Smartfon Poco X6 Pro 512 GB / 12 GB
Wideo 5Zdjęcia 13 |
Zamknij
Menu
Poco X6 Pro 512 GB / 12 GB
256 GB / 8 GB512 GB / 12 GB
2023 rokX Series120 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowaniestereobrak 3,5 mmUFS 4.0Wi-Fi 6bezramkowyDolby Vision
Wyświetlacz:6.67 ", 2712x1220, 446 ppi, 120 Hz
Pamięć:512 GB, RAM 12 GB
Procesor:Dimensity 8300 Ultra
Aparat:3 moduły, 64 MP, + 8 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:186 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Poco X6 Pro 512 GB / 12 GB
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi POCO X6 Pro 5G - Smartphone 12512GB 667" 120Hz FHD Wyświetlacz AMOLPotrójny aparat do 64MP: Nieco X6 Pro jest wyposażony w główny czujnik 64MP, dzięki czemu nie tylko przechwytuje obrazy, ale... więcejprzekształca je w arcydzieła szczegółowości i jasności, szczególnie w słabym świetle
Wyświetlacz AMOLED 120HZ: Zanurz się w niezrówne wrażenia wizualne dzięki POCO X6 Pro,który ma rozdzielczość 1,5K, a także imponującą szybkość odświeżania do 120 Hz, zapewniając wyjątkową ostrość i ciekawą płynność zarówno w grach, jak i wideo,a także płynne przewijanie bez przerywania.
Ładowanie Turbo 67W: Dzięki POCO X6 Pro zapomnij o obawach o nieprzewidziane obciążenie. Możliwość przejścia od 0 do 100 w ciągu zaledwie 42 minut eliminuje wszelkie obawy związane z czasem trwania baterii. Dzięki wydajnej baterii 5000mAh i wydajnej wydajności, będziesz cieszyć się długim dniem pracy lub rozrywki bez martwienia się o pozostawanie bez energii.
MediaTek Dimensity 8300-Ultra: POCO X6 Pro wyróżnia się niezwykłą mocą, wspieraną przez jnowszy procesor MediaTek, Dimensity 8300 Accessor Ultra, zbudowany z technologii 4nm. To nie tylko potężne urządzenie, ale także wydajne, oferując optymalną wydajność w porówniu z wymagającymi zastosowaniami Bez uszczerbku dla efektywności energetycznej, co przekłada się dłuższą żywotność baterii.
Towarzyszący potężnemu czujnikowi głównemu,Poco X6 Pro ma ultra szerokokątny obiektyw i dedykowane makro do pobliskich i szczegółowych zdjęć, które zanurzają Cię w głębi każdej sceny. Podto zakres wielu funkcji otwiera drzwi do kreatywności, umożliwiając odkrywanie nowych możliwości przy każdym przechwytywaniu i wideo. Amazon.plZłóż skargę | 1 639 zł |
POCO Smartfon POCO X6 Pro 5G 12/512GB SzaryPoco X6 Pro 5G to smartfon wyposażony w ekran Flow Amoled 6.67", procesor MediaTek Dimensity 8300 Ultra i potrójny aparat 64... więcejMP z Ois. Zasilany baterią o pojemności 5000 mAh, która umożliwia szybkie ładowanie o mocy do 67 W, Poco X6 Pro 5G oferuje niesamowitą, długotrwałą wydajność. Dzięki pamięci wewnętrznej 512 GB i pamięci RAM 12 GB możesz wykonywać wiele zadań jednocześnie bez obaw o brak wystarczającej ilości miejsca.Pionier MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 699 zł |
Smartfon POCO X6 Pro 5G 12/512GB Czarny GS-T-XIA-1151POCO X6 Pro - Nowy poziom prędkości Nowy flagowy model „POZIOM PRĘDKOŚCI” zapewniający wyjątkową wydajność i wrażenia. Pionie... więcejrski POCO X6 Pro jest wyposażony w nowy chipset Dimensity 8300-Ultra, ustanawiając nowy standard dla telefonów średniej klasy na rynku, z wynikiem AnTuTu wynoszącym 1 464 2281 punktów, zapewniając niespotykaną jak dotąd dla smartfona z serii X wydajność w grach. Oferuje także wszechstronne możliwości na poziomie produktu flagowego dzięki zupełnie nowemu systemowi HyperOS, który zapewnia płynną obsługę i uwolnienie pełnego potencjału wydajności urządzenia. Produkt jest wyjątkowy w swoim segmencie. Posiada ulepszony flagowy procesor, zapewniający najwyższą płynność i efektywność energetyczną oraz ulepszoną technologię WildBoost Optimization 2.0, umożliwiającą szybsze ładowanie, płynniejszą rozgrywkę, a także natychmiastowe reakcje. Użytkownicy POCO z pokolenia Z i miłośnicy gier będą zachwyceni nowym, niesamowitym poziomem mocy procesora POCO X6 Pro, zwiększoną szybkością ładowania gier i płynnym działaniem. Pierwszy wyświetlacz POCO CrystalRes 120 Hz Flow AMOLED POCO X6 Pro może się poszczycić 6,67-calowym wyświetlaczem CrystalRes Flow AMOLED który w 94% wypełnia front urządzenia, zapewniającym płynne wrażenia wizualne podczas oglądania wideo i grania. Wyświetlacz CrystalRes zapewnia równowagę między krystaliczną wyrazistością, a niskim zużyciem energii, co oznacza, że CrystalRes