Смартфон Tecno Spark Go 2024 64 ГБ / 3 ГБ
Відео 10Фото 22 |
Закрити
Шапка
Tecno Spark Go 2024 64 ГБ / 3 ГБ
64 ГБ / 3 ГБ128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.6 ", 1612х720 (20:9), 267 ppi, 90 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T606
Камера:2 модулі, 13 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Tecno Spark Go 2024 64 ГБ / 3 ГБ
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon TECNO Spark Go 2024 4/64GB 6.54" 90Hz BiałyTecno Spark Go 2024 to zaawansowany smartfon ze smukłymi ramkami i dużym ekranem o przekątnej 6.56 cala, który charakteryzuje... щеsię płynnością obrazu na poziomie 90 Hz, a także imponującą pamięcią 128 GB. Urządzenie jest wyposażone w przedni aparat fotograficzny 8 Mpx z dedykowaną lampą błyskową, a także innowacyjną funkcję Dynamic Port do wygodnych powiadomień. Telefon jest uzbrojony w ośmiordzeniowy procesor, głośniki stereo, zaawansowany aparat główny 13 Mpx, potężną baterię 5000mAh oraz czytnik linii papilarnych zlokalizowany na bocznej krawędzi. Electro.plПоскаржитись | 349 zł |
Smartfon TECNO Spark Go 2024 4/64GB 6.54" 90Hz BiałyTecno Spark Go 2024 to zaawansowany smartfon ze smukłymi ramkami i dużym ekranem o przekątnej 6.56 cala, który charakteryzuje... щеsię płynnością obrazu na poziomie 90 Hz, a także imponującą pamięcią 128 GB. Urządzenie jest wyposażone w przedni aparat fotograficzny 8 Mpx z dedykowaną lampą błyskową, a także innowacyjną funkcję Dynamic Port do wygodnych powiadomień. Telefon jest uzbrojony w ośmiordzeniowy procesor, głośniki stereo, zaawansowany aparat główny 13 Mpx, potężną baterię 5000mAh oraz czytnik linii papilarnych zlokalizowany na bocznej krawędzi.... Avans.plПоскаржитись | 349 zł |
Smartfon TECNO Spark Go 2024 4/64GB 6.54" 90Hz Biały TECNO BG6 64+4Tecno Spark Go 2024 to zaawansowany smartfon ze smukłymi ramkami i dużym ekranem o przekątnej 6.56 cala, który charakteryzuje... щеsię płynnością obrazu na poziomie 90 Hz, a także imponującą pamięcią 128 GB. Urządzenie jest wyposażone w przedni aparat fotograficzny 8 Mpx z dedykowaną lampą błyskową, a także innowacyjną funkcję Dynamic Port do wygodnych powiadomień. Telefon jest uzbrojony w ośmiordzeniowy procesor, głośniki stereo, zaawansowany aparat główny 13 Mpx, potężną baterię 5000mAh oraz czytnik linii papilarnych zlokalizowany na bocznej krawędzi.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 349 zł |
Tecno SPARK Go 2024 4/64GB 6,56" 90Hz 13Mpix Biały5G:nie;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 349 zł |
Tecno SPARK Go 2024 4/64GB 6,56" 90Hz 13Mpix Zielony5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDПоскаржитись | 349 zł |
ще 12 пропозицій
Серія Tecno Spark (середні)Порівняти в таблиці →
від 989 zł
екран-водоспад, 6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, Hi-Res, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 398 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод
від 544 zł
6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 208 г
від 349 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод
від 547 zł
6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 208 г
від 399 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G37, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 660 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 390 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 399 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 376 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G37, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 427 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 5000 мАгод
від 279 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 5000 мАгод
від 575 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 6020, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
Відеоогляди
FREE PHONE Tecno Spark Go 2024 Review | Design, Unboxing, Antutu , Game PUBG Test , Camera Test
8 січня2 963 перегляда
নতুন বছরের চমক @ Tecno spark go 2024 full bangla review
27 грудня 2023129 переглядів
Entry level Flagship Phone with Dual Speaker : Tecno SPARK GO 2024 Review Bangla
22 грудня 202355 877 переглядів
2024 Will Be Crazy - Tecno Spark Go 2024 First Look !
22 грудня 2023349 381 перегляд
Experiance The Power Of Tecno Spark Go 2024 ! Full Unboxing
25 грудня 20232 223 перегляда
Infinix Smart 8 HD vs Tecno Spark Go 2024 - Which Should You Buy ?
13 грудня 20236 524 перегляда
تكنو سبارك جو 2024 ارخص هاتف في العالم Tecno Spark Go 2024
5 грудня 202320 891 перегляд
Coming up Tecno Spark Go 2024 Ready raho sab Unboxing Tecno Spark Go 2024
30 грудня 20232 776 переглядів
ថៅកែប៉េ ទិញស្រូវ By Tecno Spark Go 2024
4 грудня 20232 572 806 переглядів
Call of Duty Mobile in Tecno Spark Go 2024
5 грудня 202313 377 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Tecno Spark Go 2024
Ціни на Tecno Spark Go 2024 |
---|---|---|---|---|
Tecno Spark Go 2024 64 ГБ / 3 ГБ | від 349 zł | 17 пропозицій | ||
Tecno Spark Go 2024 128 ГБ / 4 ГБ | від 398 zł | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 346 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 184 г
від 299 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A1, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 198 г
від 279 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 5000 мАгод
від 4 072 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 513 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 672 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 578 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 897 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 626 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП