Smartfon Motorola Moto G32 256 GB / 8 GB
Wideo 13Zdjęcia 11 |
Zamknij
Menu
Motorola Moto G32 256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.5 ", 2400x1080 (20:9), 405 ppi, 90 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 680 4G
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 8 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:184 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Motorola Moto G32 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MOTOROLA MOTO G32 8256GB 4G SATIN MARRON 0840023251924 | 935 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto G32 8/256GB 6.5" 90Hz Szary PAUU0047PLNiezależnie od tego, czy grasz, oglądasz filmy online, czy robisz zdjęcia, energooszczędny procesor ośmiordzeniowy Snapdragon... więcej® 680 i nawet 8 GB pamięci RAM zapewnią niższą temperaturę pracy. Potężna bateria o pojemności 5000 mAh zapewni Ci dłuższe działanie telefonu, a dzięki ładowaniu TurboPower™ 30 szybko uzupełnisz energię. Electro.plZłóż skargę | 700 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto G32 8/256GB 6.5" 90Hz Szary PAUU0047PLNiezależnie od tego, czy grasz, oglądasz filmy online, czy robisz zdjęcia, energooszczędny procesor ośmiordzeniowy Snapdragon... więcej® 680 i nawet 8 GB pamięci RAM zapewnią niższą temperaturę pracy. Potężna bateria o pojemności 5000 mAh zapewni Ci dłuższe działanie telefonu, a dzięki ładowaniu TurboPower™ 30 szybko uzupełnisz energię.... Avans.plZłóż skargę | 700 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto G32 8/256GB 6.5" 90Hz Srebrny PAUU0043SENiezależnie od tego, czy grasz, oglądasz filmy online, czy robisz zdjęcia, energooszczędny procesor ośmiordzeniowy Snapdragon... więcej® 680 i nawet 8 GB pamięci RAM zapewnią niższą temperaturę pracy. Potężna bateria o pojemności 5000 mAh zapewni Ci dłuższe działanie telefonu, a dzięki ładowaniu TurboPower™ 30 szybko uzupełnisz energię.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 699 zł |
Motorola moto g32 8/256GB 6,5" 90Hz 50Mpix Srebrny5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 699 zł |
pokaż 8 ofert
Seria Motorola G (średnie)Porównaj w tabeli →
od 889 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 979 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 167 g
od 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 623 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 689 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 197 g
od 799 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 659 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 633 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 507 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 699 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 930, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 967 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 679 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 550 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 1 199 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 899 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 559 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 579 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 517 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
Wideo recenzje
Motorola G32 - najlepszy smartfon do 500/600 zł?
7 lipca 202341 509 przegląd
Moto G32 EXPERIÊNCIA DE 1 SEMANA (O QUE ACHEI?)
27 lipca 20233 033 przegląd
⚡Motorola G32 Officially Launched | Moto G32 Price Specs, Features | India Launch Soon. | SD 680 SoC
31 lipca 2022214 przegląd
Moto G32 | Best Phone under 10,000 | Best Phone in segment | Moto g32 unboxing | Flipkart sale
9 marca 2023130 przegląd
moto g32 | motorola g32 | moto g32 first look | #youtubeshorts #trending #xiaotech
9 sierpnia 2022433 przegląd
moto g32 back cover unboxing//#moto #motorola #shorts
17 września 2023170 przegląd
moto g32 Unboxing in ಕನ್ನಡ⚡6.5" 90Hz Screen, Snapdragon 680 @ Rs.11.999*| Budget King | KannadaUnbox
25 marca 2023279 przegląd
Moto g32 unboxing and quick look - budget King !
9 sierpnia 2022308 przegląd
Moto E22s vs Moto G32 | full comparison | moto e22s review | moto g32 review
18 października 2022365 przegląd
MOTOROLA MOTO G32 VS XIAOMI REDMI NOTE 11 FULL SPECIFICATION COMPARISON
6 sierpnia 2022316 przegląd
Motorola Moto G32 Specs & Price | Philippines
1 sierpnia 2022983 przegląd
VIVO Y36 VS MOTOROLA MOTO G32 ll Decoding the Superiority!
27 maja 2023328 przegląd
MOTO G32 UNBOXING & REVIEW | BUDGET CHAMP UNDER 10,000₹
3 grudnia 20222 534 przegląd
Modyfikacje Motorola Moto G32
Ceny na Motorola Moto G32 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto G32 64 GB / 4 GB | od 549 zł | 3 oferty | ||
Motorola Moto G32 128 GB / 4 GB | od 1 199 zł | 1 oferta | ||
Motorola Moto G32 128 GB / 6 GB | od 579 zł | 7 oferty | ||
Motorola Moto G32 256 GB / 8 GB | od 633 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 623 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 444 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 610 zł
6.8 ", 263 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 6180 mAh, 233 g
od 515 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 649 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 4 Gen 1, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 499 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 181 g
od 579 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 400 zł
6.44 ", 409 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 665, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4100 mAh, 171 g
od 550 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 485 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 684 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 2 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g