Smartfon Samsung Galaxy Flip4 128 GB
Wideo 12Zdjęcia 33 |
Kup Samsung Galaxy Flip4 128 GB
Wszystkie ceny 12 →B4-512 GB - Bora Purple 12M Warranty F-MF721BLVPAMZ | 4 217 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Z Flip4, 5G, 8/128GB, szary | 3 232 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Samsung Galaxy Z Flip 4 (F721) 8/128GB 6 7 Dynamic AMO | 4 548 zł |
Samsung Galaxy Z Flip 4 8gb/128gb 6.7´´ Dual Sim Purpurowy A0043820 | 5 197 zł |
Samsung Galaxy Z Flip4 5G SM-F721 8/128GB Złoty | 2 500 zł |
Sprytny technologicznie „clamshell” Samsung Galaxy Flip 4 prawie nie różni się wyglądem od poprzedniego modelu. Niemniej jednak smartfon otrzymał znaczny pakiet aktualizacji mających na celu poprawę niezawodności mechanizmu składania i jakościowy wzrost wydajności pracy.
składany ekran
W modelu czwartej generacji zastosowano cieńszy zawias z ulepszonym mechanizmem składania. Dzięki zmianom w konstrukcji i zastosowaniu ultracienkiego szkła ochronnego, główny ekran smartfona stał się o około 45% mocniejszy. To wciąż matryca typu Dynamic AMOLED 2X o przekątnej 6,7 cala, rozdzielczości 2640x1080 pikseli i adaptacyjnej częstotliwości odświeżania 120 Hz. Autorski tryb Flex pozwala na mocowanie telefonu pod określonym kątem, robienie zdjęć lub filmów bez użycia rąk oraz dzielenie otwartych aplikacji na dwie części ekranu.
Wyświetlacz zewnętrzny
Na zewnętrznej stronie obudowy smartfona znajduje się tytułowy ekran AMOLED o przekątnej 1,9 cala. Drugi wyświetlacz pokazuje godzinę, powiadomienia, połączenia przychodzące i inne informacje po złożeniu etui. Możesz spojrzeć na to „w lustrze” podczas robienia selfie głównym aparatem urządzenia. Rozdzielczość dodatkowego ekranu to 512x260 pikseli.
Solidne plusy
Sercem urządzenia mobilnego jest flagowy procesor Snapdragon 8+ Gen 1, wyprodukowany w technologii 4-nanometrowej. Wykonuje zdjęcia urządzenia na podwójnym głównym aparacie 12+12 MP z optyczną stabilizacją wiodącego przetwornika obrazu. Klapka jest zasilana baterią 3700 mAh z obsługą szybkiego ładowania przewodowego 25 W i ładowania bezprzewodowego 10 W. Otóż wisienką na torcie jest wodoodporna obudowa urządzenia IPX8, która umożliwia zanurzenie smartfona pod wodą.
Modyfikacje Samsung Galaxy Flip4
Ceny na Samsung Galaxy Flip4 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Flip4 128 GB | od 2 349 zł | 12 oferty | ||
Samsung Galaxy Flip4 256 GB | od 1 999 zł | 11 oferty |