony Koniczyna MZB0FTWEUMOVIL SMARTPHONE XIAOMI REDMI 13C 8/256GB DS CLOVER GREEN HELIO G85/6.74 /90Hz/8GB/256GB Amazon.plZłóż skargę | 642 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi 13C 8/256GB Niebieski (Navy Blue)Smartfon Xiaomi Redmi 13C z wyświetlaczem dotykowym LCD o przekątnej 6,74 cala, rozdzielczości 720x1600 pikseli spr... więcejawia, że widzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Ośmiordzeniowy procesor MedaiTek Helio G85 taktowany zegarem 2.0 GHz, pamięć wewnętrzna 256 GB i podwójny aparat fotograficzny (50 + 2 Mpix) przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Dzięki technologii LTE nawiązanie i utrzymanie bezprzewodowego połączenia z siecią jest szybkie i niezawodne a pobranie Twojego ulubionego filmu zajmie tylko chwilę. Pozwól, aby smartfon Redmi 13C poszerzył Twoje horyzonty. MediaMarkt.plZłóż skargę | 699 zł |
Xiaomi Redmi 13C 256GB/8GB - Navy Blue6.74 HD+ (1600x720) 90Hz LCD Display, 4G, Dual SIM, Mediatek Helio G85, 8GB RAM, 256GB Flash, microSD, Dual Camera... więcejSystem: 50MPixel Main + 2MPixel Macro (Back), 8MPixel (Front), 3.5mm audio jack, Android 13 with MIUI, Side-mounted Fingerprint Sensor, 5000 mAh Battery, 18W Wired Charging, 192 gram Proshop.plZłóż skargę | 799 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 13C 8/256GB Clover Green GS-T-XIA-1141Redmi 13C Wyświetlacz 6,74″ 90 Hz z płynnym obrazem. Potrójny aparat ze wsparciem AI o rozdzielczości 50 MP Konstru... więcejkcja o eleganckim i smukłym kształcie Smukła i starannie zaprojektowana konstrukcja Redmi 13C, przy grubości zaledwie 8,09 mm, daje wyjątkowy komfort użytkowania i doskonale leży w ręce. Szkło ekranu Corning® Gorilla® Pewne zabezpieczenie Wciągający wyświetlacz 6,74″ Ekran zapewniający realistyczny obraz. Redmi 13C oferuje imponujący i płynny obraz na dużym wyświetlaczu o przekątnej 6,74 cala. To jedyne urządzenie, którego potrzebujesz. Wysoka częstotliwość odświeżania do 90 Hz Urządzenie zapewnia częstotliwość odświeżania do 90 Hz, dzięki czemu działa niezwykle płynnie podczas czynności takich jak granie, oglądanie filmów czy szukanie informacji. 50 MP Technologia zapewniająca wyjątkową ostrość obrazu Dzięki wydajności urządzenia i jeszcze lepszemu przetwarzaniu obrazu Twoje zdjęcia będą perfekcyjne niezależnie od oświetlenia. Główny aparat o rozdzielczości 50 MP i zachwycającej wyrazistości Chwytaj każdy moment Aparat przedni 8 MP z pierścieniem miękkiego światła. Pozwala na tworzenie perfekcyjnych selfie nawet nocą. Ośmiordzeniowy procesor Fantastyczne wrażenia. Redmi 13C działa niezawodnie i płynnie dzięki ośmiordzeniowem Komputronik.plZłóż skargę | 699 zł |
XIAOMI REDMI 13C 8/256 Czarny 51627Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Igła do tacki SIM
Kabel USB typu C
Skrócona instrukcja
Redmi 13C Wymia... więcejry [mm]: 168 x 78 x 8,09 mm Waga [g]: 192 g Kolor: Czarny Kolor producenta: Midnight Black Czytnik linii papilarnych: Z boku telefonu Model: Czarny (8/256GB) System operacyjny: Android 13 (MIUI 14) Procesor [GHz]: 2 x Cortex A75 + 6 x Cortex A55, taktowanie do 2.0 GHz Pamięć: 256 GB Czytnik kart pamięci: MicroSD RAM: 8 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Helio G85 Obsługiwana pamięć do: 1 TB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 8 GB Wbudowana pamięć [GB]: 256 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 8 GB/256 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Modele pozostałych producentów: XIAOMI REDMI 13C Przekątna ekranu [cal]: 6,74" Rozdzielczość ekranu [px]: 1600 x 720 px / 260 PPI Liczba kolorów: NTSC 70% Ochrona ekranu: Corning Gorilla Glass Dodatkowe funkcje: Tryb czytania
Odblokowywanie twarzą SI
Akcelerometr
Czujnik światła
Czujnik zbliżeniowy
Kompas cyfrowy
Możliwość przyciemniania i regulacji temperatury koloru Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 90 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.74 Aparat główny [Mpix]: 50 MP + 2 MP + pomocnicza soczewka Funkcje aparatu: Fotografia poklatkowa
Portrety
Tryb nocny
Tryb 50MP
Wideo HDR
Klatka filmowa Ilość aparatów: 3 szt. Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: 1080p@30fps
720p@30fps Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Ilość aparatów: 1 szt. Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 8 Standard GSM: 2G / 3G / 4G LTE Bluetooth: Bluetooth 5.3 GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: 3.5 mm mini-jack Rodzaj nawigacji: BeiDou, Galileo, Glonass, GPS Typ karty SIM: 2 x nanoSIM Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Nie DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2 + Slot na kartę pamięci WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) Rodzaj nawigacji: ["BeiDou","Gali Neonet.plZłóż skargę | 699 zł |
Xiaomi Redmi 13C 8/256GB 6,74" 90Hz 50Mpix Czarny5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 696 zł |
Xiaomi Redmi 13C NFC 8/256 GB czarny Xiaomi Redmi 13C NFC 8/256GB Midnight Black Produkt nowy, pochodzący z europejskiej dystrybucji objęty gwarancją... więcej. Pełny zestaw obejmuje: Xiaomi Redmi 13C NFC 8/256GB w kolorze czarnym Kabel USB Instrukcja szybkiego uruchomienia telefonu Wszystkie oferowane przez nas telefony są: nowe, nieużywane bez blokady simlock z fabrycznym oprogramowaniem w języku polskim oryginalnie zapakowane Specyfikacja techniczna: Procesor: MediaTek Helio G85 (2 rdzenie, 2.0 GHz, A75 + 6 rdzeni, 1.8 GHz, A55) Układ graficzny: Mali-G52 MP2 Maks. pojemność karty pamięci: 1 TB Typ ekranu: Dotykowy, IPS Przekątna ekranu: 6,74" Rozdzielczość ekranu: 1650 x 720 Zagęszczenie pikseli: 268 ppi Rozdzielczość aparatu - tył: 2.0 Mpix; 50.0 Mpix Rozdzielczość aparatu - przód: 5.0 Mpix Przysłona obiektywu: f/1.8 - tylny obiektyw; f/2.2 - przedni obiektyw Dodatkowe cechy aparatu: Wbudowana lampa błyskowa Slow Motion: Nie Rozdzielczość nagrywania wideo: FullHD 1080p Łączność: 4G (LTE); Bluetooth 5.1; Wi-Fi, NFC System nawigacji satelitarnej: GPS; A-GPS; Beidou; Galileo; GLONASS Złącza: Micro USB - 1 szt.; Czytnik kart pamięci - 1 szt.; Gniazdo kart nanoSIM - 2 szt.; Wyjście słuchawkowe/gło Erli.plZłóż skargę | 568 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 13C 8/256GB Czarny (MZB0FTSEU) | 601 zł |
Xiaomi Redmi 13C NFC 8/256 GB zielonyXiaomi Redmi 13C NFC 8/256GB Clover Green Produkt nowy, pochodzący z europejskiej dystrybucji objęty gwarancją. Peł... więcejny zestaw obejmuje: Xiaomi Redmi 13C NFC 8... EmpikZłóż skargę | 580 zł |
Xiaomi Redmi 13C 8/256GB 6,74" 90Hz 50Mpix Zielony5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 699 zł |
Redmi 13C - Midnight Black / 8/256GB - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dyst | 799 zł |
Redmi 13C 8/256GB Czarny.lnd_object .lnd_text .lnd_content { font-size: 1em; padding-left: 30px; padding-right: 30px; }... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 528 zł |
Xiaomi Redmi 13C 4G 256GB/8GB Dual Sim Azul MZB0FTSEUPłynny ekran od 6,74 cala do 90 Hz
Potrójna kamera AI 50 MP
Masywna bateria 5000 mAh (typ)* Do 23 godzin strumien... więcejiowego przesyłania wideo
Obsługa szybkiego ładowania 18W* 5 minut dla 5 godzin odtwarzania muzyki
Wydajny ośmiordzeniowy procesor do 1 TB rozszerzalnej pamięci masowej*
Prędkość procesora do 2,0 GHz Amazon.plZłóż skargę | 516 zł |
Redmi 13 Midnight Black 8 GB RAM 256 pamięci - cichy wyświetlacz 67" 90 Hz | 714 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi 13C 8/256GB Czarny (Midnight Black)Smartfon Xiaomi Redmi 13C z wyświetlaczem dotykowym LCD o przekątnej 6,74 cala, rozdzielczości 720x1600 pikseli spr... więcejawia, że widzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Ośmiordzeniowy procesor MedaiTek Helio G85 taktowany zegarem 2.0 GHz, pamięć wewnętrzna 256 GB i podwójny aparat fotograficzny (50 + 2 Mpix) przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Dzięki technologii LTE nawiązanie i utrzymanie bezprzewodowego połączenia z siecią jest szybkie i niezawodne a pobranie Twojego ulubionego filmu zajmie tylko chwilę. Pozwól, aby smartfon Redmi 13C poszerzył Twoje horyzonty. MediaMarkt.plZłóż skargę | 699 