Smartfon Realme C33 64 GB / 4 GB
Wideo 6Zdjęcia 15 |
Niskobudżetowy smartfon z płaską twarzą, napędzany chipsetem Unisoc Tiger 612. Jest to ośmiordzeniowy procesor klasy podstawowej, wspierany przez 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli we wbudowanej pamięci nie ma wystarczającej ilości miejsca, użytkownik ma prawo skorzystać z usług oddzielnego gniazda rozszerzeń na kartę microSD (do 1 TB włącznie). Ekran modelu został rozciągnięty po przekątnej o 6,5 cala.
Obraz na nim emitowany jest w rozdzielczości HD+ (1600x720 pikseli). Obiektyw przedniego aparatu 5 MP jest umieszczony w wycięciu w kształcie łzy w górnym segmencie wyświetlacza. Z tyłu obudowy Realme C33 64GB widać dwa „oczka” tylnego aparatu: 50 + 0,3 MP. Nawiasem mówiąc, tył urządzenia jest ozdobiony ciekawym designem. Do tego model został uzbrojony w boczny skaner linii papilarnych i energochłonny akumulator o pojemności dokładnie 5000 mAh. Akumulator jest ładowany przez grupę styków archaicznego złącza microUSB ze standardową mocą 10 watów. Moduł NFC w urządzeniu nie jest dostarczany.
Kup Realme C33 64 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 8 →realme C33 464GB Smartfon Pełny ekran 65 cala Mega Bateria 5000 mAh szybki | 839 zł |
REALME Smartfon REALME C33 4/64GB Czarny (Night Sea) | 697 zł |
Smartfon REALME C33 4/64GB 6.5" Czarny RMX3624 | 697 zł |
Smartfon REALME C33 4/64GB 6.5" Czarny RMX3624 | 697 zł |
Modyfikacje Realme C33
Ceny na Realme C33 |
---|---|---|---|---|
Realme C33 32 GB / 3 GB | od 578 zł | 1 oferta | ||
Realme C33 64 GB / 4 GB | od 595 zł | 8 oferty | ||
Realme C33 128 GB / 4 GB | od 599 zł | 2 oferty |