Smartfon OPPO Reno7 Lite 128 GB / 8 GB
Wideo 25Zdjęcia 9 |
OPPO Reno7 Lite 128 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.43 ", 2400x1080 (20:9), 409 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 695 5G
Aparat:3 moduły, 64 MP, makro
Akumulator:4500 mAh
Waga:173 g
Światło wokół aparatu (lampka ozdobna + powiadomienia)
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup OPPO Reno7 Lite 128 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPPO Reno 7 Lite 163 cm 643 Dual SIM Android 11 5G USB Type-C 8 GB 128 GBOPPO Reno 7 Lite 16,3 cm (6,43) Dual SIM Android 11 5G USB Type-C 8 GB 128 GB 4500 mAh czarny Amazon.plZłóż skargę | 921 zł |
OPPO Smartfon OPPO Reno7 Lite 5G 8/128GB CzarnyOppo Reno7 Lite 5G to smartfon wyposażony w potrójny aparat, szybkie ładowanie i czytnik linii papilarnych w ekranie.Korzyśc MediaMarkt.plZłóż skargę | 849 zł |
Smartfon OPPO Reno 7 Lite 8/128GB 5G 6.43" CzarnyWydajność, która rozpieszcza Ogromnym atutem smartfona jest akumulator o pojemności 4500 mAh ze wsparciem dla ładowania przew... więcejodowego o mocy 33 W. Smartfon naładujesz więc do 31% w 15 min a do 100% w 63 min. Połączenie go z najnowszą generacją technologii sieciowej Wi-Fi 6 sprawia, że możesz zapomnieć o ograniczeniach w transferze danych! Zachwycający design Smartfon jest zachwycająco smukły i lekki (173 g wagi, 7,5 mm grubości),dzięk Electro.plZłóż skargę | 1 131 zł |
Smartfon OPPO Reno7 lite 5G, 8/128GB, czarnyCiesz się niezwykłymi efektami Tryb portretowy Bokeh Flare Twórz magiczne momenty. Bokeh Flare - piękny portret na wyciągnięc... więcejie ręki dzięki jednemu kliknięci... EmpikZłóż skargę | 1 033 zł |
OPPO Reno7 Lite 5G 8/128GB CzarnyEkran 6,43” AMOLED FHD+ Aparat Tylny 64 + 2 + 2 Mpix, przedni 16 Mpix Bateria 4500 mAh Pamięć RAM 8 GB Pamięć wbudowana 128 G... więcejB Procesor Snapdragon 695 Piękne zdjęcia i wideo Zatrzymaj na dłużej najpiękniejsze momenty dzięki aparatowi z potrójnym obiektywem, który jest wspomagany sztuczną inteligencją. Zrobisz nim bardzo dobre zdjęcia, np. portrety z rozmytym tłem i ujęcia rozległej, wakacyjnej panoramy. Teraz Twoje ujęcia mogą wyglądać jak efekt profesjonalnej sesji zdjęciowej! A może lubisz nagrywać filmy? Możesz to robić jednocześnie przednią i tylną kamerą. · Wysoka rozdzielczość zdjęć · Ultrastabilizac Orange.plZłóż skargę | 1 449 zł |
pokaż 6 ofert
Seria OPPO Reno (top)Porównaj w tabeli →
od 799 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 100 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 1 502 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 32 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 849 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 175 g
od 1 949 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4600 mAh, 185 g
od 1 485 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8100-Max, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 183 g, super cienki
od 1 499 zł
5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 1 499 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 900 zł
5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 900, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 182 g
od 1 450 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.5 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 188 g
od 1 152 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 173 g
od 849 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 173 g
od 1 034 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 173 g
od 1 123 zł
5G, 6.4 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1300, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 179 g
od 800 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 765 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, ładowanie: fast charge, 4250 mAh, 180 g
od 730 zł
6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio P95, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 172 g
od 900 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 720G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 173 g
od 1 039 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 175 g
od 3 405 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 12 GB, Snapdragon 765G 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 13 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 172 g
od 1 089 zł
6.4 ", 403 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Qualcomm SDM710 Snapdragon 710, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, wysuwany aparat do selfie, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 3750 mAh, 185 g
od 875 zł
6.4 ", 403 ppi, Android 9.0, 128 GB, RAM 4 GB, Mediatek MT6779 Helio P90, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ładowanie: 4035 mAh, 186 g
Wideo recenzje
OPPO Reno7 Lite. Ups...
12 czerwca 20224 605 przegląd
OPPO Reno7 Lite 5G | Konkretny średniak z designem Premium - Recenzja
14 października 20221 698 przegląd
Recenzja OPPO Reno7 i OPPO Reno7 Lite 5G - Czy warto je kupić?
20 października 20221 855 przegląd
OPPO Reno7 / Reno7 5G / Reno7 Lite 5G - porównanie, Krótka Mobzilla odc. 113
21 września 202245 568 przegląd
OPPO Reno7 | Reno7 Lite 5G | Reno7 5G | Zestawienie | Którego wybrać?
24 czerwca 20226 082 przegląd
OPPO Reno 7 Lite - RECENZJA - Kolorowo i Świecąco - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
24 lipca 202213 710 przegląd
Tańszy smartfon na droższe czasy | ft. Oppo Reno7 / 7 Lite / 7 5G
8 lipca 202237 184 przegląd
OPPO Reno 7 Lite 5G RECENZJA
11 lipca 20223 867 przegląd
OPPO Reno 7 Lite 5G PIERWSZE WRAŻENIA
17 czerwca 20222 614 przegląd
Oppo Reno 7 Lite 5G - czy jest warty swojej ceny?
23 maja 202215 083 przegląd
Oppo Reno 7 LITE 5G | Unboxing
22 maja 20227 244 przegląd
OPPO Reno7 Lite #shorts
30 kwietnia 2022188 przegląd
Oppo F21 Pro Vs Oppo Reno7 Lite. #Trakontech#
5 kwietnia 2022165 przegląd
OPPO A96 5G, F21 Pro 5G, Reno 7Z 5G, Reno7 Lite 5G, Reno8 Lite 5G Disassembly and assembly Video
21 stycznia 2023484 przegląd
Oppo Reno 7 Pubg Lite Testing | Gameplay Of Oppo Reno7 | Graphic Setting Of Oppo Reno7
15 marca 2022361 przegląd
Oppo Reno 7 lite 5g bangla review || ভালো নাকি মন্দ। যাচাই করুন। reno 7 lite price in Bangladesh.
30 czerwca 2022387 przegląd
Oppo Reno7 Lite - eFootball PES 2022 | Gaming TEST + FPS GRAPH | AMOLED | $400 Device vs GAMES
13 sierpnia 2022182 przegląd
Oppo Reno 7 Lite 5G - Full review in hindi | price, specification & launch date in India
12 maja 2022847 przegląd
Redmi note 11 pro vs oppo reno7 lite comparison // reno7 lite vs note 11 pro
26 maja 2022612 przegląd
Ε Ε ΕΦΤΑΣΑΝ! OPPO Α96 & OPPO Reno 7 Lite! + GIVEAWAY
8 lipca 202273 523 przegląd
xiaomi 12 Lite 5G vs oppo reno 7 Lite 5G
3 kwietnia 20224 470 przegląd
Oppo Reno 7 Lite | specifications & features & review
4 kwietnia 2022745 przegląd
Oppo Reno 7 Lite 5G Hands-On Review (Greek)
29 lipca 20228 730 przegląd
FullHD 1080p 30fps (selfie camera) - Oppo Reno7 Lite 5G
10 czerwca 2022247 przegląd
OPPO Reno 7 Lite - Hard Reset First Method
26 września 20221 141 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 784 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP67, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4520 mAh, 206 g
od 4 178 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 537 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 748 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 799 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 619 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 498 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 323 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g