Smartfon OPPO A98 5G 256 GB / 8 GB
Wideo 2Zdjęcia 19 |
OPPO A98 5G 256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.72 ", 2400x1080 (20:9), 392 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 695 5G
Aparat:3 moduły, 64 MP, mikroskop
Wideo:zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:192 g
Częstotliwość próbkowania warstwy czujnika wynosi 240 Hz. Wyświetlacz chroni szkło Panda 1681. Funkcja rozszerzenia pamięci RAM o 8 GB.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup OPPO A98 5G 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPPO Smartfon A98 Czarny OPPOA98DS8256BLACKEUŁadowanie SUPERVOOC 67W, gładki ekran z odświeżaniem 120Hz, aparat główny 64MP, przybliżenie 40x Amazon.plZłóż skargę | 1 159 zł |
OPPO A98 5G 8/256 GB CzarnyOPPO A98 5G 8/256 GB Ekran 6,72" LCD Aparaty Tylny 64 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix, przedni 32 Mpix Bateria 5000 mAh Pamięć RAM 8... więcejGB pamięci operacyjnej Pamięć wbudowana 256 GB Procesor Qualcomm Snapdragon 695 5G SAR głowa/ciało xx / xx (W/kg) Smartfon dla wymagających Smartfon OPPO A98 5G to doskonała opcja dla osób poszukujących dobrego telefonu ze średniej półki cenowej. Duży ekran o przekątnej 6,72" zapewnia płynność i duży komfort użytkowania, dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz. Telefon sprawdzi się więc do oglądania filmów czy seriali. Zwłaszcza że ma pojemną baterię (5000 mAh), obsługującą szybkie ładowanie o mocy 67 W. Da się ją naładować do pełna w mniej niż 45 minut! Bateria jest też wspomagana systemem Battery Health Engine. - częstotliwość odświeżania 120 Hz - potężna bateria z opcją szybkiego ładowania Aparat, który zachwyca Aparat w smartfonie OPPO A98 5G ma 3 obiektywy, w tym główny o rozdzielczości 64 Mpix, makro (2 Mpix), oferujący nawet 40-krotne przybliżenie i czujnik głębi ostrości (2 Mpix). A dla miłośników selfie – przedni aparat o rozdzielczości aż 32 Mpix, by zdjęcia były piękne i wyraźne. Całość wspierana jest przez sztuczną inteligencję, by robić doskonałe zdjęcia bez wysiłku. - potrójny aparat - wsparcie AI Procesor na miarę czasów Wewnątrz obudowy smartfona OPPO A98 5G znajdziesz procesor Qualcomm Snapdragon 695 5G. Odpowiada on za wysoką wydajność telefonu. Poza tym, masz do dyspozycji 8 GB pamięci RAM i 256 GB przestrzeni na dane. I uwaga: tę ostatnią możesz rozszerzyć za pomocą karty microSD do aż 1 TB! Ale to nie wszystko, bowiem technologia RAM Expansion umożliwia konwersję nawet 8 GB nieużywanej pamięci wbudowanej na tymczasową pamięć RAM. - możliwość rozszerzenia pamięci wbudowanej do 1 TB - technologia RAM Expansion Orange.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Smartfon Oppo A98 5G 8/256GB Czarny (69321693291490) | 1 868 zł |
Oppo A98 5g 8gb/256gb 6.72´´ Dual Sim Czarny OPPO-6932169329149OPPO A98 5G.Ekran:17,1 cm (6,72), Rozdzielczość ekranu:2400 x 1080 pikseli, Typ wyświetlacza:LT tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 282 zł |
OPPO A98 5G 8/256GB CzarnyTwoje super zdjęcia staną się tematem rozmów w mediach społecznościowych. Algorytmy Super... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 199 zł |
pokaż 4 oferty
Seria OPPO A (budżetowe +)Porównaj w tabeli →
od 636 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 599 zł
6.72 ", 392 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 499 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 149 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 949 zł
6.59 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 500 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 8 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP54, ładowanie: 5000 mAh, 188 g
od 875 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 573 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 714 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 863 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 460, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 399 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 189 g
od 657 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G35, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 963 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 1 250 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 519 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 499 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 949 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 193 g
od 914 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 173 g
od 500 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 1 400 zł
6.59 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
AkcesoriaWszystkie akcesoria do OPPO A98 5G →
Wideo recenzje
OPPO A98 5G Honest Review! 1 Month Later
28 maja 202325 896 przegląd
OPPO A98 5G : The Mid-range with 120hz Large Display, Stereo Speakers, 64MP, 40x Microlens and more!
16 maja 202311 149 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 299 zł
5G, 6.59 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 179 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 173 g
od 999 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 289 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 900, aparat: 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 173 g
od 1 398 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4250 mAh, 158 g, super cienki
od 850 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 780G 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4250 mAh, 159 g, super cienki
od 1 149 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 187 g
od 1 411 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 6 GB, Kirin 820 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 189 g
od 600 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 750G 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4820 mAh, 215 g
od 1 539 zł
5G, 6.49 ", 406 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 690 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 190 g
od 1 573 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 750G 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 187 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki