Смартфон Realme C53 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 1Фото 11 |
Realme C53 256 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 6 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.74 ", 1600х720 (20:9), 260 ppi, 90 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T612
Камера:2 модулі, 50 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:182 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Realme C53 256 ГБ / 8 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Realme C53 8gb/256gb 6.7´´ Dual Sim Żółty C53 8-256 GD | 680 zł |
realme C53 8/256GB Złoty | 585 zł |
Realme C53 8gb/256gb 6.7´´ Dual Sim Czarny 631011001401 | 680 zł |
realme C53 8/256GB Czarny | 585 zł |
Для бажаної роботи телефону зарядіть і розрядіть до 0% і до 100% Цілком добрий екран на ньому, світлий, nfc працює ідеально, є вайфай 5g, але інтернет 4g, доступне розширення оперативної пам'яті до 12 ГБ, і майбутні оновлення смартфону теж доступні, зарядка type-c, камера добра можна користуватися, sd-слот і 2 слота під сімки є, швидка заряжка з 0 до 50% за ±35-40 хв і з 0 до 100% за 75-90 хв. Мало кольорів самого смартфону, швидкість мобільної мережі просідає часто до 0,05-0,25мб/с, все Михайло: користуюся Realme C53 128GB/6GB кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Realme C53
Ціни на Realme C53 |
---|---|---|---|---|
Realme C53 128 ГБ / 6 ГБ | від 540 zł | 52 пропозиції | ||
Realme C53 256 ГБ / 8 ГБ | від 585 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →