Smartfon Motorola Moto G23 128 GB / 8 GB
Wideo 8Zdjęcia 13 |
Smartfon klasy podstawowej i średniej, wprowadzony na rynek na początku 2023 roku. Model został wyposażony w 6,5-calowy ekran IPS o podwyższonej częstotliwości odświeżania 90 Hz. Ale rozdzielczość wyświetlacza jest niewielka - 1600 x 720 pikseli, co odpowiada warunkowemu formatowi obrazu HD +. Pośrodku górnego segmentu ekranu wykonano wyspowy otwór na obiektyw 16-megapikselowego aparatu do selfie.
Co ciekawe, wyświetlacz gadżetu pokryty jest ochronnym szkłem Panda Glass. Tylny aparat w Motoroli Moto G23 128GB/8GB jest trójskładnikowy - łączy w sobie 50 + 5 + 2 MP sensory (czujnik prowadzący, moduł ultraszeroki i makro). Podstawą sprzętową smartfona było połączenie ośmiordzeniowego chipsetu MediaTek Helio G85 i 8/128 GB pamięci wbudowanej. Gniazdo rozszerzeń w konstrukcji urządzenia mobilnego jest oddzielone od dwóch miejsc na karty SIM.
Model działa na „czystym” systemie operacyjnym Android 13. Smartfon zasilany jest przez wbudowany akumulator o pojemności 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania 30 W. Na powierzchni bocznego przycisku do włączania i odblokowywania urządzenia znajduje się skaner linii papilarnych. Ponadto model jest wyposażony w głośniki stereo z obsługą Dolby Atmos. Do zbliżeniowego płacenia za zakupy w sklepach smartfon uzbrojono w moduł NFC. Korpus urządzenia posiada podstawową ochronę przed kurzem i wilgocią zgodnie ze standardem IP52.
Kup Motorola Moto G23 128 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 31 →MOTOROLA G23 Matte Charcoal PAX20001GB | 1 402 zł |
Smartfon Motorola Moto G23 8/128GB Steel Blue (PAX20031PL) | 659 zł |
MOTOROLA Smartfon MOTOROLA Moto G23 8/128GB Grafitowy | 599 zł |
Motorola Moto G23 128GB/8GB - Matte Charcoal | 1 099 zł |
Smartfon Motorola moto g23 8/128GB, biały | 599 zł |
Budżetowy flagowiec
Niedrogi i wysokiej jakości smartfon, który jest naliczany za wydajność. Dzięki procesorowi Helio G85 (8 rdzeni) i dużej ilości pamięci RAM (8 GB) Moto G23 radzi sobie ze średniozaawansowanymi zadaniami bez opóźnień, choć niektóre topowe gry mogą się zacinać. Do zainstalowania aplikacji dostępne jest 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty pamięci microSD (do 512 GB). Smartfon współpracuje z sieciami piątej generacji (Wi-Fi 5 / Bluetooth 5), zapewniając stabilny i szybki transfer danych w globalnej sieci, wysokiej jakości odtwarzanie muzyki przez bezprzewodowe słuchawki. To ostatnie ułatwia również technologia przetwarzania dźwięku Dolby Atmos, gwarantująca dźwięk przestrzenny.
Zapisz swoje życie
Smart wyposażony jest w ciekawe technologie fotograficzne i wideo, które zapewniają trzy aparaty. Główny moduł 50 MP tworzy wysokiej jakości zdjęcia w dzień iw nocy, nakładając jednocześnie cztery klatki z różnymi ekspozycjami. Obiektyw szerokokątny rejestruje 4 razy więcej przestrzeni (pole widzenia 125º), aby uchwycić zachody słońca i inne panoramiczne krajobrazy, a także zmieścić wszystkich znajomych na jednym zdjęciu. Obiektyw makro pozwoli Ci dojrzeć najdrobniejsze szczegóły, stworzyć wysokiej jakości zdjęcia towarów. Producent zaimplementował również funkcję dual grip. Możesz jednocześnie nagrywać wideo z głównej i przedniej kamery, łącząc je w jeden plik.
Bezpieczeństwo dołączone
Poufne dane i dostęp do aplikacji chroni skaner linii papilarnych, który wygodnie łączy się z bocznym przyciskiem zasilania i odblokowywaniem twarzą. Użytkownik może bezpiecznie dodawać karty bankowe i płacić smartfonem za pośrednictwem NFC. Warto zwrócić uwagę na markową technologię ładowania TurboPower firmy Motorola, która zapewnia około dwóch godzin autonomii po podłączeniu do zasilacza 30 W na zaledwie kilka minut. Zewnętrznie obudowa jest chroniona zgodnie ze standardem IP52 przed zachlapaniem, a nawet rozlanymi płynami. Wsparcie dla wszystkich nowoczesnych funkcji zapewnia czysty system Android 13.
Modyfikacje Motorola Moto G23
Ceny na Motorola Moto G23 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto G23 128 GB / 4 GB | od 444 zł | 11 oferty | ||
Motorola Moto G23 128 GB / 8 GB | od 550 zł | 33 oferty |