Смартфон Poco X6 Pro 512 ГБ / 12 ГБ
Відео 5Фото 13 |
Закрити
Шапка
Poco X6 Pro 512 ГБ / 12 ГБ
256 ГБ / 8 ГБ512 ГБ / 12 ГБ
2023 рікX120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкастереонемає 3.5 ммUFS 4.0Wi-Fi 6безрамковийDolby Vision
Екран:6.67 ", 2712x1220, 446 ppi, 120 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Dimensity 8300 Ultra
Камера:3 модулі, 64 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:186 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Poco X6 Pro 512 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 34 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi POCO X6 Pro 5G - Smartphone 12512GB 667" 120Hz FHD Wyświetlacz AMOLPotrójny aparat do 64MP: Nieco X6 Pro jest wyposażony w główny czujnik 64MP, dzięki czemu nie tylko przechwytuje obrazy, ale... щеprzekształca je w arcydzieła szczegółowości i jasności, szczególnie w słabym świetle
Wyświetlacz AMOLED 120HZ: Zanurz się w niezrówne wrażenia wizualne dzięki POCO X6 Pro,który ma rozdzielczość 1,5K, a także imponującą szybkość odświeżania do 120 Hz, zapewniając wyjątkową ostrość i ciekawą płynność zarówno w grach, jak i wideo,a także płynne przewijanie bez przerywania.
Ładowanie Turbo 67W: Dzięki POCO X6 Pro zapomnij o obawach o nieprzewidziane obciążenie. Możliwość przejścia od 0 do 100 w ciągu zaledwie 42 minut eliminuje wszelkie obawy związane z czasem trwania baterii. Dzięki wydajnej baterii 5000mAh i wydajnej wydajności, będziesz cieszyć się długim dniem pracy lub rozrywki bez martwienia się o pozostawanie bez energii.
MediaTek Dimensity 8300-Ultra: POCO X6 Pro wyróżnia się niezwykłą mocą, wspieraną przez jnowszy procesor MediaTek, Dimensity 8300 Accessor Ultra, zbudowany z technologii 4nm. To nie tylko potężne urządzenie, ale także wydajne, oferując optymalną wydajność w porówniu z wymagającymi zastosowaniami Bez uszczerbku dla efektywności energetycznej, co przekłada się dłuższą żywotność baterii.
Towarzyszący potężnemu czujnikowi głównemu,Poco X6 Pro ma ultra szerokokątny obiektyw i dedykowane makro do pobliskich i szczegółowych zdjęć, które zanurzają Cię w głębi każdej sceny. Podto zakres wielu funkcji otwiera drzwi do kreatywności, umożliwiając odkrywanie nowych możliwości przy każdym przechwytywaniu i wideo. Amazon.plПоскаржитись | 1 639 zł |
POCO Smartfon POCO X6 Pro 5G 12/512GB SzaryPoco X6 Pro 5G to smartfon wyposażony w ekran Flow Amoled 6.67", procesor MediaTek Dimensity 8300 Ultra i potrójny aparat 64... щеMP z Ois. Zasilany baterią o pojemności 5000 mAh, która umożliwia szybkie ładowanie o mocy do 67 W, Poco X6 Pro 5G oferuje niesamowitą, długotrwałą wydajność. Dzięki pamięci wewnętrznej 512 GB i pamięci RAM 12 GB możesz wykonywać wiele zadań jednocześnie bez obaw o brak wystarczającej ilości miejsca.Pionier MediaMarkt.plПоскаржитись | 1 699 zł |
Smartfon POCO X6 Pro 5G 12/512GB Czarny GS-T-XIA-1151POCO X6 Pro - Nowy poziom prędkości Nowy flagowy model „POZIOM PRĘDKOŚCI” zapewniający wyjątkową wydajność i wrażenia. Pionie... щеrski POCO X6 Pro jest wyposażony w nowy chipset Dimensity 8300-Ultra, ustanawiając nowy standard dla telefonów średniej klasy na rynku, z wynikiem AnTuTu wynoszącym 1 464 2281 punktów, zapewniając niespotykaną jak dotąd dla smartfona z serii X wydajność w grach. Oferuje także wszechstronne możliwości na poziomie produktu flagowego dzięki zupełnie nowemu systemowi HyperOS, który zapewnia płynną obsługę i uwolnienie pełnego potencjału wydajności urządzenia. Produkt jest wyjątkowy w swoim segmencie. Posiada ulepszony flagowy procesor, zapewniający najwyższą płynność i efektywność energetyczną oraz ulepszoną technologię WildBoost Optimization 2.0, umożliwiającą szybsze ładowanie, płynniejszą rozgrywkę, a także natychmiastowe reakcje. Użytkownicy POCO z pokolenia Z i miłośnicy gier będą zachwyceni nowym, niesamowitym poziomem mocy procesora POCO X6 Pro, zwiększoną szybkością ładowania gier i płynnym działaniem. Pierwszy wyświetlacz POCO CrystalRes 120 Hz Flow AMOLED POCO X6 Pro może się poszczycić 6,67-calowym wyświetlaczem CrystalRes Flow AMOLED który w 94% wypełnia front urządzenia, zapewniającym płynne wrażenia wizualne podczas oglądania wideo i grania. Wyświetlacz CrystalRes zapewnia równowagę między krystaliczną wyrazistością, a niskim zużyciem energii, co oznacza, że CrystalRes może być włączony przez cały czas, bez obaw o szybki drenaż baterii, ponieważ zużycie baterii jest tylko nieznacznie wyższe niż w przypadku FHD+, a wyrazistość obrazu jest znacznie bliższa WQHD+. Wyświetlacz wyznacza także nowy standard dzięki flagowym funkcjom dla urządzeń średniej klasy, zapewniając natychmiastową częstotliwość próbkowania dotyku wynoszącą do 2160 Hz3, umożliwiając uchwycenie dotyku ekranu bez żadnej zwłoki. Po raz pierwszy w serii X ulepszone aparaty wyposażone w optyczną stabilizację obrazu POCO X6 Pro jest wyposażony w potrójny aparat 64 MP z flagową jakością OIS, która redukuje drgania aparatu, umożliwiając wykonywanie zdjęć na profesjonalnym poziomie4. Dzięki wydajnemu procesowi obróbki zdjęć ze wsparciem AI, jakość obrazu jest lepsza w porównaniu do poprzedniej generacji. Urządzenie posiada również podobne funkcje jak seria F, w tym po raz pierwszy funkcję przechwytywania ruchu i fokus śledzenia ruchu5, który automatycznie identyfikuje osoby lub obiekty, na których próbujesz ustawić ostrość, podczas podróży i vlogowania. Obsługa urządzenia również w przypadku wykonywania wielu zadań jednocześnie jest płynna, ponieważ możesz przełączać się między robieniem zdjęć, edycją wideo i udostępnianiem treści w mediach społecznościowy Komputronik.plПоскаржитись | 1 685 zł |
Smartfon XIAOMI Poco X6 Pro 12/512GB 5G 6.67" 120Hz CzarnyPionierski POCO X6 Pro jest wyposażony w nowy chipset Dimensity 8300-Ultra, wyznaczający nowy standard dla telefonów średniej... щеklasy na rynku. POCO X6 Pro może pochwalić się 6,67-calowym wyświetlaczem CrystalRes Flow AMOLED o stosunku ekranu do obudowy wynoszącym 94%, zapewniając płynne i wciągające wrażenia wizualne podczas oglądania wideo i grania. POCO X6 Pro jest wyposażony w potrójny aparat 64 MP z flagową jakością OIS, która redukuje drgania aparatu na profesjonalnym poziomie. Electro.plПоскаржитись | 1 699 zł |
Smartfon XIAOMI Poco X6 Pro 12/512GB 5G 6.67" 120Hz CzarnyPionierski POCO X6 Pro jest wyposażony w nowy chipset Dimensity 8300-Ultra, wyznaczający nowy standard dla telefonów średniej... щеklasy na rynku. POCO X6 Pro może pochwalić się 6,67-calowym wyświetlaczem CrystalRes Flow AMOLED o stosunku ekranu do obudowy wynoszącym 94%, zapewniając płynne i wciągające wrażenia wizualne podczas oglądania wideo i grania. POCO X6 Pro jest wyposażony w potrójny aparat 64 MP z flagową jakością OIS, która redukuje drgania aparatu na profesjonalnym poziomie.... Avans.plПоскаржитись | 1 699 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Poco X (середні+)Порівняти в таблиці →
від 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 1 454 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 1 080 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
від 1 353 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 1 015 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 1 199 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
від 1 200 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 841 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 1 449 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
від 1 000 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 635 zł
гарний звук, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, FaceID, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5160 мАгод, 215 г
від 1 699 zł
5G, 6.6 ", 407 ppi, 144 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5080 мАгод, 200 г
від 1 436 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 1 510 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
Відеоогляди
POCO X6 Pro Unboxing & Full Review - Watch Before Buying!
11 січня106 265 переглядів
POCO X6 Pro Unboxing: $300 Premium Package!
12 січня44 032 перегляда
Poco X6 Pro 5G | Unboxing & One Week Review
11 січня266 827 переглядів
Poco X6 Pro review
12 січня274 510 переглядів
POCO X6 Pro Performance May Surprise You...
11 січня1 161 687 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Poco X6 Pro
Ціни на Poco X6 Pro |
---|---|---|---|---|
Poco X6 Pro 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 459 zł | 8 пропозицій | ||
Poco X6 Pro 512 ГБ / 12 ГБ | від 1 454 zł | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 510 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
від 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 1 107 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 175 г
від 1 099 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 195 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 580 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод