Смартфон Poco F5 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 8Фото 19 |
Топова модель із сімейства «Покофонів», що настає на п'яти флагманів мобільної індустрії. Судіть самі, смартфон розжився яскравим і барвистим AMOLED-екраном з високою роздільною здатністю картинки 3200х1440 пікселів. Частота його оновлення досягає 120 Гц, також дисплей здатний похвалитися 12-бітним представленням кольору (понад 68 млрд відтінків кольору) і обзавівся підтримкою HDR10 + / Dolby Vision.
Серце мобільного пристрою - потужний восьмиядерний процесор Snapdragon 8+ Gen 1 з графікою Adreno 730. На такому "залізі" смартфон впевнено працює в режимі багатозадачності і спокійно тягне важкі ігри. Оперативної пам'яті моделі є 12 ГБ (швидкого стандарту LPDDR5), об'єм внутрішнього сховища даних UFS 3.1 становить 256 ГБ. А ось місця для слота розширення у конструкції апарату не знайшлося.
Фотографує Poco F5 Pro 256GB/12GB на потрійну тильну камеру, яка складається із стабілізованого 64 МП сенсора, 8 МП ультраширика та 2 МП макромодуля. У острівному отворі екрана пристрою видніється об'єктив 16 МП селфі-камери. На десерт у моделі заготовлена швидка зарядка акумулятора ємністю 5160 мАгод (потужність 67 Вт). Більш того, смартфон підтримує бездротову технологію зарядки потужністю 30 Вт. У дисплей смартфона помістили сканер відбитка пальця, також у пристрої є NFC-модуль, підтримка мереж 5G, шостий Wi-Fi, ІЧ-порт. У модифікації синього кольору задня кришка девайса має шкіряне оздоблення.
Купити Poco F5 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 6 →Xiaomi POCO F5 Pro 5G smartfon 12 GB 256 GB Snapdragon 8 Gen 1 WQHD 2K 12 | 2 206 zł |
Smartfon XIAOMI Poco F5 Pro 12/256GB 5G 6.67" 120Hz Czarny 45101 | 2 000 zł |
POCO F5 Pro - 12/256GB / Black - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucj | 2 799 zł |
POCO F5 Pro 12/256GB Czarny | 2 497 zł |
XIAOMI POCO F5 PRO 12256GB BLACK 45101 | 2 086 zł |
POCO F5 Pro 12/256GB Biały | 2 121 zł |
Модификації Poco F5 Pro
Ціни на Poco F5 Pro |
---|---|---|---|---|
Poco F5 Pro 256 ГБ / 12 ГБ | від 2 000 zł | 6 пропозицій | ||
Poco F5 Pro 512 ГБ / 12 ГБ | від 2 300 zł | 9 пропозицій |