Smartfon Realme GT Neo3 256 GB / 8 GB
Wideo 11Zdjęcia 34 |
Realme GT Neo3 256 GB / 8 GB
256 GB / 8 GB256 GB / 12 GB
2022 rokGT (top)dobry dźwięk120 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowaniestereobrak 3,5 mmUFS 3.1Wi-Fi 6
Wyświetlacz:6.7 ", 2412х1080 (20:9), 394 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 8 GB
Procesor:Dimensity 8100
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 8 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:188 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Realme GT (top)Porównaj w tabeli →
od 1 401 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.43 ", 409 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 186 g
od 2 149 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8100, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 2 876 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 1 600 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 1 307 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 174 g
od 1 489 zł
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 1 594 zł
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 1 798 zł
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 2 564 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8100, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
Wideo recenzje
Realme GT Neo3 oraz Realme GT Neo3T - premierowy przegląd smartfonów mGSM.pl
8 czerwca 20223 191 przegląd
Realme GT Neo3 |Realme GT Neo 3 Bangla Review |Realme GT Neo 3 Unboxing BD| Realme GT Neo 3 Price BD
24 kwietnia 2022288 przegląd
Realme GT Neo3 Review
24 listopada 2022338 przegląd
Unboxing Realme GT Neo3//Naruto special edition
1 czerwca 2022245 przegląd
COMPARISON Real Me GT Neo3 VS Real Me 10 Pro Plus.@FHB Tech @wanita756
16 listopada 2022183 przegląd
Realme GT Neo3 150W Naruto Limited Edition (12GB+256GB) Unboxing #shorts
29 października 2022139 przegląd
Realme GT Neo3 5G Specs, Price & the Competition
23 marca 2022171 przegląd
Fortnite Gameplay on Realme GT Neo3 - Test Gaming Experience
6 września 20223 859 przegląd
realme GT Neo3 Genshin Impact test | Very High, 60fps (cực cao, 60fps)
29 lipca 2022339 przegląd
[Technology] Unboxing the Realme Gt Neo3- Naruto limited Edition火影忍者聯名手機
26 czerwca 2022437 przegląd
Realme GT Neo3 vs Samsung Galaxy A73
23 marca 2022244 przegląd
Modyfikacje Realme GT Neo3
Ceny na Realme GT Neo3 |
---|---|---|---|---|
Realme GT Neo3 256 GB / 8 GB | od 2 564 zł | 1 oferta | ||
Realme GT Neo3 256 GB / 12 GB | od 2 149 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 149 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8100, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 1 600 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 2 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh, 204 g
od 2 813 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 180 g
od 1 347 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 3 moduły, 54 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh, 178 g
od 2 899 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 192 g
od 1 594 zł
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 1 999 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 1 792 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4400 mAh, 168 g
od 2 802 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 525 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 197 g
od 2 195 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.78 ", 513 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4510 mAh, 199 g
od 1 889 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 193 g