Smartfon OPPO Reno4 Pro 5G 256 GB / 12 GB
Zdjęcia 13 |
OPPO Reno4 Pro 5G 256 GB / 12 GB
128 GB / 8 GB256 GB / 12 GB
Wyświetlacz:6.55 ", 2400x1080 (20:9), 402 ppi, 90 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 12 GB
Procesor:Snapdragon 765G 5G
Aparat:3 moduły, 48 MP, + 12 MP, i 13 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4000 mAh
Waga:172 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria OPPO Reno (top)Porównaj w tabeli →
od 799 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 100 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 1 502 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 32 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 849 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 175 g
od 1 949 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4600 mAh, 185 g
od 1 485 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8100-Max, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 183 g, super cienki
od 1 499 zł
5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 1 499 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 900 zł
5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 900, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 182 g
od 1 450 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.5 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 188 g
od 1 152 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 173 g
od 849 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 173 g
od 1 034 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 173 g
od 1 123 zł
5G, 6.4 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1300, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 179 g
od 800 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 765 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, ładowanie: fast charge, 4250 mAh, 180 g
od 730 zł
6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio P95, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 172 g
od 900 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 720G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 173 g
od 1 039 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 175 g
od 3 405 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 12 GB, Snapdragon 765G 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 13 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 172 g
od 1 089 zł
6.4 ", 403 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Qualcomm SDM710 Snapdragon 710, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, wysuwany aparat do selfie, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 3750 mAh, 185 g
od 875 zł
6.4 ", 403 ppi, Android 9.0, 128 GB, RAM 4 GB, Mediatek MT6779 Helio P90, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ładowanie: 4035 mAh, 186 g
Modyfikacje OPPO Reno4 Pro 5G
Ceny na OPPO Reno4 Pro 5G |
---|---|---|---|---|
OPPO Reno4 Pro 5G 128 GB / 8 GB | od 3 405 zł | 1 oferta | ||
OPPO Reno4 Pro 5G 256 GB / 12 GB | od 3 405 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 3 405 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 765G 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 13 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 172 g
od 2 849 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP64, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 3 098 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 2 700 zł
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 3 084 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8100, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 2 999 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 192 g
od 2 813 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 180 g
od 2 148 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh, 204 g
od 2 933 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 525 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 197 g
od 4 155 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 537 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki