Smartfon OPPO A78 5G 128 GB / 8 GB (CPH2483)
Zdjęcia 12 |
Zamknij
Menu
OPPO A78 5G 128 GB / 8 GB
128 GB / 4 GB128 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.56 ", 1612х720 (20:9), 269 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Dimensity 700
Aparat:2 moduły, 50 MP
Wideo:zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:188 g
Wyświetlacz jest chroniony szkłem Panda Glass. Funkcja rozszerzenia wirtualnej pamięci RAM do 16 GB.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup OPPO A78 5G 128 GB / 8 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oppo A78 5G 8GB/128GB telefon komórkowy CPH2483 świecący niebieski CPH2483 | 1 642 zł |
Smartfon Oppo A78 5G 8/128GB Niebieski (S0448882) | 1 744 zł |
Oppo A78 5g 8gb/128gb 6.7´´ Dual Sim Refurbished Czarny R-19720542-6054391Powody odnowienia: Pudełko jest otwarte i nosi ślady ingerencji. Brak folii ochronnej na ekranie. Na szkle widoczne są niewie... więcejlkie zarysowania.OPP tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 940 zł |
OPPO A78 5G Smartphone Free 8GB128GB Ekran 66" Aparat 5028MP Android BaterSzybkie ładowanie i trwała bateria: OPPO A78 5G to idealny telefon dla nonkonformistów Amazon.plZłóż skargę | 944 zł |
Oppo A78 5g 8gb/128gb 6.7´´ Dual Sim Niebieski 6054670OPPO A78 5G.Ekran: przekątna 16,7 cm (6,56), rozdzielczość ekranu 1612 x 720 pikseli, rodzaj wyświetlacza LCD.Rodzina proceso... więcejrów: MediaTek, model procesora Dimensity 700.Pojemność pamięci RAM 8 GB, typ pamięci RAM LPDDR4X, pojemność pamięci wewnętrznej 128 GB.Rozdzielczoś tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 875 zł |
Seria OPPO A (budżetowe +)Porównaj w tabeli →
od 636 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 599 zł
6.72 ", 392 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 499 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 149 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 949 zł
6.59 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 500 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 8 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP54, ładowanie: 5000 mAh, 188 g
od 875 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 573 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 714 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 863 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 460, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 399 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 189 g
od 657 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G35, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 963 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 1 250 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 499 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 519 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 949 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 193 g
od 914 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 173 g
od 500 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 1 400 zł
6.59 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
Modyfikacje OPPO A78 5G
Ceny na OPPO A78 5G |
---|---|---|---|---|
OPPO A78 5G 128 GB / 4 GB | od 714 zł | 5 oferty | ||
OPPO A78 5G 128 GB / 8 GB | od 875 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 899 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: bypass charge, 5000 mAh, 197 g
od 995 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 000 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 198 g
od 1 111 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 022 zł
5G, 6.82 ", 252 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 6, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 220 g
od 860 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 208 g, brak ładowarki
od 899 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 750G 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 198 g
od 954 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 810, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 250 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 178 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 4 Gen 1, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 1 015 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 902 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g