Смартфон Poco F4 GT 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 28Фото 9 |
Глобалізована "переобліцовка" китайського ігрового смартфона Xiaomi Redmi K50 Gaming Edition, випущена на міжнародний ринок продажів. Геймерську породу мобільного пристрою видає характерний дизайн з модулями переливається RGB-підсвічування на плашці потрійний основний фотокамери. Також під динамічні ігри цілком адаптований великий екран моделі з розмірами по діагоналі 6.67 дюймів, роздільною здатністю картинки 2400х1080 пікселів, частотою оновлення 120 Гц і частотою опитування сенсора 480 Гц.
В основу дисплея лягла соковита і яскрава AMOLED-панель "під прикриттям" захисного скла Gorilla Glass Victus. Зручність управління в іграх забезпечують висувні курки на бічній грані корпусу Poco F4 GT 128GB. Залишатися смартфону в» холодному розумі " допомагає просунута система охолодження LiquidCool Technology 3.0. Апаратну платформу моделі очолює топовий 4-нанометровий чіпсет Snapdragon 8 Gen 1.
Базова конфігурація смартфона озброюється 8 ГБ оперативної пам'яті стандарту LPDDR5 і швидким внутрішнім накопичувачем UFS 3.1 на 128 ГБ без можливості розширення місткості зовнішніми засобами. Звуковий супровід того, що відбувається на екрані виконують стереодинаміки з Dolby Atmos. Смартфон підтримує надзвичайно швидку зарядку акумулятора ємністю 4700 маг — з нуля до сотні відсотків він заряджається всього за 17 хв.на потужності 120 Вт. Камери на борту пристрою цілком рядові: ззаду встановлений потрійний фотомодуль 64 + 8 + 2 МП, а за зйомку автопортретів відповідає 20 МП фронталка в острівному отворі дисплея. Для швидкісного доступу в інтернет модель отримала вбудований 5g-модем і адаптер бездротового зв'язку Wi-Fi 6e.
Купити Poco F4 GT 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 6 →Smartfon XIAOMI Poco F4 GT 8/128GB 5G 6.67" 120Hz Czarny 39507 | 1 600 zł |
Smartfon XIAOMI Poco F4 GT 8/128GB 5G 6.67" 120Hz Czarny 39507 | 1 600 zł |
Smartfon POCO F4 GT 5G 8/128GB Stealth Black | 1 499 zł |
POCO F4 GT - 8/128GB / Stealth Black - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dyst | 2 999 zł |
POCO F4 GT 8/128GB Czarny | 1 499 zł |
Потужний ігровий смартфон Poco F4 GT націлений на мобільних геймерів. Втім, модель буде гідно оцінена і ширшою користувальницькою аудиторією.
Великий та швидкий AMOLED-екран
З лиця апарат обладнаний великим AMOLED-екраном з розмірами діагоналі 6.67 дюймів. Плавність промальовування графіки на ньому забезпечується завдяки підвищеній частоті розгортки (120 Гц), а швидкість реакції дисплея на дотик відповідає висока частота опитування сенсора (480 Гц). Екран мобільного пристрою знаходиться під прикриттям загартованого скла Gorilla Glass Victus.
Флагманське «залізо»
Внутрішню піднаготу смартфона очолює флагманський процесор Snapdragon 8 Gen 1. Це дуже «гарячий» чіпсет, тому при тривалих інтенсивних навантаженнях можливі прояви перегріву та тротлінгу. Остуджує запал процесора просунута система охолодження LiquidCool Technology 3.0. Щодо бортових об'ємів пам'яті модель має в своєму розпорядженні 8 ГБ «оперативки» LPDDR5 і нерозширюваним сховищем UFS 3.1 на 128 ГБ. Для зручнішого керування в мобільних іграх на правий довгий торець корпусу смартфона винесені кнопки-тригери.
Надшвидка зарядка
Енергетичне ядро Poco F4 GT - акумуляторна батарея ємністю 4700 мАгод з підтримкою шалено швидкої проводової зарядки потужністю 120 Вт. Чи жарт, з нуля до сотні відсотків акумулятор заряджається всього за 17 хв. Є на озброєнні смартфона і стереодинаміки JBL, і передові комунікації Wi-Fi 6E разом із Bluetooth v 5.2, і навіть фірмовий ІЧ-порт. Фотографує девайс на потрійну основну камеру формату 64+8+2 МП та 20 МП фронталку у острівному отворі дисплея. До речі, на плашці тильної камери пристрою розміщуються модулі RGB-підсвічування, що переливається, - характерні атрибути геймерського смартфона.
Модификації Poco F4 GT
Ціни на Poco F4 GT |
---|---|---|---|---|
Poco F4 GT 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 499 zł | 6 пропозицій | ||
Poco F4 GT 256 ГБ / 12 ГБ | від 1 989 zł | 3 пропозиції |