Смартфон Poco M6 Pro 512 ГБ / 12 ГБ
Відео 4Фото 23 |
Poco M6 Pro 512 ГБ / 12 ГБ
256 ГБ / 8 ГБ512 ГБ / 12 ГБ
Екран:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Гц
Пам'ять:512 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Helio G99-Ultra
Камера:3 модулі, 64 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:179 г
Аудіо з сертифікацією Dolby Atmos та Hi-Res. Оновлення до Android 14 з HyperOS.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Poco M6 Pro 512 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 31 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Poco M6 Pro 12 GB 512 GB Negro MZB0G1GEUnan
Cellular technology : 4G
Display.size : 6.67 inches
Manufacturer : Xiaomi
Memory storage capacity : 256.0 GB
Operati... щеng system : Android 13.0
Wireless network technology : GSM
Wireless provider : 1und1
Transportation restrictions : {modes:["AIR"," Amazon.plПоскаржитись | 1 099 zł |
POCO Smartfon POCO M6 Pro 12/512GB Niebieski Niebiesko-czarnyPoco M6 Pro to smartfon wyposażony wyświetlacz Flow Amoled o przekątnej 6.67 cala z ultrasmukłymi ramkami, który zapewnia naj... щеwyższej jakości wrażenia wizualne. Potrójny aparat 64 MP z OIS umożliwia robienie ostrych zdjęć, a bateria 5000 mAh obsługująca ładowanie 67 W zagwarantuje doskonałą mobilność.Ciesz się stabilniejszym przeglądaniem i dokładniejszym dotykiem podczas gry dzięki wyświetlaczowi z ekranem dotykowym o super rozdzielczości 16x2. W trybie Game Turbo wiodąca w branży natychmiastowa częstotliwość próbkowania dotyku wynosząca do 2160 Hz umożliwia uchwycenie dotyku ekranu w najkrótszym czasie, zapewniając o wiele szybszą kontrolę podczas grania w gry. Wyświetlacz jest kolejną nowością w serii M i zawiera wbudowany w ekran czytnik linii papilarnych, zapewniający łatwy i bezpieczny dostęp.POCO M6 Pro to pierwszy smartfon z serii M wyposażony w Ois, obsługujący konfigurację potrójnego aparatu 64 MP, zapewniającą lepsze możliwości robienia zdjęć i nagrywania filmów. System optycznej stabilizacji obrazu redukuje drgania aparatu, zapewniając wyższą jakość i ostrość, co pozwala na uzyskanie profesjonalnych rezultatów nawet w przypadku zwykłych fotografii. Ciesz się lepszą jakością wideo dzięki OIS oraz EIS zapewniającym podwójną stabilność z Film Camera, umożliwiając nagrywanie wideo z większą wyrazistością, zapewniając wysoką jakość obrazu za każdym razem. Poco M6 Pro dodatkowo otwiera drogę do większej kreatywności dzięki aparatowi Film Camera, obsługującemu 12 filtrów filmowych i 8 ramek filmowych, co daje większe możliwości twórcze i umożliwia udostępnianie zapadających w pamięć wizualizacji w mediach społecznościowy MediaMarkt.plПоскаржитись | 1 099 zł |
Smartfon POCO M6 Pro 12/512GB Niebieski GS-T-XIA-1146POCO M6 Pro - Nowy poziom prędkości Niezwykłe doświadczenie oglądania dzięki pierwszemu w serii wyświetlaczowi Flow Amoled Wy... щеposażony w „pierwszy w serii” wyświetlacz Flow AMOLED o przekątnej 6,67 cala z ultrasmukłymi ramkami POCO M6 Pro zapewnia najwyższej jakości wrażenia wizualne podczas oglądania filmów, przeglądania mediów społecznościowy Komputronik.plПоскаржитись | 1 099 zł |
Smartfon XIAOMI Poco M6 Pro 12/512GB 6.67" 120Hz CzarnyWyposażony w doskonały 6,67-calowy wyświetlacz Flow AMOLED z ultracienkimi ramkami, POCO M6 Pro zapewnia najwyższej jakości w... щеrażenia wizualne podczas wciągającego oglądania filmów, przeglądania mediów społecznościowy Electro.plПоскаржитись | 1 099 zł |
Smartfon XIAOMI Poco M6 Pro 12/512GB 6.67" 120Hz CzarnyWyposażony w doskonały 6,67-calowy wyświetlacz Flow AMOLED z ultracienkimi ramkami, POCO M6 Pro zapewnia najwyższej jakości w... щеrażenia wizualne podczas wciągającego oglądania filmów, przeglądania mediów społecznościowy Avans.plПоскаржитись | 1 099 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Poco M (середні)Порівняти в таблиці →
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 948 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 499 zł
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 505 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
від 470 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
від 729 zł
6.43 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 499 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 188 zł
6.43 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 429 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 471 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 867 zł
6.43 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
Відеоогляди
POCO X6 vs POCO X6 Pro vs POCO M6 Pro - Which Should You Buy?
11 січня131 664 перегляда
POCO X6 Pro 5G VS POCO M6 Pro - Camera Comparison & Differences
11 січня31 892 перегляда
POCO M6 Pro Review
11 січня41 801 перегляд
Poco M6 Pro review
19 січня187 967 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Poco M6 Pro
Ціни на Poco M6 Pro |
---|---|---|---|---|
Poco M6 Pro 256 ГБ / 8 ГБ | від 899 zł | 9 пропозицій | ||
Poco M6 Pro 512 ГБ / 12 ГБ | від 948 zł | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 018 zł
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г