Ceny na Realme C55 128 GB / 6 GB
Wideo 6Zdjęcia 11 | od 599 do 879 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.72; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 86; ОС: Android 13; Model procesora: Helio G88; Procesor (GHz): 2; GPU: ARM Mali-G52 MC2; Pamięć RAM (GB): 6; Typ RAM: LPDDR4x; Pamięć (GB): 128; Slot na karty pamięci: microSD |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Realme C55, 6/128 GB, czarny | 759 zł |
Smartfon realme C55 6/128GB Czarny | 879 zł |
Smartfon realme C55 6/128GB Czarny - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 799 zł |
Realme C55 6/128GB 4G Rainy Night | 789 zł |
Realme C55 6/128GB Czarny | 599 zł |
Realme C55 6/128GB Dual Sim Czarny | Faktura VAT 23, darmowa dostawa | 789 zł |
Smartfon realme C55 6/128GB Czarny | 863 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!