Smartfon Realme C31 64 GB / 4 GB
Wideo 13Zdjęcia 12 |
Skromny smartfon klasy podstawowej na odpowiednim biegu. Model ma ekran IPS o przekątnej 6,5 cala i typową rozdzielczość HD+ (1600x720 pikseli). Nie ma tu mowy o zwiększonej częstotliwości odświeżania, jednak smartfon jej nie potrzebuje. W sercu urządzenia zainstalowano ośmiordzeniowy chipset Unisoc Tiger T612, który jest naostrzony do rozwiązywania codziennych problemów. Pamięć RAM w modelu to wygodne minimum (standardowo 64 GB LPDDR4x), pojemność pamięci wewnętrznej to 64 GB.
Cieszy fakt, że slot rozszerzeń w Realme C31 64GB znajduje się oddzielnie od dwóch miejsc na kartę SIM. Robi zdjęcia smartfonem z potrójnym aparatem głównym, złożonym według schematu 13 + 0,3 + 2 MP. W wycięciu ekranu urządzenia w kształcie łezki widoczny jest obiektyw aparatu selfie 5 MP do robienia autoportretów i rozmów wideo. Za zasilanie podzespołów elektronicznych smartfonu odpowiada pojemna bateria (5000 mAh). Ale jej ładowanie nie jest szybkie - 10 watów. Ponadto model nie ma chipa NFC. Ale w niszy pracowników państwowych Realme C31 wygląda bardzo dobrze i tak.
Kup Realme C31 64 GB / 4 GB
Realme C31 Telefon Komórkowy Dark Green 64 GB RMX3501 | 1 035 zł |
Smartfon REALME C31 4/64GB 6.5" Zielony RMX3501 | 600 zł |
Smartfon Realme C 31, 4/64 GB, zielony | 507 zł |
Realme C31 Dual Sim 4/64GB Android light silver RMX3501 | 999 zł |
Modyfikacje Realme C31
Ceny na Realme C31 |
---|---|---|---|---|
Realme C31 32 GB / 3 GB | od 589 zł | 2 oferty | ||
Realme C31 64 GB / 4 GB | od 507 zł | 5 oferty |