Smartfon Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128 GB / 8 GB
Wideo 5Zdjęcia 13 |
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128 GB / 8 GB
2022 rokRedmi Note120 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowaniestereoWi-Fi 6Dolby Vision
Wyświetlacz:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, RAM 8 GB
Procesor:Dimensity 1080
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 8 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:187 g
Częstotliwość próbkowania warstwy czujnika wynosi 240 Hz.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128 GB / 8 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G Midnight Black 6 GB RAM 128 GB ROM 22101316GEkran 6,6 cala, 120Hz
Procesor MediaTek Dimensity 1200
Bateria 5000mAh, szybkie ładowanie 67W
Aparat fotograficzny 108MP Amazon.plZłóż skargę | 980 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/128GB Czarny (MZB0D37EU) | 1 499 zł |
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5g 8gb/128gb 6.67´´ Dual Sim Czarny 903548830XIAOMI Redmi Note 12 Pro 8GB/128GB 6,67´´ Dual Sim Smartphone w kolorze Midnight Black to wydajne urządzenie mobilne, które oferuje niesamowite funkcje i funkcjonalność. Dzięki dużemu wyświetlaczowi HD, wydajnemu procesorowi i dużej pojemności, ten telefon jest idealny dla entuzjastów wielozadaniowoś tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 375 zł |
Redmi Note 12 Pro 5G 8/128GB Czarny | 1 657 zł |
Seria Xiaomi Redmi Note (średnie)Porównaj w tabeli →
od 873 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 1 451 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 771 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 514 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 959 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 748 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 709 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 925 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 1 228 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 728 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 176 g
od 567 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 999 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 789 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 1 218 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 098 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5020 mAh, 193 g
od 579 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 987 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 792 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 958 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 204 g
Wideo recenzje
Redmi Note 12 Pro After 20 Days of USAGE - DETAILED REVIEW
2 lutego 2023302 354 przegląd
Redmi Note 12 Pro is here - Let's Check !
11 stycznia 2023740 567 przegląd
Redmi Note 12 Pro Unboxing, Impressions And 5G Test!
13 stycznia 202342 839 przegląd
Redmi Note 12 Pro Unboxing & Review: Midrange Killer for ₹25,000?
1 stycznia 2023190 502 przegląd
Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ Unboxing & Review!
17 grudnia 2022298 639 przegląd
Modyfikacje Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G
Ceny na Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128 GB / 6 GB | od 925 zł | 35 oferty | ||
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128 GB / 8 GB | od 980 zł | 5 oferty | ||
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 256 GB / 8 GB | od 1 228 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 228 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 1 149 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1200, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 189 g
od 1 199 zł
5G, 6.4 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1300, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 179 g
od 1 426 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 182 g
od 1 044 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4020 mAh, 155 g, super cienki
od 1 349 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 188 g
od 1 399 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 194 g, brak ładowarki
od 1 614 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 184 g
od 1 450 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.5 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 188 g
od 1 371 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4200 mAh, 185 g, brak ładowarki
od 1 449 zł
5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Pro, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g, brak ładowarki
od 1 699 zł
5G, 6.57 ", 401 ppi, Android 10.0, 64 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 765G 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 4160 mAh, 192 g