może być włączony przez cały czas, bez obaw o szybki drenaż baterii, ponieważ zużycie baterii jest tylko nieznacznie wyższe niż w przypadku FHD+, a wyrazistość obrazu jest znacznie bliższa WQHD+. Wyświetlacz wyznacza także nowy standard dzięki flagowym funkcjom dla urządzeń średniej klasy, zapewniając natychmiastową częstotliwość próbkowania dotyku wynoszącą do 2160 Hz3, umożliwiając uchwycenie dotyku ekranu bez żadnej zwłoki. Po raz pierwszy w serii X ulepszone aparaty wyposażone w optyczną stabilizację obrazu POCO X6 Pro jest wyposażony w potrójny aparat 64 MP z flagową jakością OIS, która redukuje drgania aparatu, umożliwiając wykonywanie zdjęć na profesjonalnym poziomie4. Dzięki wydajnemu procesowi obróbki zdjęć ze wsparciem AI, jakość obrazu jest lepsza w porównaniu do poprzedniej generacji. Urządzenie posiada również podobne funkcje jak seria F, w tym po raz pierwszy funkcję przechwytywania ruchu i fokus śledzenia ruchu5, który automatycznie identyfikuje osoby lub obiekty, na których próbujesz ustawić ostrość, podczas podróży i vlogowania. Obsługa urządzenia również w przypadku wykonywania wielu zadań jednocześnie jest płynna, ponieważ możesz przełączać się między robieniem zdjęć, edycją wideo i udostępnianiem treści w mediach społecznościowy Komputronik.plZłóż skargę | 1 685 zł |
Smartfon XIAOMI Poco X6 Pro 12/512GB 5G 6.67" 120Hz CzarnyPionierski POCO X6 Pro jest wyposażony w nowy chipset Dimensity 8300-Ultra, wyznaczający nowy standard dla telefonów średniej... więcejklasy na rynku. POCO X6 Pro może pochwalić się 6,67-calowym wyświetlaczem CrystalRes Flow AMOLED o stosunku ekranu do obudowy wynoszącym 94%, zapewniając płynne i wciągające wrażenia wizualne podczas oglądania wideo i grania. POCO X6 Pro jest wyposażony w potrójny aparat 64 MP z flagową jakością OIS, która redukuje drgania aparatu na profesjonalnym poziomie. Electro.plZłóż skargę | 1 699 zł |
Smartfon XIAOMI Poco X6 Pro 12/512GB 5G 6.67" 120Hz CzarnyPionierski POCO X6 Pro jest wyposażony w nowy chipset Dimensity 8300-Ultra, wyznaczający nowy standard dla telefonów średniej... więcejklasy na rynku. POCO X6 Pro może pochwalić się 6,67-calowym wyświetlaczem CrystalRes Flow AMOLED o stosunku ekranu do obudowy wynoszącym 94%, zapewniając płynne i wciągające wrażenia wizualne podczas oglądania wideo i grania. POCO X6 Pro jest wyposażony w potrójny aparat 64 MP z flagową jakością OIS, która redukuje drgania aparatu na profesjonalnym poziomie.... Avans.plZłóż skargę | 1 699 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Poco X (średnie+)Porównaj w tabeli →
od 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 454 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 080 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 181 g
od 1 353 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 1 015 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 1 199 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 181 g
od 1 200 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 841 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 1 521 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 181 g
od 1 000 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 635 zł
dobry dźwięk, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5160 mAh, 215 g
od 1 436 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 510 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 181 g
Wideo recenzje
POCO X6 Pro Unboxing & Full Review - Watch Before Buying!
11 stycznia106 265 przegląd
POCO X6 Pro Unboxing: $300 Premium Package!
12 stycznia44 032 przegląd
Poco X6 Pro 5G | Unboxing & One Week Review
11 stycznia266 827 przegląd
Poco X6 Pro review
12 stycznia274 510 przegląd
POCO X6 Pro Performance May Surprise You...
11 stycznia1 161 687 przegląd
Modyfikacje Poco X6 Pro
Ceny na Poco X6 Pro |
---|---|---|---|---|
Poco X6 Pro 256 GB / 8 GB | od 1 459 zł | 8 oferty | ||
Poco X6 Pro 512 GB / 12 GB | od 1 454 zł | 27 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 510 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 181 g
od 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 107 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 175 g
od 1 099 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 195 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh