Smartfon OPPO Reno8 Lite 5G 128 GB / 8 GB (CPH2343)
Wideo 12Zdjęcia 9 |
Zamknij
Menu
OPPO Reno8 Lite 5G 128 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.43 ", 2400x1080 (20:9), 409 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 695 5G
Aparat:3 moduły, 64 MP, makro
Akumulator:4500 mAh
Waga:173 g
Światło wokół aparatu (lampka ozdobna + powiadomienia)
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup OPPO Reno8 Lite 5G 128 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPPO Reno 8 Lite 5G - Darmowy telefon komórkowy 8GB128GB Aparat 642216 MPNowy Reno8 Lite to telefon stworzony, aby się wyróżniać. Piękny i lekki można go znaleźć w dwóch kolorach. Dostępne w dwóch k... więcejolorach. Czarny, klasyczny i elegancki. I kolor tęczy, który nadaje mu odważny i futurystyczny akcent.
To urządzenie ma najnowszą technologię fotograficzną, tryb portretowy Bokeh Flare i selfie HDR zapewnią dodatkową jakość Twoim zdjęciom. Aparat 64 MP+2MP, selfie 16 MP i mikroskopijny aparat 2MP gwarantują, że będziesz mógł robić wszystkie rodzaje zdjęć.
Technologia 5G, dzięki czemu możesz poruszać się z maksymalną prędkością, dzięki Snapdragon 695 będziesz mieć pełną moc potrzebną do otwierania ulubionych aplikacji i gier.
Duża bateria, szybkie i trwałe ładowanie. Ten telefon komórkowy ma ogromną baterię 4500mAh, która obok imponującego szybkiego ładowania 33W SUPERVOOC, gwarantuje, że Twój telefon będzie zawsze gotowy.
Dzięki dużemu ekranowi AMOLED 6,4" Punch-Hole możesz oglądać wszystkie filmy i filmy w najwyższej jakości. 90,8% powierzchni odpowiada wyświetlaczu. Amazon.plZłóż skargę | 1 418 zł |
Smartfon Oppo Reno 8 Lite, 5G, 8/128 GB, czarnyOppo Reno8 Lite 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB - Czarny Ekran: AMOLED, 430 nits (typ), 600 nits (HBM) 6.43', 1080 x 2400 pikse... więcejli, proporcje 20:9 Qualcomm SM... EmpikZłóż skargę | 1 309 zł |
Oppo Reno 8 Lite 5g 8gb/128gb 6.43´´ Dual Sim Czarny A0043565Cechy:- Portret w stylu rozbłysku bokeh: piękny tryb portretu w stylu rozbłysku bokeh jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy je... więcejdno kliknięcie, aby rozmyć. Potężne algorytmy AI wykonują tysiące obliczeń na sekundę, aby przekształcić światła tła w spektakularne, kolorowe kule. Cały dramat lustrzanki cyfrowej, z naciskiem na Twoje ulubione portrety.Hello Selfie Hdr: nie pozwól, aby tło ukradło Twoją uwagę. Selfie Hdr to automatycznie aktywowany algorytm, który tłumi podświetlone tła i chroni odcienie i szczegóły twarzy, idealnie równoważąc zdjęcie nawet w trybie portretowym, dzięki czemu nadal możesz być w centrum uwagi.Retusz portretów: Retusz portretów to tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 580 zł |
OPPO Reno8 Lite 5G - Rainbow Spectrum 6041306Czy to w jasnym świetle, czy w ciemności , dzięki flagowym czujnikom Sony IMX709 i Sony IMX766 odniesiesz sukces w uzyskiwani... więceju wyraźnych i ostrych obrazów.
Czujnik z autofokusem.
Algorytm Turbo RAW automatycznie wykrywa i usuwa szumy na zdjęciach nocnych.
Dzięki procesowi kucia na gorąco w temperaturze 800 ℃ i ośmiu różnym procesom polerowania w zakresie nanometrów ten smartfon ma udoskonaloną konstrukcję unibody. Amazon.plZłóż skargę | 1 506 zł |
OPPO SMARTPHONE RENO 8 LITE 5G 8/128 6 43 BLACK 6041275 | 1 179 zł |
OPPO Reno8 Lite - Smartfon 5G - Podwójna karta SIM - 8GB RAM/128 GB pamięcOPPO Reno8 Lite - kosmiczna czerń - 5G smartphone - 128 GB - GSM
Niesamowity OPPO Reno8 Lite 5G to pierwszy telefon z podwój... więcejnym światłem orbitalnym i profesjonalnym trybem portretowym z kinowym renderowaniem. Amazon.plZłóż skargę | 1 469 zł |
Seria OPPO Reno (top)Porównaj w tabeli →
od 895 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 100 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 1 502 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 32 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 1 699 zł
5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 849 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 175 g
od 1 849 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4600 mAh, 185 g
od 1 485 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8100-Max, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 183 g, super cienki
od 944 zł
5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 900, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 182 g
od 679 zł
6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio P95, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4015 mAh, 164 g, super cienki
od 1 152 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 173 g
od 1 179 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 173 g
od 1 450 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.5 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 188 g
od 849 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 173 g
od 729 zł
6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio P95, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 172 g
od 1 199 zł
5G, 6.4 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1300, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 179 g
od 790 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 765 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, ładowanie: fast charge, 4250 mAh, 180 g
od 854 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 720G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 173 g
od 998 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 175 g
od 1 089 zł
6.4 ", 403 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Qualcomm SDM710 Snapdragon 710, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, wysuwany aparat do selfie, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 3750 mAh, 185 g
od 1 949 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 12 GB, Qualcomm SDM765 Snapdragon 765G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 13 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 4025 mAh, 171 g
od 3 405 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 765G 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 13 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 172 g
Wideo recenzje
Oppo Reno8 Lite 5G - Full Review
3 lipca 202230 594 przegląd
Oppo Reno8 VS Oppo Reno8 Lite VS Oppo A77.
17 czerwca 20221 429 przegląd
OPPO Reno8 Lite 5G vs OPPO Reno8 - Speed Test
2 stycznia 20233 786 przegląd
Oppo Reno 8 Lite 5G Launched - Smartphone Of The Year Candidate Already? || Oppo Reno 8 Lite
5 czerwca 20222 019 przegląd
Oppo Reno 8 Lite 5G Launch Date In India | #yourbrandtech #oppo #oppophone #opporeno8lite #opporeno8
10 czerwca 2022471 przegląd
Oppo Reno8 Lite All the information of the phone is in this video فون کی تمام معلومات اس ویڈیو میں
9 maja 2022126 przegląd
oppo Reno8 lite 5g full review
9 czerwca 2022141 przegląd
OPPO Reno8 Lite 5G vs OnePlus Nord CE 2 5G #shorts
6 lipca 2022555 przegląd
OPPO RENO 8 LITE VS SAMSUNG GALAXY A52 5G FULL SPECIFICATION
12 czerwca 202217 060 przegląd
Xiaomi 12 Lite 5G vs Oppo Reno 8 lite 5G
19 kwietnia 20227 257 przegląd
Oppo Reno 8 Vs Oppo Reno 8 Lite
18 maja 202263 232 przegląd
Oppo F21 Pro 5G Vs Oppo Reno8 Lite. #Trakontech#
4 maja 2022409 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 850 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 780G 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4250 mAh, 159 g, super cienki
od 1 149 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 1 299 zł
5G, 6.59 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 999 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 398 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4250 mAh, 158 g, super cienki
od 1 149 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 187 g
od 1 289 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 900, aparat: 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 173 g
od 1 411 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 6 GB, Kirin 820 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 189 g
od 600 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 750G 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4820 mAh, 215 g
od 1 539 zł
5G, 6.49 ", 406 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 690 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 190 g
od 1 573 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 750G 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 187 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki