Ceny na Poco M5 64 GB / 4 GB
Wideo 14Zdjęcia 24 | od 475 do 849 zł Niedrogi smartfon ze zrównoważonym wyposażeniem. Na czele przedniego panelu urządzenia znajduje się ekran IPS o przekątnej 6,58 cala, rozdzielczości obrazu 2400x1080 pikseli i zwiększonej częstotliwości odświeżania 90 Hz. Przedni obiektyw aparatu o rozdzielczości 5 MP jest tutaj wpisany we wzór w kształcie kropli. Plastikowy „tył” smartfona na całej szerokości pokryty jest czarną ozdobną platformą z logo POCO i trzema „oczkami” głównego aparatu. Do roli wiodącego czujnika obrazu tylnego modułu fotograficznego przypisano matrycę 50 MP, de facto towarzyszy jej czujnik makro 2 MP i czujnik 2 MP do rozmywania tła. Sercem pod maską smartfona jest ośmiordzeniowy chipset MediaTek Helio G99, zbudowany w technologii 6-nanometrowej. Pamięć w modelu to 4/64 GB z możliwością rozszerzenia pojemności zw...ykłej pamięci masowej za pomocą gniazda hybrydowego. Poco M5 64GB uzbrojony w boczny skaner linii papilarnych, port podczerwieni, moduł NFC i baterię 5000 mAh. Bateria smartfona obsługuje szybkie przewodowe ładowanie 18W. |
64 GB / 4 GB128 GB / 4 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi POCO M5 64GB/4GB - Black | 499 zł |
Smartfon Xiaomi Poco M5, 4/64 GB, czarny | 580 zł |
Xiaomi Poco M5 Dual Sim 4GB RAM 64GB - Green | 727 zł |
POCO M5 4/64GB Zielony >> Dużo Tanio i z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI > w | 768 zł |
POCO M5 - 4/64GB / Yellow - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, Da | 499 zł |
POCO M5 4/64GB Czarny | 475 zł |
Smartfony Poco M5 4 GB RAM 4 GB 64 GB | 849 zł |
Xiaomi POCO M5 4/64GB Green - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwr | 599 zł |
POCO M5 4/64GB Żółty | 499 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!