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi 13C 8/256GB Zielony (Clover Green)Smartfon Xiaomi Redmi 13C z wyświetlaczem dotykowym LCD o przekątnej 6,74 cala, rozdzielczości 720x1600 pikseli spr... więcejawia, że widzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G85 taktowany zegarem 2.0 GHz, pamięć wewnętrzna 256 GB i podwójny aparat fotograficzny (50 + 2 Mpix) przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Dzięki technologii LTE nawiązanie i utrzymanie bezprzewodowego połączenia z siecią jest szybkie i niezawodne a pobranie Twojego ulubionego filmu zajmie tylko chwilę. Pozwól, aby smartfon Redmi 13C poszerzył Twoje horyzonty. MediaMarkt.plZłóż skargę | 699 zł |
Xiaomi Redmi 13C 256GB/8GB - Midnight Black6.74 HD+ (1600x720) 90Hz LCD Display, 4G, Dual SIM, Mediatek Helio G85, 8GB RAM, 256GB Flash, microSD, Dual Camera... więcejSystem: 50MPixel Main + 2MPixel Macro (Back), 8MPixel (Front), 3.5mm audio jack, Android 13 with MIUI, Side-mounted Fingerprint Sensor, 5000 mAh Battery, 18W Wired Charging, 192 gram Proshop.plZłóż skargę | 799 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 13C 8/256GB Midnight Black GS-T-XIA-1139Redmi 13C Wyświetlacz 6,74″ 90 Hz z płynnym obrazem. Potrójny aparat ze wsparciem AI o rozdzielczości 50 MP Konstru... więcejkcja o eleganckim i smukłym kształcie Smukła i starannie zaprojektowana konstrukcja Redmi 13C, przy grubości zaledwie 8,09 mm, daje wyjątkowy komfort użytkowania i doskonale leży w ręce. Szkło ekranu Corning® Gorilla® Pewne zabezpieczenie Wciągający wyświetlacz 6,74″ Ekran zapewniający realistyczny obraz. Redmi 13C oferuje imponujący i płynny obraz na dużym wyświetlaczu o przekątnej 6,74 cala. To jedyne urządzenie, którego potrzebujesz. Wysoka częstotliwość odświeżania do 90 Hz Urządzenie zapewnia częstotliwość odświeżania do 90 Hz, dzięki czemu działa niezwykle płynnie podczas czynności takich jak granie, oglądanie filmów czy szukanie informacji. 50 MP Technologia zapewniająca wyjątkową ostrość obrazu Dzięki wydajności urządzenia i jeszcze lepszemu przetwarzaniu obrazu Twoje zdjęcia będą perfekcyjne niezależnie od oświetlenia. Główny aparat o rozdzielczości 50 MP i zachwycającej wyrazistości Chwytaj każdy moment Aparat przedni 8 MP z pierścieniem miękkiego światła. Pozwala na tworzenie perfekcyjnych selfie nawet nocą. Ośmiordzeniowy procesor Fantastyczne wrażenia. Redmi 13C działa niezawodnie i płynnie dzięki ośmiordzeniowem Komputronik.plZłóż skargę | 699 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 13C 8/256GB Navy Blue GS-T-XIA-1140Redmi 13C Wyświetlacz 6,74″ 90 Hz z płynnym obrazem. Potrójny aparat ze wsparciem AI o rozdzielczości 50 MP Konstru... więcejkcja o eleganckim i smukłym kształcie Smukła i starannie zaprojektowana konstrukcja Redmi 13C, przy grubości zaledwie 8,09 mm, daje wyjątkowy komfort użytkowania i doskonale leży w ręce. Szkło ekranu Corning® Gorilla® Pewne zabezpieczenie Wciągający wyświetlacz 6,74″ Ekran zapewniający realistyczny obraz. Redmi 13C oferuje imponujący i płynny obraz na dużym wyświetlaczu o przekątnej 6,74 cala. To jedyne urządzenie, którego potrzebujesz. Wysoka częstotliwość odświeżania do 90 Hz Urządzenie zapewnia częstotliwość odświeżania do 90 Hz, dzięki czemu działa niezwykle płynnie podczas czynności takich jak granie, oglądanie filmów czy szukanie informacji. 50 MP Technologia zapewniająca wyjątkową ostrość obrazu Dzięki wydajności urządzenia i jeszcze lepszemu przetwarzaniu obrazu Twoje zdjęcia będą perfekcyjne niezależnie od oświetlenia. Główny aparat o rozdzielczości 50 MP i zachwycającej wyrazistości Chwytaj każdy moment Aparat przedni 8 MP z pierścieniem miękkiego światła. Pozwala na tworzenie perfekcyjnych selfie nawet nocą. Ośmiordzeniowy procesor Fantastyczne wrażenia. Redmi 13C działa niezawodnie i płynnie dzięki ośmiordzeniowem Komputronik.plZłóż skargę | 699 zł |
Xiaomi Redmi 13C 8/256GB 6,74" 90Hz 50Mpix Niebieski5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 696 zł |
pokaż 19 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!