Smartfon Realme C53 256 GB / 8 GB
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Realme C53 256 GB / 8 GB
128 GB / 6 GB256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.74 ", 1600х720 (20:9), 260 ppi, 90 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Unisoc Tiger T612
Aparat:2 moduły, 50 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:182 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Realme C53 256 GB / 8 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Realme C53 8gb/256gb 6.7´´ Dual Sim Żółty C53 8-256 GD | 680 zł |
realme C53 8/256GB Złoty | 585 zł |
Realme C53 8gb/256gb 6.7´´ Dual Sim Czarny 631011001401 | 680 zł |
realme C53 8/256GB Czarny | 585 zł |
Aby korzystać z telefonu, ładuj i rozładowuj do 0% i do 100% Ekran jest bardzo dobry, jest jasny, NFC działa idealnie, jest Wi-Fi 5g i Internet 4g, dostępna jest rozbudowa pamięci RAM do 12 GB, w dalszym ciągu dostępne są najnowsze aktualizacje smartfonów, ładowanie typu C, aparat można używany, gniazdo SD w 2 gniazdach na karty, szybkie ładowanie od 0 do 50% przez ± 35-40 minut i od 0 do 100% przez 75-90 minut. W samym smartfonie jest mało kolorów, prędkość sieci komórkowej często spada do 0,05-0,25 Mb/s i to wszystko Михайло: używam Realme C53 128GB/6GB kilka miesięcy |
Dodaj opinię
Wideo recenzje
Modyfikacje Realme C53
Ceny na Realme C53 |
---|---|---|---|---|
Realme C53 128 GB / 6 GB | od 540 zł | 40 oferty | ||
Realme C53 256 GB / 8 GB | od 585 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →