Smartfon Realme 9i 128 GB / 4 GB
Wideo 27Zdjęcia 8 |
Ciekawa propozycja na półce smartfonów ze średniej półki ze stawkami na podwyższonym ekranie „hercowym”, zrównoważonym „żelaznym” charakterem i przyspieszoną procedurą ładowania akumulatora o pojemności 5000 mAh. Urządzenie zostało wyposażone w duży ekran o przekątnej 6,5 cala o rozdzielczości 2412x1080 pikseli i częstotliwości odświeżania 90 Hz. Platforma sprzętowa smartfona oparta jest na ośmiordzeniowym chipsecie Snapdragon 680 (bez wsparcia dla nowomodnych sieci 5G).
Popularna konfiguracja modelu pod względem wbudowanej pamięci to 4 GB RAM i 128 GB ROM. W przypadku braku miejsca na dysku wewnętrznym użytkownik ma prawo skorzystać z usług osobnego gniazda na kartę microSD (instalowaną niezależnie od dwóch kart SIM). 33-watowa funkcja szybkiego ładowania wbudowanego akumulatora pomaga zminimalizować czas smartfona przy gniazdku. W innych punktach programu Realme 9i 128 GB / 4 GB urzeka obecnością modułu NFC, bocznego skanera linii papilarnych i porządnego potrójnego aparatu (50 + 2 + 2 MP).
Kup Realme 9i 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 7 →realme 9i Smartphone Libre Batería masiva de 5000 mAh Procesador Qualcommrealme 9i Smartphone Libre, Batería masiva de 5000 mAh, Procesador Qualcomm Snapdragon 680, Carga Dart de 33 W, Pantalla ultr... więcejafluida de 90 Hz, Dual Sim 4+128 GB, Android 11, Prism Blue
Wydajność — procesor Qualcomm Snapdragon 680 wykorzystuje proces produkcyjny 6 nm, a funkcja dynamicznej rozbudowy pamięci DRE RAM umożliwia wybranie 3 GB
Szybkie ładowanie 33 W Dart - moc ładowania 33 W i 5 poziomów bezpieczeństwa, aby zapewnić szybsze i bezpieczniejsze ładowanie
Długotrwała wydajność - bateria o dużej pojemności 5000 mAh przechowuje duże ilości energii i pozwala dłużej cieszyć się urządzeniem
Płynny wyświetlacz FHD 90 Hz - Duży ekran FHD o przekątnej 6,6 cala oferuje częstotliwość odświeżania 90 Hz i zapewnia płynne wrażenia podczas oglądania w wysokiej rozdzielczości Amazon.plZłóż skargę | 1 344 zł |
Smartfon Realme 9i 4/128GB Prism BlackNowy poziom wydajnościSpraw Rozetka.plZłóż skargę | 859 zł |
REALME Smartfon REALME 9i 4/128GB Czarny (Prism Black)Realme 9i to smartfon dla tych, którzy szukają najbardziej zaawansowanych rozwiązań w urządzeniach za przystępną cenę. To pie... więcejrwszy model napędzany procesorem Snapdragon 680 od Qualcomm, który wykorzystuje proces technologiczny 6 nm, zapewniając flagową moc w telefonie mid-range.Korzy MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 097 zł |
Smartfon Realme 9I, 4/128 GB, niebieskiMoc na najwyższym poziomie realme 9i to smartfon dla tych, którzy szukają najbardziej zaawansowanych rozwiązań w urządzeniach... więcejza przystępną cenę. To pierwszy... EmpikZłóż skargę | 952 zł |
Smartfon realme 9i 4/128GB 6,6" Prism BlackSmartfon Realme 9i 4/128GB 6,6'' FHD+ AMOLED 50MPNajnowocześ Maxelektro.plZłóż skargę | 759 zł |
Realme 9i Dual Sim 4GB RAM 128GB - Prism Blue | 799 zł |
Realme 9i 4/128GB CzarnyTechnologia Inherit DRE wprowadza dodatkowe 5GB wirtualnej pamięci RAM do realme 9i CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 799 zł |
Modyfikacje Realme 9i
Ceny na Realme 9i |
---|---|---|---|---|
Realme 9i 64 GB / 4 GB | od 499 zł | 10 oferty | ||
Realme 9i 128 GB / 4 GB | od 759 zł | 8 oferty |