Smartfon Realme 8i 64 GB / 4 GB
Wideo 40Zdjęcia 8 |
Średni ważony smartfon oparty na ambitnym sprzęcie do gier z ośmiordzeniowym chipsetem MediaTek Helio G96. W podstawowej konfiguracji model wyposażony jest w 4/64 GB pamięci wewnętrznej, a w przypadku braku miejsca na przechowywanie informacji o użytkowniku, urządzenie posiada dedykowane gniazdo na kartę microSD. Aby dorównać produktywnemu „nadziewaniu” Realme 8i 64 GB został wyposażony w „szybki” ekran o zwiększonej częstotliwości odświeżania 120 Hz.
„Perforowany” panel IPS ma przekątną 6,59 cala i emituje obraz w rozdzielczości 2408x1080 pikseli. Otwór w ekranie smartfona wykonany jest na potrzeby obiektywu aparatu do selfie 16 MP. Główny klip fotograficzny z urządzenia mobilnego ma format 50 + 2 + 2 MP. Zasilanie urządzenia zasila akumulator o pojemności 5000 mAh z obsługą umiarkowanie szybkiego ładowania 18W. W wersji na rynek rosyjski i sąsiednie model zazwyczaj jest wyposażony w chip NFC. Posiada również boczny skaner linii papilarnych w przycisku zasilania.
Kup Realme 8i 64 GB / 4 GB
Realme 8i - Smartphone 64GB 4GB RAM Dual Sim Space Black RMX3151 | 1 079 zł |
Smartfon Realme 8i 4/64GB Czarny (RM8I-S) | 1 278 zł |
Smartfon Realme 8i, 4/64 GB, | 952 zł |
Realme 8i 4G Dual Sim 4GB RAM 64GB - Space Black | 1 199 zł |
Smartfon Realme 8i, 4/64 GB, | 915 zł |
0 1 2 6 |
Самый лучший телефон полу флагман Лехкий, очень быстро заряжается, сама зарядка очень быстрая, процессор тянет все игры на ультрах Нет Данил Толстик: używam Realme 8i 64GB od ponad roku |
Główną przewagą konkurencyjną Realme 8i nad kolegami z budżetowego sklepu z urządzeniami mobilnymi jest ekran IPS z częstotliwością odświeżania 120 Hz. I to nie jedyny atut w rękawie modelu.
Wyświetlacz jakości
Wyświetlacz o zwiększonej częstotliwości odświeżania lepiej radzi sobie z płynną grafiką i pozwala zanurzyć się w procesie gry (pod warunkiem, że określone gry obsługują wysokie „herc”). Po przekątnej ekran urządzenia jest rozciągnięty do 6,59 cala, pokazuje obraz w rozdzielczości Full HD+ (2408x1080 pikseli). Przedni aparat 16 MP ukryty jest tutaj w wycięciu wyspy po lewej stronie górnego segmentu ekranu.
Platforma energooszczędna
Realme 8i jest wyposażony w procesor z ambicjami gamingowymi MediaTek Helio G96. Pamięć na pokładzie smartfona zapewnia 4/64 GB, ponadto przeznaczono osobne gniazdo na kartę microSD, aby rozszerzyć pojemność standardowej pamięci masowej. Wewnętrzne podzespoły urządzenia zasilane są żarnikami energetycznymi z akumulatora o pojemności 5000 mAh. Aby długo nie czaić się na wylocie, do akumulatora wprowadzono obsługę przyspieszonego ładowania 18 W.
Konkurencyjny gracz
Wykonuje zdjęcia smartfonem z potrójnym aparatem głównym z sensorem głównym 50 MP i dwoma modułami pomocniczymi po 2 MP każdy. W wersji na rynki krajów postsowieckich model zazwyczaj jest wyposażony w chip NFC, natomiast z jakiegoś powodu w globalnej modyfikacji smartfona nie ma modułu płatności zbliżeniowych. Za te pieniądze Realme 8i jest bardzo konkurencyjnym graczem w budżetowym dziale mobilnym.
Modyfikacje Realme 8i
Ceny na Realme 8i |
---|---|---|---|---|
Realme 8i 64 GB / 4 GB | od 915 zł | 5 oferty | ||
Realme 8i 128 GB / 4 GB | od 1 000 zł | 5 oferty |